Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Już po pracy,nie przepracowałam się było super

ANN mam nadzieje że Szymi nie przyprawi Cię o zawał jak zawsze rewelacyjny

NEFRE wyglądasz bombowo szałowo itd.a Wercia śliczna panienka

STARLETKA zdrówka

INKA super wieści

MADA wszystko będzie dobrze

Miłej i spokojnej nocy

DOBRANOC

Odnośnik do komentarza

jestem zeby zamknac inters i ide spac :lol:

nefretete, super kochana wygladasz!!!!

mada info for YOU:
w Stanach juz wyswietlaja piaty sezon!!!
ja tez mam niedosyt, szczegolnie po dziewnie zaskakujacym zakonczeniu i kompletnym moim niezrozumieniu "gdzie podzial sie jeden PAN" ??? :lol: no i co to za dwie dziewczynki?? :D odpowiedz na drugie pytanie juz mam ale co do pierwszego..... moj K powiedzial "a co ty myslalas ze z taka wariatka to ile on wytrzyma?? zwial i koniec" :lup: :lol:

dobranoc, jutro do pracy

Odnośnik do komentarza

dzień dobry:Całus:

ann prześliczny szymuś :D heheh jak świetnie śmiga... niestety wiem coś o śmiganiu po łóżku:Padnięty:

nefretete... super nowa fryzurka... obiscie uwazam ze lepiej niz wczesniej... a wercia słodziutka niunia:love:

zapombiałam co miałam pisać... ale to ze stresu bo idę na 9 do dentysty... chociaż ogólnie to się nie boje:Oczko:

miłego dnia wszystkim:Całus:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Zuza już w żłobku Natalka ma na 9.50 do szkoły a ja zaraz zabieram się za sprzątanie :monkey:nocka spokojna

ANIOŁEK powodzenia u dentysty najważniejsze to się nie bac Miłego i spokojnego Dnia

Kurcze dokładnie 9 lat temu o godz.12.15 przyszła na świat Moja mała kruszynka a teraz to już pannica kurcze aż się popłakałam (czy ja już taka stara jestem)

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

wczoraj nic nie napisałam, ale podczytywałam jak miałam chwilkę przerwy...
wczoraj 1,5 sen musiał dać mi siły na cały dzień, dzisiaj na szczęście 6 godzin snu...da się przeżyć...
Starletka, my to widzę na jednym wózku jedziemy...od choroby do choroby :Padnięty:
Niezmiennie zatem zdrówka i lepszego jutra :Całus:
Aguś dziękuję za chęć pomocy. Na szczęscie to tylko dwa dni. DR :Oczko:
Nefretete
zatem ciiiii :Oczko:Fajnie, że okna wymienione, co tam sprzątanie z komfortem jaki ze sobą niosą :Oczko: A co do fryzurki i koloru to do porodu byłam niezmiennie od 5 lat blondynką. Kiedy urodziłam Majusię zmieniłam kolor na brąz i lepiej się z tym czuję. Ty jak dla mnie dalej blondynka, ale bardzo uroczo wyglądasz:Śmiech:Acha i buziak dla Werci :Całus:
Starletka, Mada ja też mam takie akcje ostatnio. Bóle żołądka, dziwny ucisk w miednicy, ból pleców. Jak na zbawienie czekam na usg jajników (19.11)...Mam typowe objawy nie napiszę czego bo aż się boję...
Justyna, najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie w tej całej sytuacji z mamą. Ja to sobie zawsze tłumaczę tak, że może ktoś nie potrafi okazywac uczuć...jest mi łatwiej...
Oli dzisiaj juz wycięte, na szczęście wczoraj zdążyłam zobaczyć. Boska Panna Młoda. Cudnie!

Kasiu zdrówka dla Alusi!
Inka cieszę się że badania w porządku. Sił na przyjęcie gości życzę :Całus:
Aniu skad ja to znam. Na szczęście nerwowo jestem przyzwyczajona do takich akcji z Mikim, więc bieganie po łózku juz mi nie straszne...przyprawia mnie o zawrót głowy wskakiwanie na stół, stawanie na oparciach fotela na palcach i bujanie się na fotelu ikeowym, który wystarczy że się Majusia mocno oprze, przewraca się...:Padnięty: Do tego absorbujacy Miki, który skutecznie wyładowuje na Majusi swoje stresy, obowiązki domowe i nie tylko...oszalec mozna...

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam,
jakie tam ciiii, licho nie spi, katar plus kaszel
zapomnialam jeszcze napisac ze w poniedzialek jak jednak nic sie nie rozwinie Ala na szczepienie, kompletnie zapomnialam, wiec kochane, apeluje o inny dzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!plizzzzzz!!!!!
nawet wtedy Nef nie bedzie musiala brac dnia wolnego, SAME PLUSY, hihii

Mada- kochana, trzymam kciukasy!!!!

Anulka- jak dzieciaki????

Kaska-
jak Ala, i jej krtan???

Odnośnik do komentarza

dziendoberek
u nas nocka super bez jedzenia kolejna, ale ciiii zeby niezapeszyc!!!
Anulka ale wy sie macie z tymi chorobskami trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze i zdrowka zebysmy sie wkoncu spotkaly w realu. a blond u mnie od zawsze i to taka az platyna po troche ciemniejsze z dodatkiem brazu a teraz to raczej dodatek blondu i duzo brazu i calkiem niezle sie czuje i moze zrobie jeszcze ciemniejsze. a co najlepsze dopiero teraz porownalam te dwa zdjecia i widze jaka roznica
Agus kurujcie sie szybiutko zeby do przyszlego tygodnia bylo oki a co do dnia to sie dostosuje wiec powiedzcie kiedy wam pasuje
Ann oczywiscie jezeli macie ochote zapraszam takze w poniedzialek
Patusia dla Natalki moc zyczen i usciskow od ciotki Agi
Aniolek powodzenia u dentysty, ja tez musze sie wkoncu zebrac bo mam za dlugo juz lekarstwo ale mam super dentystke i wogole sie nieboje
a Wera juz od rana mi szaleje!! wysiadam po woli

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Patusiu- moc serdecznosci dla Natalki....

Nnocka ciezka.....Olisia zakatarzona- gratisem dostala w niedziele od kolegi Karolka katar i efektem byly pobudki co 1h :uff2:
Walczymy, wiec mam nadzieje ze nic sie z tego nie rozwinie.....
dzisiaj wolne .......ufffff wreszcie bo unaczej bym padla :D

Nefre- dla mnie bomba...swietnie wygladasz :)

spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
Natalio sto lat sto lat

Zdrowka dla Oliski, Mikiego, Aluni i wszystkich potrzebujących

Nefre w takim razie co do poniedziałku to się zGGadamy np w niedzielę OK?
Agnieszka u mnie od wtorku będzie Mama więc chyba nie dam rady w inny dzień, ale moze kolejnym razem jakoś się uda

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

mada ja jestem fanka gotowych i ogladam juz piaty sezon. widzialam wszystkie wyswietlane dotad odcinki w stanach. suuuuper!!!!!
nefretete fajna fryzurka i kolorek. myslalam ze bedzie bardziej drastyczna zmiana w sensie czekoladowy braz na calosci ale i tak super!!
olimpijka oby olimpia pogonila katarek
patusia dla natalki wszystkiego najlepszego z okazji 9 tych urodzinek

zdrowka dla wszystkich potrzebujacych

milego dzionka

Odnośnik do komentarza

hejk

ja na szybko,żeby złozyć życzenia Natalce zokazji 9 urodzin:

dużo zdrówka,szczęścia i i miłości:kot:całusy śle ciotka kasia z patulą:)

a ja jeszcze z apelem o spotkanie: please nie w poniedziałek!!!nie mogę w pon!!a chciałabym się z Wami spotkać!

wieczorem napisze więcej!!!

zdrowia chorującym

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...