Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:36_27_5:
Olisia po 9h w zlobku jak mlody szczzesliwy Bog wiec i nas radosc i duma nie opuszcza.....z tego wszystkiego obielam sie na krotko...a zaraz bedziecie chcialy zdjecia wiec wkleje jutro rano ok???

MArgolcia-tak trzymaj Matko Polko!!!! lubie jak sie dzieci rodza ...zwlaszcza moje :D:16_5_42:

PAtusiu- dacie rade...a rachunek do butow i bedziecie swiat z wyzszej perspektywy ogladac

Zdrowka zycze potrzebujacym i lece pomoc mezowi kominek rozpalic bo cos mu nie idzie........:36_6_9::36_6_9:

P.S Halo Ann jak tam nos.....nie zlamal Ci sie od padania na niego??

Odnośnik do komentarza

paula00-25
OLIMPIA Apeluje o nie kasowanie za wczesne zdjęcia jak wkleisz - mogę jutro później zajrzeć, plizzzzzzzzzz Ło matko jak mnie ciekawość zjada:smile_jump: Super że Oli zadowolona ze żłobka, kibicuje jej z całych sił!!!:ok:
STARLETKA Współczuję awarii, mam nadzieję że szybko naprawią...

Dla całości buziaczki i kolorowych snuffff:big_whoo::big_whoo::big_whoo:

PAula- mowisz i masz :) beda czekaly na Ciebie :)
A Olisi jeszcze takaiej szczesliwej nie widzialam...a ja jej opiekunki fundowalam-glupia ja :)

uciekam bo A patzry na mnie coraz bardziej wkurzony :)

Odnośnik do komentarza

wiem że Was już nie ma ale przebiegłam po kilku ostatnich stronach
trzymam kciuki za cud Margolci (tak mi sie od początku kojarzył ten podpis), godziwą pracę Pauli, zdrowie dużych i małych

Olimpijka ale się cieszę że jest ogień :Oczko: a mój nos OK, lekko zakatarzony, dziś jakieś pokłady sił nie wiem skąd się wzięły :Szok: i co mogłam robiłam. (widzialam sie tez z moja przyjaciolka i jakos mi troche lzej na sercu)
k8i troche go już pogoniłam
Mada ja jestem fanką masażu stóp i pleców, ale ostatnio mój masażysta zasypia zanim ja skończę pracę ::):

To jeszcze Wam napiszę że w domu u mnie pachnie świętami, dziś gotowałam z mamą kapustę i grzyby, mama zrobi mi jutro farsz (a ja będę mogła zająć się swoimi sprawami), polepimy pierogi i uszka (zawsze robię to wcześniej bo nie mam szans sama przygotować Świąt na ostatnią chwilę więc robię co mogę wcześniej)

No to już dość nocnych wynurzeń, pozdrawiam i spróbuję jutro wkupić się jakimiś zdjęciami
I teraz jeszcze apel do Olimpijki i ew. tych co coś wklejały do obejrzenia, wrzućcie mi na GG, nie dam rady przelecieć tylu stron wstecz

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Heh ja już wstałam, w sumie to miałabym jeszcze ok 40 minut snu, ale jakoś cisza w domku to i chwilka na Parenting :)

Kasiu
przepraszam, że dopiero teraz (wczoraj wpadłam i wypadłam)... Najlepsze życzenia dla Ciebie :36_4_11:

Oli, k8i, Ann czekam na fotki :lol:

Ann oj jak cudnie jak piszesz o świętach, ja czekam z utęsknieniem, niestety jeszcze nie czuję klimatu świąt, chyba wyluzuję się i wezmę za przygotowania przedświąteczne, prezenty, itp. jak wrócimy ze szpitala (na razie ten spędza mi sen z powiek :( )

Dobra idę jakąś kawę załączyć :)

Miłego dnia :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...