Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

moniq, martusia gratulacje :)
moniq to sa te mebelki Meble BOG-FRAN - system ELF
madalenka mam nadzieje, ze szybko uporasz sie z bolem...
radosc zdrowiej kochana.
A w ogole zapomnialam Wam chyba napisac, ze od kilku miesiecy Julka sama chodzi spac :yipi: Teraz tez, sama zasypia i sama spi w swoim pokoiku, a ja w swoim mam nianie wlaczona przy samym uchu :Śmiech: Wystarczy, ze powiem jej "Idziemy spać, wskakuj do łóżeczka" i sama leci bez zadnych sprzeciwow, kladzie sie i czeka na mleko, wypija, odwraca sie na brzuch ja mowie "papa" i wychodze z pokoju :) I klade ja o 20.30-21.00 wstaje okolo 7.00-7.30 (chociaz dzisiaj byl wyjatek bo wstala o 6.00 :Zakręcony: ) w dzień śpi jakieś 1,5h.

Lece dalej sprzatać...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór mamuśki

wybaczcie moją nieobecność i totalne niedoczytanie - ale czasobrak mam totalny - wiosnę czuję pełną gębą i mam duuuuuużo ulubionej pracy w ogrodzie - pozatym Jaśko w ogóle już do domu wchodzić nie chce tylko na dworze chce siedzieć :) - właśnie zwymiotował mi przed spaniem bo wciął krokieta i kapucha mu się nie przyjęła - a szkoda bo bardzo mu smakowało - :)

pozatym to mąż wreszcie i nareszcie z okazji naszej roczn8icy i mojego prawka kupił mi w niedziele samochodzik :D:D:D - renault scenic - super piękny wygodny i przestronny samochodzik - tylko że ja boję się sama jeździć - ehhhhhh

siedzę sobie i się alkoholizuję teraz bo coś mam doła - ale to kwestia zbliżających się dni rozmnażalskich :) - swoją drogą to bierzemy się spowrotem do pracy i staramy się o dzidziusia - dopiero teraz bo czekaliśmy żeby ewentualnie termin był w przyszłym roku - mam nadzieję że wreszcie si.ę uda bo od kilku miesięcy gdy dostaję @ to łapię mega dolinę :(

no dobra koniec pijackich wywodów - dla nieśpiących stawiam szampana i herbatniczki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

martusia u nas to byla caaala przeprawa:
byl czas (daawno) kiedy juz nie pamietam czemu, chyba przez chorobe zaczelam brac Julke na rece i tak zasypiala, pozniej sie przyzwyczaila i trzeba bylo ja nosic, trwalo to troche i moje plecy nie wytrzymaly, wtedy na stale w domu zamieszkal wozek i zaczelo sie wozenie wozkiem. W koncu jej usypianie trwalo po 1-1,5h. Mialam juz dosc tym bardziej, ze zaczela sie w tym wozku wyglupiac, uciekac itd, ktoregos razu sie wkurzylam u wlozylam ja do lozeczka, sama sciemnialam, ze tez ide spac i przezylam masakre. Darła się, zapowietrzala, płakała, rzucala po lozeczku jakies 45min, ale jej nie wzielam na rece, glaskalam po glowie przytulalam (schylalam sie do niej) no i zasnela, po 3 dniach zasnela bez zadnego problemu (tzn. wiedziala juz, ze jej nie wyciagne z lozeczka i sie temu poddala) i zaczela ladnie sama zasypiac, ale po jakims czasie (kilka tygodni pozniej) się rozkokosiła i baaaaardzo mnie zagadywała, chociaż ja sciemnialam, ze spie i tak doszlo do tego, ze musialam tak sciemniac znow po 1-1,5h. Znow sie wkurzylam i ktoregos wieczoru powiedzialam jej, ze ma isc spac i wyszlam. 20-30 minut pozniej zasnela. I od tamtej pory jest coraz lepiej, teraz jest tak, ze jak wyjde z pokoju, to juz po minucie-dwoch jest juz cisza :smieszne: (no chyba, ze ja za wczesnie poloze, to pogada jeszcze sobie z 10-15minut, ale bez placzu)

Ufff, jakiego posta strzelilam :D:Śmiech:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

witam zgube, inka, czli dobrze pamietalysmy z ann, byly chrzciny juz po ufffffffffffffffffff

mineralka, zguba number two, witaj! my mamy scenica i bardzo sobie chwalimy :) kciuki zacisniete za owocne starania!!

veann, brawo za konsekwencje!!!!! supe mama i zuch dziewczynka!! a kolekcja mebli super!!!!

martusia, niestety pracy nie moge pokazac bo to jest zabronione w regulaminie, przez rok nie moge jej nigdzie publikowac, ewentualnie jakis skrawek bedzie niedlugo na blogu z informacja o czasopismie :) jak ktos bardzo chce zobaczyc to moge poslac zdj inna droga :)
a gotowe na wszystko przypuszczam ze to 5 sezon, ja w czwartki ogladam, w tym tyg chyba 7 i 8 odcinek :) bardzo mi sie podoba ten sezon :)

zmykam kochane,musze odespac wczorajszy dzien :)

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

widze ze jestem dzis pierwsza. gdzie sie wszystkie podziewacie?

moniq szkoda ze nie mozesz pokazac pracy no ale poczekamy cierpliwie rok ::):. gotowe ogladam sezon 5. wczoraj widzialam najnowszy odcinek i nie podobal mi sie. znow typu "wspominki". szczerze mowiac to ten sezon w porownaniu z poprzednimi to wg mnie najgorszy...
inka jak po chrzcinach
mineralka gratuluje samochodziku. nie ma sie co bac jezdzic. wsiadaj za kolko jak najczesciej sie da to szybko nabierzesz pewnosci siebie. a co do dzidziusia to mocno trzymam kciuki by sie udalo :Całus:
veann tez musze bartka nauczyc zasypiac samemu w pokoju. tylko ze my w jednym spimy ::(:

milego dzionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

A gdzie to wszyscy się podziewają?????

My po zastrzyku nie było tak źle,mogło byc gorzej wieczorem kolejny zastrzyk

MINERALKA
super z samochodem

VEANN gratki dla Juleczki

Zuza też sama zasypia już od dawna

Idę powiesic pranie i troszkę ogarnąc co nie co

Odnośnik do komentarza

Witam

Patusia oby szybko te zastrzyki przyniosły poprawę
Katia - tulę mocno
Inka czekamy na fotki :)
Moniq - GRATULACJE
Veann śliczny pokoik i gratulacje dla Julci
Mada niech ząb już nie boli

KRONKIŚ NAJLEPSZE ROCZNICOWE ŻYCZENIA DLA CIEBIE I T

hmm chyba więcej nie pamiętam

miłego dnia życzę :)

Odnośnik do komentarza

kochane, wiam

co to za pustki??

katia, kochanie, tule mocno i sil dla Was!!!!

patusia, super ze Zuza znosi dobrze zastrzyki

martusia, to byl odcinek z przyjeciem urodzinowym dla McClusky?? mnie sie w miare podoba ten sezon, dla mnie najgorszy byl teci, jakos nie moglam sie do niego ustosunkowac, czwarty byl super a ten jak dla mnie tez spoko

zmykam do pracy

Odnośnik do komentarza

witam wtorkowo:)

katia-tak mi przykro:(sił dla Ciebie i dla Mamy! mam nadzieję,ze szybko uporacie się z depresją:( (choć walka ta nie będzie należec do najlżejszych:()jesteśmy z Wami.jakby co to służymy pomocą!

mineralka-super,że mąż sprawił Ci taki fajny prezent:)wsiadaj za kółko póki masz wszystko "na świeżo",bo potem są ogromne trudności z przystosowaniem się do jazdy!jak Jasiek sie ma?trzymam kciuki za zafasolkowanie!

ann-bosszzze,a Ty znowu karmisz Bidaka tą sałatką! nie długo B nie będzie chciał mnie widzieć w Waszych progach:kucharz1:

patusiu-jak dobrze,że Zu ładnie znosi zastrzyki.oby zostało tak do piątku!całuję mocno!

moniq-gratuluję!super sprawa z tym scrapem:)a powiedz mi tylko czy to z tego konkursu, w którym brałaś udział się odezwali czy jakiś inny magazyn?

martusia- macie ogólnie jeden pokój do mieszkania czy tylko śpicie razem z Bartusiem?

inka-tak myslałam i ja,ze Wy macie uroczystość.jak już się obrobisz ze wszystkim i odpoczniesz po wyczerpującym weekendzie to proszę o fotosy ślicznych Pań G:)


olimpia- super,że Oliśka tak ładnie Ci potem poszła spać:) jak tam sprawy?pozałatwiane choć w najmniejszej zaplanowanej części?

a ja łączę sie z madą w bólu i jutro mykam do dentysty:( cholera mnie bierze,bo jak już uzbieram nieco kasy,aby odłożyć,to zawsze "coś" musi wyskoczyć!!!wrrrr....no ale takie jest życie!

uciekam robić obiad,bo popołudniu zabieram samochód i jadę z Patuliną do mojej mamy!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

katia siłek, tulę mocno!
k8i wspolczuje zebowych akcji, co to jest zarazliwe na forum czy co? az strach czytac ;)

aaaale dzisiaj pustki... albo mi sie wydaje, albo forum zwolnilo tempo, moze uda mi sie jednak jakos z powrotem zorientowac sie co i jak i zawitac znow na stale :mdr:

no to lece zajrzec do piekarnika (boczek z czosnkiem i majerankiem, juz mam slinotok :oops:) i wstawic pranie.

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...