Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.....

Anulka- za trafna diagnoze....

Martusia-jak Bartus?? bylas u lekarza??

Justynka- niech nie wraca to co meczylo

Patusia- spokojneych przygotowan

Anetko- a jak Ty sie czujesz??

Agnieszka- jest opcja ze i ja zasiade w kacie na Waszym slubie....niestety A ma duzy kontrakt od 21 listopada i nie wyrobi...chyba ze przyleci w pt i wroci w ndzl....bedziemy myslec :D

Milego dnia wszystkim..........

Olimpia jeszcze spi ale pewnie zaraz wstanie...wszak wstaje o 9.30 wiec mam czas na kawe,sniadanie i zaraz po jej pobudce i oporzadzeniu wybywamy na miasto zalatwiac multum spraw roznych rozniastych....

milego dnia

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas weekend w miare spokojnie. Tesciowa odpuscila i dobrze mam ja w czarnej d.... Amelci wychodzą kolejne dwa ząbki PG5 i LG4 czyli mamy 13 ząbków, a po niej tego nie widać i dzięki Bogu. Czasami mam takie przemyslenia ze jestem zła matką, ponieważ sadzam Amelkę na podłodze i ona bawi sie sama przez chwilę kiedy ja np. obieram ziemniaki, sprzątam lub muszę skorzystac z wc.To nie są dlugie chwile ale mam potem wyrzuty sumienia że Amelka musi sie bawić sama, jakos mi tak pozniej przykro. poświecam jej caly swoj wolny czas jak tylko mogę.Nie mam dla siebie ani chwilki, ale moje sumienie mi mówi ze tak powinno byc. Przepraszam za ten monolog ale tak jakoś musialam z siebie to wyrzucic.
Ann super fotki i extra filmik
Anulka oby wreszcie diagnoza okazała się trafna
Agnieszka mnie napewno tam nie bedzie z wiadomych przyczyn, ale duchem będe z Wami.
Oli tylko nie za ostro coby ból nie wrócił
Justyna zdrowia dla mamy
Wszystkim mamom milego dnia::):

Odnośnik do komentarza

Staram się być idalną matką, żoną, kiedyś synową( to ostatnie juz nieaktualne), w kazdym poradniku pisza że dziecku trzeba poświęcac całą swoja uwagę i ja tak robie pewne stad mojewyrzuty bo cos preczytam i próbuje to wcielić w życie, a to nie takie łatwe

Odnośnik do komentarza

Hej

Ann super zdjęcia i filmik czaderski :)

Gosiu nie miej wyrzutów, taki już los kobitek, że i domem trzeba się zająć... Ja to w ogóle większość dnia w pracy, a nim to staram sie dużo bawić z Piotrusiem, ale i jak trzeba to wiadomo obiad trzeba ugotować, zakupy zrobić, sprzątam jak juz spi ;)
Zresztą Piotruś bardzo ładnie i sam się bawi, także i z nami, i troszkę sam, zloty środek :)

A Ty jesteś najlepszą mamusią dla Amelki :36_4_13:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

czesc kochane przepraszam ze ostatio tak pojawiam sie i znikam ale ostatnio ciagle cos do roboty urwanie glowy a i teraz mloda siedzi u babci bo znajomi okna nam wymieniaja
ostatnio nawet udalo mi sie poczytac ale nawet juz niedalam rady odpisac

wszystkim zdrowka bo widze ze potrzeba duuuzo
a i doczytalam ze Aga wychodzi za maz !! ach moje gratulacje !!!!! mam nadzieje ze nie bedziecie mieli nic przeciwko ze bedziemy obecni w kosciele, oczywiscie jezeli nie tez to zrozumiemy i uszanujemy :36_4_13:

Ann k8i Agus Kaska Anulka dajcie znac kiedy mozemy sie spotkac teraz wam nieodpuszcze i wszystko przeloze zeby sie wkoncu spotkac !!!!!!!!!

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Nefretete, Kaska- bedzie mi naprawde milo, oczywiscie tez zrozumiem jak droga Was odstraszy, ale w sumie tak sobie mysle ze nie mieszkam na koncu swiata choc blizej by sie przydalo;
oczekuje Was z niecierpliwoscia ale i mam nadzieje ze wczesniej sie jednak spotkamy;
sciskam Was mocno

Odnośnik do komentarza

Wróciłam.Amelka zgodnie z przewidywaniami śpi, a moja teściowa nie odpuszcza. Molestuje mnie telefonami, wkurzyłam sie i go w cholere wyłączyłam.Kobieta nigdy nie zrozumie o co mi chodzi. Glupie babsko:Real mad:

Hehe właśnie zauwazyłam że dzisiaj jest rok kiedy do was dolączyłam. Ale to zleciało, sama nie wiem kiedy
Martusia jak Bartuś?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze troszkę i zaczynamy impreze Natalka już doczekac się nie może oczywiście fotki będą

ANN ślicznie dzieciaczki tańczą

MARTUSIA
zdrówka dla Bartusia

GOSIU jesteś super mamą

ANULKA trzymam kciuki oby wyjaśniło się co jest Mikiemu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...