Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

jesem po pracy :D

mada, kochana, ciesze sie ze wszystko dobrze! widzisz? jak mowilysmy, kryzys jest jak sie go zostawia a potem to juz zapominaja o bozym swiecie
tak samo bedzie i pozniej, nawet w przedszkolu, znam z autopsji :D ale najgorsze sa poczatki a potem to juz dobrze..
ciesze sie ze wszystko minelo dobrze dla kazdego, trzymam kciuki za jutro ale i tak wiem ze bedzie ok :)
( a awizo nie dostalas zadnego?? czekam na te Twoja przesylke bardziej niz Ty hihi, tym bardziej ze patusia juz dostala swoja)

martusia, no wlasnie taka pod hiszpanska mi zalatywala wlasnie, nie mylilam sie :)

kasiu, kurcze, zdrowka, co do polskiej sluzby zdrowia, no comment bo rece opadaja...

a u mnie znowu o jedno dziecko mniej, Noas u babci do jutra, mam juz dosyc tej bieganiny, naprawde szlag mnie trafia bo tak trzeba nazwac, jeszcze 2 bite tygodnie i koniec klopotow....

no i jak mam tylko jedno dziecko to problemow wychowawczych z Natankiem jest duzo mniej :lup:

Odnośnik do komentarza

Kochane przychodzę do Was ze smutnymi wieściami Zuzanka ma zmiany na prawym płucku (wirus)na razie bez antybiotyku bo to wirus
A ja dalej z temperaturą

Po prostu nie mam sił ręce mi opadają,Natalke wysłaliśmy do babci

ANN dziękuje

Odnośnik do komentarza

patusia23
Kochane przychodzę do Was ze smutnymi wieściami Zuzanka ma zmiany na prawym płucku (wirus)na razie bez antybiotyku bo to wirus
A ja dalej z temperaturą

Po prostu nie mam sił ręce mi opadają,Natalke wysłaliśmy do babci

ANN dziękuje

O matko!!!!! Patusiu.....:noooo: Od czego te zmiany????? biedna Zuzanka :le: Pisz na biezaco co sie dzieje. Trzymajcie sie Kochani!!! serce peka normalnie :le:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Patusiu zdrówka dla Was i siłek dla ciebie.

Kronkiś no jeszcze nie wyleczone, jutro mam wizyte u laryngologa i zobacze co mi mądrego powie. Najgorsze, że na wizyty do niego powinnam iść zdrowa a tu nie wychodzi, jak nie jestem tuż po chorobie (i obiawy jeszcze całkiem nie zniknęły) to wogóle chora idę(jak teraz).

A ja mam dziś już dość tego dnia. Nie dość że czuję się jakby mnie walec drogowy przejechał, to Alka dziś była męcząca. Nie powiem była wyjątkowo grzeczna, tylko trochę za bardzo okazywała mamusi swoją miłość. Jak tylko położyłam się na trochę to zaraz przybiegała do mnie i dawała buziaczki, przytułała, miziała po głowie, tuliła się. Po prostu czysta słodycz, tylko że dziś od tej słodyczy aż mi już nie dobrze.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...