Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam sie

jakos przez caly dzien nie bylo czasu, wscieklam sie na tate wiec ze zlosci mimo swieta umylam okna,

Ala pierwszy raz zasnela sama w pokoju, wczesniej coraz bardziej odsuwalam sie z fotelem od niej a dzis sobie wyszlam, pewnie w ogole nie zauwazyla ze mnie nie ma w pokooju, ale to nie zmienia faktu ze w nocy sie budzi po 100 razy

co do przygotowan to na obraczki ktore mam sie podobaja trzeba czekac 5 tygodni (smiech), za kreacja sie jeszcze nie rozgladalam, nie chce zadnej sukni slubnejz falbanami itp, poniewaz weselicha nie robimy a tylko kolacje dla najblizszych wiec raptem kilkanascie osob bedzie wiec glupio bym sie czula w bezie, cos bede musiala znalezc choc trudno bedzie jak sie krzywie jak mam sobie nawet jakies buty wybrac, nic mi sie nie podoba
jutro tez szukamy jakies knajpy na ta kolacje, ale juz mamy typy,

ooo, "wyznania gejszy" sa na polsacie, w kazdym razie ksiazka fajna

Odnośnik do komentarza

Agnieszko- nie przemeczaj sie i z duza rezerwa podchodz do wsyztskiego.......
a co do sukni slubnych to ja mialam za kolanko, gladka i w kolorze shell pink.Ramiaczka na szyi i srebrne buty i czerwone dodatki :).....dodam ze dlugie,bezy itp nie w w moim guscie :D

Odnośnik do komentarza

martusia
u bartka w zlobku dzieci maja WSZY... buuuuu
mam nadzieje ze bartek nie dostanie bo ja sie brzydze tego..

kurcze co jest z tą plagą...na który wątek nie wejdę to czytam o tych wsiurach,...załamka

justyna@
Wiecie co jak na nią patrze to mi pannica rośnie M stwierdził że musi kupić pałke beisbolową ( sory za pisownie) do rozganiania amantów :sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Gaja jak zawsze cudna!

Oliwcia również. Całuski dla niej!

Oli nie śmiem prosić, ale jakbys się dała namówić to chętnie obejrzała bym Cię w tej sukni :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Aguś oby przygotowania udało się zamknąć w jednym tygodniu :sofunny: (chyba nie w Polsce :Oczko: )

Aniołku mniej stresu a więcej powodów do radości życzę. Kacperek wcina, że aż mnie zadziwia. Prawie pół litra obiadu to i ja bym nie zjadła

Kasiu spokojnej nocy!

Aniu a a propos oprychy to współczuję...Jak Wam minęło święto? Bo albo nie doczytałam albo nie pisałaś... (po całym dniu przy kompie jestem usprawiedliwiona)

Starletko lepszego samopoczucia

Moniq a co u Ciebie? Jak mija wieczór?

Odnośnik do komentarza

witam wieczorowa pora

aniolek bartek jeszcze robi 1 do 2 kupki luzne na dzien. dzis dowiedzialam sie ze w zlobku daja mu mandarynki i pomyslalam ze to moze od tego bo on ma skaze wiec i cytrusy nie za bardzo.
aniolek, bartkowi tez oczko lekko ucieka i mamy wizyte u specjalisty na luty
justys sliczna gajunia. po prostu rewelka.
olimpijka / ann jutro kupie jakis szampon na wszy profilaktycznie. poki co nic nie ma ale wiem ze to sie rozprzestrzenia szybko
agnieszka ja chyba nie w temacie.. to ty slub bierzesz?? jak wiesz ja niedlugo tez... w styczniu bede kupowac sukienke

ide obejrzec gotowe na wszystko i lulu

dobranoc :Całus:

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

No i dziś koniec laby trzeba iśc do pracy (ale mam 2 zmianę) no i prawdopodobnie w sobotę też idę do pracy na 2 zmianę jak sobie pomyśle to już mi się nie chce,ale dziś muszę zadzwonic do lekarza czy przyjmuje w piątek dzieci zdrowe i podejśc z Zuzą na szczepienie a na 14.45 mam z Natalką na komisję lekarską więc może wezmę urlop

Miłego i spokojnego dnia, ja zaraz żłobek,no i Natalka do szkoły (muszę podejśc z nią bo dziś trzeba makulaturę przynieśc a dziecko mi się połamie jakby miało to przynieśc)

Odnośnik do komentarza

Witam i ja znów zaczynamy normalny dzień pracy
Gajunia spała dziś o niebo lepiej jedna pobudka koło 3 i9 spanie do 7 30 zaraz jedzonko teletubisie żłobek zakupy etc.
Patusia ja tez wekkend zajęty ale przez studia mam tylko nadzieje że będę miała krócej zajęcia niż ostatnio
Anulka sił do przetrwania ich samej
ja jak zwykle zapraszam na poranną :kawa::kawa:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane

Olimpia- poprosze te zdjecia, w sumie na szycie nie ma czasu ale przynajmniej moze w szukaniu troche bede sie wzorowala ta Twojej, w sumie tez myslalm o czym za kolana, tylko ze ten moj brzuch wspoje wszystko, ale zobacze co bedzie,

Anulka- sil na te dwa dni!!!!szkoda ze nie mieszkam na ursynowie, bo bym Ci podrzucila jakies zakupy;

Martusia- tak, biore slub, zdecydowalismy o nim w sobote a termin mamy za 3 tygodnie;

Ann- ja uwazam ze zaklepac mozna wszystko w ciagu tygodnia i sprawe zamnkac ,nawet jak ktos chce miec wszystko z wielka pompa, wazne zeby sie zdecydowac i koniec, gorzej z czekaniem na odbior, trzeba miec chyba co niajmiej 6 tygodni, u nas odpadaja kwiaty, zaproszenia, itp
co do poniedzialku to bardzo chetnie, ale ciiiii zeby nie zapeszac!!!!!

zycze kademu zdrowia!!!

Odnośnik do komentarza

dziendoberek
wszystkim zdróóóówka !!!! na wstepie
wszystkie zdjecia cudne
przeczytalam ale niepamietam
Ann Aga zrobie tak ze poniedzialek bede miec wolny, jezeli wam pasuje zapraszam do siebie
Anulka oczywiscie jezeli bedziesz mogla rowniez zapraszam a to wszystko tak ciiii zeby chorobska nieuslyszaly ...
okna wymienione wkoncu mam cieplo w domu!!!! ale ile sprzatania... jeszcze nieskonczylam ale warto bede miala juz posprzatane na swieta okna firanki
dzisiaj wielkie zmiany o 11 przychodzi moja fryzjerka wlosy z blond robie na ciemny braz - balejaz z blondem (zaznacze ze od 5 lat mam ciagle blond) do tego jade po nowe oprawki - niestety szkla zrobie za miesiac bo kupe kasy kosztuja

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...