Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam kochane!!!

ann, justyna, patusia, zdjecia po prostu boskie!!
Szymi co wola obiad, potem w okularach, wakacyjna Gajka i Zuza!!!

martusia, zdrowka dla Bartusia i niech sie skoncza wreszcie te problemy!!

anulka, kurcze, coza problemy, poczytalam iwrrrrrrrrr

mada, witaj z Pily!! super ze butki Pajakowi zakupione, moj tez smiga w swoich ale oczywiscie moje jeszcze nie chodzi.
no wlasnie, ktore dzieciaki jeszcze nie chodza?? poza leniwcem Agnieszki??? tylko moj??? :D

u mnie nadal troche niepokoju i zamieszania ale podolam, tylko musze sie zebrac do kupy.

justyna, potrzebujesz pomocy do slalatek?? mam chwile to podskocze :D

a w ogole to jutro musze absolutnie kupic aparat foto bo za tydzien jedziemy do parku atrakcji i bez aparatu ani rusz :lup:

Odnośnik do komentarza

znow tlyko na chwilke

Jutro mamy wesele przyjacół wiec Maja po raz pierwszy na 1,5 dnia u dziadków...jakos nie mam tremy;) bo wiem ze z moją mamą nic Jej nie grozi:)bardziej szkoda mi mamy bo chyba wreszcie idą nam ząbki (czas najwyzszy) i żaba sie budzi w nocy

Piękne fotki Szymci,Gajki i Zuzi
no to sie rozpisałam :o_no:-ide prasowac ciuchy na jutro

buźka i miłego weekendu!

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

ann, dzieki za cieple slowa!!! jasne ze sie pozbieram, tylko moze troche mi zejdzie...

co do kolacji,ja jutro np robie leczo :D ale nie wiemczy to danie dla gosci... :lup: a jak nie to jakas zapiekance z warzyw z bialym mieskiem?? u nas wszyscy lubia zapiekanki :D
ale nie jestem w Pl i juz stracilam rozeznanie co sie robi sobie a co ludziom jak przychodza w odwiedziny :lol:

ineczko, baw sie dobrze a Majeczka na pewno babci nie zameczy a nawet jesli tak to babcia nic Ci o tym nie powie i powie ze bylo super :lol:

my "oddajemy" Natanka w rece babci na dwie noce w przyszly piatek az do niedzieli rano bo ten wyzjazd do parku to w sobote o 6 rano a powrot o 22giej, ciezki week end bedzie ale mam nadzieje ze pogoda dopisze.

zmykam dzis wczesniej bo sobie obiecalam ze choc raz sie poloze wczesniej,byle przed polnoca.
buziaki!!!

Odnośnik do komentarza

KOCHANE!!!!

CZYTAM WAS CAŁY CZAS,PODGLĄDAM PIĘKNE ZDJĘCIA,SKŁADAM GORĄCE ŻYCZENIA NASZYM WSPANIAŁYM ROCZNIAKOM,ŚCISKAM CHOROWITKÓW(mineralko,anulko,martusiu-wytrwałości w ten trudny czas),GRATULUJĘ SUKCESÓW ZAWODOWYCH (patrz Olimpijka),ŻYCZĘ ZDROWIA aGNIESZCZE(aby ciąża rozwijała się prawidłowo),CZEKAM NA SPOTKANIE WARSZAWAIANEK PO 20 WRZEŚNIA,A TAKŻE CHCĘ KONIECZNIE UJRZEĆ WPAŹDZIERNIKU MADĘ I KAJTULA,PRAGNĘ ZAPYTAĆ O POWODY SMUTKU MONIQ(tulę i trzymam mocno kciuki,aby sprawy się wyjaśnił),KASI ŻYCZĘ SPOKOJU PSYCHICZNEGO (wiem,że czasem idzie oszaleć z dzieckiem w domu,ale trzeba być dzielnym!!)POZDRAWIAM WSZYSTKIE WSPANIAŁE SIERPNIÓWECZKO-WRZEŚNÓWECZKI!!

niestety u mnie brak weny na pisanie....
a poza tym stwierdziłam,że chyba nie umiem pisać(?)cofam się w rozwoju intelektualnym...czy coś takiego....:o_no:
w poniedziałek wybywamy nad morze a ja nie mam ani jednej rzeczy uprasowanej na wyjazd..ehhh

tak poza tym u nas nic ciekawego się nie dzieje,więc nie bardzo jest o czym pisać.

wiedzcie,że jestem z Wami all time!!!

buziaki

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

k8i
aniu-to te kluski(patrz świderki) z sosem z sera mascarpone!poczęstowałaś nimi mnie i agę,jak byłyśmy kiedyś u Ciebie!te z kurczkiem i pomidorami.....pamiętam,że było to danie jak najbardziej pyszne!!!a i na kolecję też się nada!!!

ps.a ja je tylko tak nazwałam dziwacznie;)

a to pamiętam :) i też lubię, możemy się na nie umówić po 20 września :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...