Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

JEstem....nie moglam przepuscis okazji i nie zlozyc zyczen Ann w dniu jej urodzin :D

Aniu-samych slonecznych dni :36_3_17::36_3_17::36_3_17: i jeszcze jednoo........8 :D

nie nadrabiam-wybaczcie ale leb mi peka. Jutro mam multum spraw na miescie do zalatwienia m.in ksiegowy,banki,prawnik,us,motor tax, hehehe i najwazniejsze-popolacic rachunki zeby A smieci wywiezli,pradu nie odcieli i gazu i telewizji i internetu i innych takich dobrych rzeczy :D
a pozatym zakupy i szykowanie glonojada i siebie na wylot......

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

ja dołączam do porannego posiedzonka przy kawie :love:

u nas jak u asi pochmurnie się zrobiło... i chyba na piękny dzień się nie zapowiada...

czy wasze dzieci tez robią wszystko na przekór? :Histeria: no przecież to jest straszne... no ja już siły nie mam... oto mój dialog z kacprem na przykładzie picia:
- "proszę, napij się"
-"nie!"
-"na pewno?"
-"nie, nie, nie"
-"no to nie"
-"tak!"
-"no to proszę"
-"nie!"

nie mam siły tak jest ze wszystkim:Padnięty: wczoraj musiałam mu obiad na siłę wsadzić do buzi... i dopiero zaczął jeść... bo tak to stał pod kuchenką i wrzeszczał że on nie chce tego obiadu... w ogóle to kacper cały czas się drze "nie!!!!!!!!!!!!!" albo "tak!!!!!!!!"
nie wiem skąd wezmę w sobie tyle cierpliwości żeby to pokonać... bo ogólnie zakładam że to tylko przejściowe:Padnięty:

agnieszka śliczne imię dla juniora :)

idę do tej mojej piszczałki bo zaczyna swoje akcje:Wściekły::Histeria::Padnięty:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Zaglądam dopiero teraz bo na 8.30 byliśmy u lekarza niepokoił mnie Zuzy kaszel ale wszystko jest ok zdrowa jak ryba

RADOŚC pozytywnego załatwienia spraw

ANIOŁKU
mam nadzieje że okres buntu na "nie" szybko minie

ALA Witaj

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry
po dwoch dniach deszczowych wreszcie cieplo i slonecznie od rana :D od razu humor lepszy

Patusiu-dzieki za sil ale ich mi nie brak tylko nie te lata i nie to zdrowie :D a obowiazku zamiast ubywac to.....zreszta sama wiesz

Ann....hmmmm 7?????

milego dnia dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Dzien dobry
po dwoch dniach deszczowych wreszcie cieplo i slonecznie od rana :D od razu humor lepszy

Patusiu-dzieki za sil ale ich mi nie brak tylko nie te lata i nie to zdrowie :D a obowiazku zamiast ubywac to.....zreszta sama wiesz

Ann....hmmmm 7?????

milego dnia dziewczyny

Super że słoneczko wyszło,i u Nas też wyszło

Mam propozycję oddaj mi troszkę swoich latek ja Ci oddam moje zdrowie i będzie ok,oj obowiązków jest dużo zawsze coś :36_3_17:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

Olimpia- 2!!!!!!!!!!!!!!!!
a co , tez sobie poodliczam, hihihi

Aniolku- u nas to samo, wszystko na nie, nawet schodzenie ze schodow trwa wiecznosc a mi cierpliwosci brak!!!

ja juz po kawce, Pierozek spi, Ala diabolizuje, wiec wszystko gra,
pogoda beznadziejna, oby w niedziele slonce dopisalo!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

dziendobry zagladam i ja
Agus jeszcze nic nieustalilam z M ale zrobie wszystko zeby byc
Patusia postaram sie wkleic cosik, super ze Zuza zdrowa
Aniolku i u nas tez jest dyskusja na rozne tematy...
Mada ciesze sie ze wkoncu spelniasz swoje marzenia oby tak dalej trzymam kciuki
u nas mloda usypia M spi bo dopiero wrocil z nad morza bo mial wczoraj transport, mialysmy jechac z nim ale niebylo miejsca...
ide po kawke

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

martusia

aniolku a w jaki sposob na sile karmisz? bo bartek czesto odmawia jedzenia ale ja mu na sile nie daje bo nie mam nawet pojecia jak to zrobic. otworzyc sila buzie???

martusia u kacpra jest tak że on mówi nie a jednak chce...
wczoraj nie chciał jeść obiadu... wzięłam kawałeczek mięsa i wsadziłam mu do buzi... i nagle stwierdził że będzie jadł...wpałaszował tyle co ja...
u nas to jest raczej taki bunt... wszystko nie... bo tak on chce i koniec... tak samo z wodą czy innym piciem... "nie", to ja chowam... więc od razu jest "tak", to daję i znów "nie" więc odstawiam tak żeby mógł sobie sam wziąć... on mówi "tak" to ja do niego "nie" i on podchodzi i sobie bierze...
nie wiem czy zrozumiale napisałam ;)

Aniolku- u nas to samo, wszystko na nie, nawet schodzenie ze schodow trwa wiecznosc a mi cierpliwosci brak!!!

łoooooooooo to też mam... i to z trzeciego piętra:Padnięty:

patusiu dobrze że zuza zdrowa...

wercia przesłodka dziewczynka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

witam!
proszę nie bijcie!nie piszę bo nie daję rady ogarnąć się z robotą i kilkugodzinnym wyłażeniem na dwór z patrycją. od kąd zaczęło być ciepło to całe dnie spędzamy poza domem.a wiczorem zostaje czas na prace domowe, ćwiczenia i inne sprawy.

przede wszystkim GRATULACJE DLA BLOOMOO!NIECH SYNEK ROŚNIE ZDROWO:)

olimpijko-cieszę sie na nasze spotkanie:):)Agnieszka z A już wszystko zaplanowali na niedzielę,więc bądź spokojna i czekaj cierpliwie:)oby tylko pogoda nam dopisała,bo coś się zrobiło pochmurno i zaczęło padać.spokojnego lotu Wam życzę!

Wszystkie dzieci na zdjęciach bez wyjątku sa urocze!a najbardziej ucieszyły mnie zdjęcia starletki i Dominiki:)

anulka-odnośnie siostry...lekarze chyba powoli dochodza do onalezienie przyczyny tych jej ciagłych chorób i bóli.to jest prawdopodobnie choroba podobna do młodzieńczej choroby stawów,ale nie weim dokładnie o co chodzi i jak to sie leczy,ale ma jeszcze poczekać na ostatnie wyniki i zaliczyć 2 lekarzy i mam nadzieję,ze to będzie koniec...dziękuę za troskę.
jak idzie karmienie MIkiego?bo to chyba był pierwszy dzień "dozywiania" ?

kornkiś- widzę,ze i u Ciebie wzloty i upadki w roli matki!spokojnie,spokojnie,każda z nas ma takie chwile. czasem mniejsze czasem większe. nie jesteś sama.chyba musimy skumulowac tu jakąś dodatkową energię i cierpliwość,abyśmy w razie kryzysu mogły zaczerpnąć kapkę z tej "studni".

co do Zosi z sepsą.od woczoraj są w domu.Małą miała na tyle dobre wyniki,że koleżanka wypisała ją na własne życzenie do domu. mała w szpitalu złapał jakieś dziadostwo plus rota i wywnioskowały z jej matką(lekarzem),ze lepiej będzie jak Zośka będzie dochodzić do siebie wdomu. codzienniema przychodzić pielęgniarka i lekarz prywatnie i robić badania małej.ale zagrożenie życia minęło.

przepraszam,że nie odpiszę każdej z Was ale tyle sie naczytałam,że nie pamietam co komu miałabym odpisać!
teraz uciekam robic obiad,bo właśnie mała zasnęła a to jedyna okazja do zrobienia czegokolwiek.
buźka

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...