Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

I ja mówie dziendoberek witajac Was z kawka w dloni.
Mialam sie wczoraj wczesniej polozyc, ale jakos sie nie dalo - za duzo rzeczy mam zawsze do zrobienia.
Dzisiaj idziemy do mojej mamy na obiadek, wiec jeszcze czeka mnie przed wyjsciem szybkie sprzatanie.

Ogolnie wyjazd super udany!!! Przyjechaly dwie siostry i brat mojego meza wraz z rodzinkami i zabawa na maxa 5 dni z rzedu. Prababcia zakochana w Kajtku - pokazywala mu kurki, gaski, kotki, psy...co tylko bylo pod reka. Efekt spacerków to 3 pralki zabloconych ciuchow. Najsmieszniej bylo jak Kajtus postanowil zaopiekowac sie najmniejszym kotkiem - ledwo 3tygodniowym. Koteczek byl najmniejszy, wiec Kajtus go nosil bez przerwy a biedaczek nie mial szans na wyrwanie sie z zelaznego uscisku. Zdjec niestety duzo nie mam, a niektore nie nadaja sie do publikacji, ale synka Wam przypomne :Śmiech:

Moniq gratki zakupowe - ja sie za 2 tygodnie wybieram, bo juz wiemy gdzie spedzamy. Szkoda tylko, ze jakos specjalnie pomyslow brak.
Olimpia gratuluje sprzedazy mieszkanka!!! przy takim zastoju na rynku to naprawde dobrze trafilas - i jeden problem mniej z glowy.
Ann ja tez zaluje, ze mnie na imprezce urodzinkowej zabraklo, ale ostatnio zaniedbalam strasznie duzo spraw. Teraz juz sie tutaj rozgoszcze na dobre :love:
Justys bidulka Gieniuchna!!! ja mialam z Kajtkiem pobudke co noc regularnie o 22.38 - jakby mial zegarek w reku. Mam nadzieje, ze niunia sie lepiej poczuje wkrotce. Kciuki za mame zacisniete.
Anulka zdrowenka i sil dla Was niezmiennie!!!
Patusia to ja kawalek torcika poprosze!!!
Aniolku buziak na rozruch i silek!!!!:Usteczka:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

dzień dobry wszystkim

ja wczoraj posłuchałam rady Ani, wzięłam kapiel i zasnęłam po 21 :Padnięty:
Dzisiaj i tu UWAGA:
moje dzieci po raz pierwszy w życiu wstały 7.30 :36_7_8::36_7_8::36_7_8:

chyba nie muszę pisać jaka jestem wreszcie wyspana...

Teraz zasiadam do kompa i zaczynam robić zaległe rzeczy.

Mada WITAJ!!!!!Moniq WITAJ!!!!
Strasznie mi WAS brakowało :Całus:

Justyna dobrze, że coś się przebija. Jest szansa, że wreszcie Gajunia przestanie się męczyć.

Aniołku uspokój nerwy na spacerze i mam nadzieję, że reszta dnia minie spokojnie.

Aniu ja jestem na liście szczęśliwców których wirus opryszczki nie dopadł jeszcze nigdy w życiu. S też ma go w sobie i w chwilach osłabienia organizmu może się poszczycić równie okazałą murzyńską wargą co TY :Oczko:
Tyle żartu a tak poważnie, goń te oprychy gdzie pieprz rośnie!!! (mam dobre granulki homeopatyczne na wirucha jak chcesz)

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

madus fajne foteczki. kajetanek przeslodki. ale on ma fajne usteczka.. ::):
moniq dzisiaj wysle maila :Śmiech:
ann ja w polsce mialam regularnie opryche co roku a tu w irl "odpukac" nie mam....

a bartus dzis rano plakal jak go oddawalam do zlobka ::(:
pochwale sie wam zakupem dla bartusia. kupilam mu komplet czapke, szalik i rekawiczki.
taki: Next - Hats & Mittens - Page 1.4 - Younger Boys upto 5yrs - Childrens

pozniej wkleje zdjecie bartusia w nim ::):

milego dzionka dla wszystkich i zdrowka dla potrzebujacych

Odnośnik do komentarza

witam przedpoludniowo

wyspana, dzieci sie bawia, ja po necie smigam

aniolku, sil dla Ciebie!!

mada, witaj, ja tak samo, na ciotecznym wikcie przybylo kilka kg, wole nie sprawdzac ile :D zdjecia sliczne!!!!!

anulka, gratki spiochow!! u mnie to normalka na szczescie

martusia, czyli u Was dzis dzien zwykly?? u nas tak jak i w PL wolny :D komplecik super!! taki wesolutki

Odnośnik do komentarza

Mada/Martusia- wygladacie slicznie i nie wierze ze widac na was te dodatkowe kg zwazajac jakie z Was chudzinki :36_4_12:

Kaska- goncie te swinstwa!!! zdrowka

Ja dzisiaj w biegu troche i jutro rowniez....ale kontroluje wszystko i pamietam ze na 17 zastrzyk :D
Zapalenie wg lekarza pogonione ale serie trzeba wybrac :) wychodzimy na prosta i lapiemy wiatr w zagle ciekawe na jak dlugo ???

Odnośnik do komentarza

Witajcie U nas nudy. Amelka śpi po spacerku a ja zaraz mykam robic obiad bom głodna. Tak na marginesie jak ja nie lubie tego święta, nudy, nic w telewizji i jakoś tak szaro.
Patusia, Mada sliczne fotki
Kaśka zdrówka dla Ali
Ann goń opryszczkę
Wszystkim miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...