Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

PAtusiu- solenizantka to sliczna pannica :) buzka dla niej,,,,,natomiast mlodsza siostra solenizantki ;) ma zabojcze rzesy...sliczne zdjecia :) i Ty kobieto kwitniesz :)

KAska- cale szczescie nic Wam sie nie stalo

Justyna- daj sledzika....zawsze mi narobisz smaka tymi sledziami a ja nie lubie tego przygotowywac...zadowolic sie musze z A krabem :)

Ann- skad sie to bierze??? przeziebienie??? ja nigdy nie mialam i zawsze sie zastanawiam skad to...

Madalenka- czekam na zdjecia bom sie stesknila za Wami :)

Moniq- i na Ciebie i Wasze usmiechniete fotki czekam :)

A my...no coz...chyba dalej nam niz blizej do powrotu do kraju nad wisla...sprzedajemy mieszkanie w pl....to nad zalewem :) najemca dzis nam zaproponowal kupno ...zalatwia od przyszlego tyg kredyt i kwetsia dostania go i podpisania aktu ....... zal bo to to mieszkanie co mnie kosztowalo kupe nerwow na zeszloroczne swieta zeby je umeblowac ....ale coz..... skonczy sie dom :D

uciekam na kraba bo A juz przygotowal :) hehehe tez mi sztuka odgrzac w mikrofali....... :D

Odnośnik do komentarza

agnieszka gratuluje decyzji a raczej tego ze udalo sie xwszystko tak dobrze zalatwic!!! ja tez bym chetnie sie zjawila ale bede tylko myslami bo niestety fizyczna obecnosc nie jest w moich mozliwosciach :D

anulka, zdrowka dlaMikiego!!

gosiu, co do czasu poswiecanego dziecku, ja nie jestem non stop z moimi malymi i sobie wlasnie to cenie bo potrafia sie zajac sami jakas zabawka czy gra i nie musze wiecznie znimi byc, KAZDE DZIECKO MUSI MIEC CZAS I NA NUDE I NA SAMOTNOSC BO TO POMAGA IM W BUDOWANIU WLASNEGO SWIATA OSOBOWOSCI ZDOLNOSCI SAMODZIELNOSCI I WIELU INNYCH RZECZY wiec prosze miu tu te wyrzuty sumienia do kosza wyrzucic!!

patusia, obejrzalam zdjecia, sliczne!!

paula, i Twoja kompilacja zdjec malej sliczna!!!

ann, czadowe dzieci!!! moj maluch tez podryguje i rusza czym moze jak slyszy odrobine muzyki

oli, czasem jes tak ze pewne decyjze zapadaja i wydaja sie przeciwne do tego co zamierzalismy, a po jakims czasie nastepuja zmiany ktore doiero udowadniaja namze to co stalo sie wczesniej mialo swoj sens, namieszalam, aleto tylko po to zeby powiedziec ze moze tak bylo pisane i moze dzieki temu cos innego sie przydarzy :))

justyna, jak sie ciesze ze u mamy wszystko dobrze i ze juz w srode wychodzi!!

aniolek, kurcze, kiedy sie skoncza te wszystkie problemy.... trzymam kciuki, dasz rade na pewno!!!!!

starletka, jak zdrowko u Nat?? z tekstu sie poplakalam... po piwo mowisz????????????? :lol:

k8i, kochana, jak milo poczytac co u Was :D tak jak pisala ann, bylismy u rodziny K

radosci, ja plakalam na blogoslawienstwie mojego brata, a na wlasnym slubie nie ryczalam :lup: juz tam moje kanaly lzowe wiedzialy ze ten slub byl niewypalam, ja wtedy jeszcze nie wiedzialam :lol:

ineczko,, dbaj o siebie!!! co do scrapika dla Was, nie ma sprawy!!!! trzymam dla Ciebie cieplutkie miejsce na liscie :D tylko sie nie spiesz :lol:

martusia, jak tam Bartus?? jak pisalam w piatek, poprosze o zdj Bartusia na maila :D

mada, ciesze sie ze i Wasz wyjazd sie udal :D wracaj i pisz duzo!!!!!!!!!!!!!

zabijcie ale juz wiecej nie pamietam :((

Odnośnik do komentarza

ann ja tez sie ciesze :)

a z nowinek, Noas troche marudny, nie bardzo mial ochote przechodzic z rak do rak... tyle nowych twarzy...
a to wszystko wina trzech nowych zebow ktore sie przebily... biedaczek.....

Natanek na wyraz niegrzeczny, tak tak, niegrzeczny, glownie gdy trzeba bylo siadac do stolu... ale przezyjemy

zdjec duzo, wkleje cos jak juz przerzuce na kompa :D oli, nawet rodzinne zdjecia sa naszej czworeczki :D

ja mam jakies 2kg na plusie bo obiad i kolacja razy piec i to zawsze suto i hucznie :lup:

a poza tym to zmeczona ale zadowolona, rozniez z tego ze wrocilam i czytam co u Was

dobrej nocki

a skoro na wejscie stronka moja to za

fasolinki inki, agnieszki i bloomoo
za zdrowko Mikiego
za slub i przygotowania Agnieszki
za prawko i jazde pauli i mineralki
za zdrowko oli
za zdrowko ann i za Twoja rodzinke!!
za zdrowko justyny i jej mamy
za zdrowko Bartusia martusi
za noge k8i,!!! jak sie ma??
za problemy aniolka, niech sie rozwiazuja!!
za zdrowko i problemy u starletki, niech ida precz!!
za Gosie i jej spokoj w sercu
za wszystkie pozostale o ktorych niewspomnialam a ktore na pewno znajda cos potrzebnego!!!
.................................. miejsce na dedykacje :D

Odnośnik do komentarza

aha, jeszcze mi sie jedno przypomnialo
dzis po powrocie (popoludniem) zatrzymalismy sie na obiedzie u rodzicow
dzieci poszly spac a my z K pojechalismy zrobic zakupy bozonarodzeniowe i tym spospbem kupilismy wszystkie prezenty!!!! :D
biedniejsi o duuuuuzo pieniedzy (ale mielismy na szczescie tez bony towarowe) wypelnilismy liste gwiazdkowa i ten rozdzial uwazam za zamkniety az do Bozego Narodzenia kiedy dzieci i dzieci innych rozpakuja prezenty uffffffffffffffffffffffffffffffffff
a, no i nareszcie zaczelam sie zastanawiac nad menu imprezy chrztu mojego oseska :lup:

Odnośnik do komentarza

Witam kochane
Moniq ty spryciulo juz masz prezenty gwiastkowe u mnie nadal brak koncepcji
Patusiu Gajunia spała w miarę tej nocy ale o 5 30 obudziła sie tak z przeraźliwym płaczem że nie wiedziałam co mam robić dałam jej ibum ciepłej herbatki i tak przespała do 7 30 jeszcze nie patrzyłam jej w buzie może przebiła sie w końcu ta dolna czwórka
moja mama właśnie dzwoniła zatrzymują ją jeszcze do jutra
a ja zapraszam na :kawa::kawa:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
Moniq super z prezentami, u nas jeszcze w polu, a mamy tego ok 20 dla dzieci
Aniolek sil
Justys super ze cos sie przebija, mi Szym nie daje zajrzec, a nocka byla trudna (ja zas rano wstalam jak murzynka, warga wielka - oprychy kwitna :Zły:)

Po sniadanku zmykamy na spacerek do ogrodu botanicznego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...