Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

hello!

rany rany,jaka Milenka piękniusia:)cudeńko takie maleńkie:)oby infekcja szybko minęła i dziewczynki wracały migiem do domu!trzymamy kciuki.

patusia-rany boskie!kiedy to wszystko sie skończy?oby zastrzyki pomogły i ból szybko minął!tulę

agnieszka-katar moze powodowac odruch wymiotny.biedna Alcia!ucałuj chorowitka ode mnie!

nefere-dobrze,że choć u Was niewielka poprawa.a co doo lekarki...no comment!

moniq-ja pytałam sie o Twój stepering;) w ile minut robisz te 1000 kroków?ale jesteś dzielna babka:)

justyna-no to zdolna uczennica z Ciebie:)gratuluję!dobrze,że Gienia wraca do siebie:)

martusia-czy ja dobrze zrozumiałam,że nie macie zaklepanego kościoła na ślub?wszystko inne tak a kościoła nie?bo sie pogubiłam.rozumiem,ze byłas z Bartem u polskiego lekarza i zalecił antybiotyki?oby szybko doszedł do siebie.a jak minal lot?bez większych wrażeń?

radości-skoro juz u siebie posprzątałaś to moze w ramach tego wolnego ograniesz i u mnie?został tylko pokój,wiec dużo czasu i roboty nie ma;)joke.odpoczywaj i rokoszuj sie Swoimi mężczyznami.

aneta-no i na Ciebie czekamy kochana.rozpakowujemy się;)

gad-ja wcale tak dobrze zorganizowana nie jestem,ale staram się wyskrobac te 5 min na parenting (chociaż,zeby looknąć co i jak na naszym forum).my tu tęsknimy za Tobą i uroczą Zu:)

a ja po ćwiczeniach.wszystko mnie rypie,ale jestem zadowolona:)musiałam gdzieś rozładowac złość na G!mała śpi więc skorzystałam z okazji i raz,dwa,trzy:)
a teraz wracam do sprzątania!

całuję mocno

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Justys- gratulacje zdanego egzaminu, i zdrowka dla Gajuni, niech migiem wraca do zdrowia

K8i- a jak cwiczysz???na czym??? z czym???

u nas zapowiada sie ciezka noc, bardzo gesty katar splywa, nawet Ala nim wymiotuje, ale chyba dobrze ze wychodzi na zewnatrz a nie gromadzi sie???? nie wiem jak mojemu dziecku ulzyc, mogloby to przejsc na mnie

spokojnej nocy zycze

wiadomo cos o Patusi????

Odnośnik do komentarza

Patusiu zdrowiej, trzymaj sie Kochana i współczuję bólu :(

Aga dla Was rownież zdróweczka!!! I spokojnej nocki

Justys gratki :36_2_25::36_2_25: Zdolniacha :) Super, ze Gajunia lepiej :)

Starletko pozdrów jak możesz Inkę (nie mam jej nr tel by wysłać eska) i malutką Milenkę, by szybko infekcja minęła, by szybko wyszły do domku...

k8i zazdroszczę samodyscypliny z ćwiczeniami, ja to leń jestem i w ogóle zero systematyki, a przydałoby się, przydało... Buziolki :36_4_13:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

wpadam wieczornie

gratuluję Justynce i powracającej do zdrówka Gajuni i tej "5"

Inko przykro mi ze Milusia chora. Kurcze co za cholerstwo sie przyplątało w drugiej dobie życia :Szok: - u nas Majusia tez miała podany profilaktycznie, bo miałam bakterię, za szybko urodziłam i sama nie zdążyłam przy porodzie dostać antybiotyku. Na szczęście byłam w szpitalu tylko 4 dni czego i Tobie zyczę Kochana :36_3_16:

Patusia współczuję :Szok:

Agus współczuje kataru Ali. Majusia się zn im męczy prawie cały czas od wrzesnia :o_no:

Odnośnik do komentarza

Patusiu trzymaj sie dzielnie kochana!!! czekamy na Twoj powrot do domku :36_3_15:
Nefre sciskam Was z calej sily i modle sie, zeby Niunia zaczela jesc normalnie. by infekcja odpuscila.

Justys super wiesci!! tak trzymac - precz chorobskom!!! gratuluje piąteczki kujonie!!!

Jakos mi sobota szybko przeleciala. W poludnie koniki daly mi popalic - niestety po raz drugi dostalam malego cholernika, ktory za chiny ludowe nie chcial wspolpracowac. Mialam go rozjezdzic, bo na zawody jechal chwile pozniej. Nie wiem czy czul stresa czy co, ale efekt taki, ze bylam 3 cm od gleby :ehhhhhh: Udalo sie nie spasc, ale sie lekko zirytowalam i wrocilam mega zmeczona.

Zajrze jeszcze pozniej. Tymczasem sciskam i zycze spokojnego wieczorka.:36_3_15:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

radości-piękniste masz chłopaki w domu!a Piotruś powalający na tym zdjęciu "buziaki".
agnieszko-ja to ćwiczę przede wszystkim swoja silną (buahahah) wolę.tzn.mała dietka+ćwiczenia typowo domowe(na wszystkie partie ciała).zobaczymy czy uda mi się coś zrzucić?chęć jest szczera!życzę jednak,aby ta noc nie była zaliczona do nie przespanych.
ciekawe jak patusia?
ze szklanką wody na kolację żegnam się,życząc wszystkim spokojnych snów!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

justyna@
Olimpia jak po ogień wpada witaj :Całus:
radość zdjęcia czadowe
Mada ja kujon :sofunny::sofunny:
Gajka śpi M spi ja skończyła kompletować notatki na jutro i zaraz sie zabieram za robienie kartki nowo poznaną metodą pergamino

witaj....wiele sie u nas dzieje a jak sie nie dzieje to wspolnie spedzamy czas......zdrowka kochana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...