Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić niepotrzebne kilogramy po ciąży?


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

No to ładnie jak na tyle miesięcy taka waga , moja waży ponad 7 kg ale mała się urodziła bo miała tylko 2920 wiec ale je za 2 180ml to dla niej za mało chciała by więcej . Z tym mlekiem kozim to nie próbowałam , bo nie mam od kogo go wziąść więc ....

Odnośnik do komentarza

własnie sie zastanawiałam nad tymi plastrami bo widziałam je ,ale jeszcze nikt o nich nie mówił .Ale jesli naprawde dają taki efekt to bedzie trzeba je wyprobować :Śmiech:

A co do tych jabłek hmmm ja moge zjeść jabłko ale i tak musze przekąsic jakims wafelkiem czym kolwiek tym bardziej ze teraz przestałam karmić piersią wiec moge jeść czekolade:Podziw:

Własnie dzwoniłam do taty wleci na kawke a ja zabiore go do kawiarni na ogromne lody czekoladowe(normalnie nie moge sobie odmówić)mój organizm domaga się konkretnegpo cukru:Psoty:

Ale jak bede ćwiczyc dietki stosowac to i tak na pewno coś schudne :Uśmiech:

troche mam do kupienia:
1 plastry
2hulahop
3krem ujedrniający...

http://www.suwaczek.pl/cache/c8854520ec.pngpatryk
http://www.suwaczek.pl/cache/9eabe53f6a.pngdawid
http://parenting.pl/galeria/data/772/thumbs/Obrazki_839a.JPGhttp://parenting.pl/galeria/data/832/thumbs/Obrazki_1089.jpghttp://s2.pierwszezabki.pl/008/0084369b0.png?9840

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

myszka19842
rozumię!!!!!!!!!!!
mleko kozie najlepiej brać od kogos z gospodarki!!!!!!!!
sa w sklepach!!!!!!!!!
ale odradzam!!!!!!!!!!!:Usteczka:

no widzisz sklepowe odradzasz a kogoś kto ma mleko kozie nie znam wiec zostaniemy na tym mleku naszym i zobaczymy co bedzie póżniej . A dajesz małemu już jakieś zupki .

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

tak podaje z bobovity zupki bardzo lubi marchewke z ryżem ale nie lubi bardzo zupki z kurczakiem i tam cos jeszcze jest!!!!!
nie dziwie mu sie bo ja bym tez tego nie zjadłą bardzo ma brzydki zapach ta zupka!!!!!!!
podaje tez zupki z gołabka tata ma gołabki więc mały korzysta podaje mu zupke z gołąbka i zagęszczam manna!!!!!!!!
wcina aż mu się uszy trzesą!!!!!!!!!:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

co do plastrow to moja kolezanka stosuje i nie ma efektow. plastry pink patch, takie plastry jak nikotynowe.
moj synek tez ma skaze ale karmie go piersia. sama nie moge pic mleka bo go uczula. pilam kozie i po tym bartek strasznie ulewal. pytalam lekarza i powiedzial ze kozie i krowie tak samo uczula (kiedys myslano inaczej).
myszka skoro twoje dziecko pije to mleko kozie i nic mu nie jest to pewnie nie ma skazy

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

no gdybym posłuchałą lekarz ato moje malenstwo dalej by było na nutramingenie i zyłabym ze swiadomościa że ma skazę!!!!!!!!
czasami warto zaufać swojej intuicji a nie ufac bezgranicznie lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

no wiesz lepiej dmuchac na zimno niz pozniej do konca zycia malenstwo mialo z tym problemy . tobie się akurat udał , że mały niema . Więc masz szczęście :) Moze przejdz do forum Maluchy z grudnia

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie o tym wątek, ale nie mogę nie odnieść się do tego co tu Myszko napisałaś:

myszka19842
moj kacperek ma 5 miesięcy 1 miesiacu lekarka stwierdziła skaze i zaleciła nutramingen (małt tego nie chciał pić)ten z apteki pucha bez recepty kosztuje 25 zł-koszmar i miałam kacperka tylko w oilatum kapac ktore nie jest tez tanim kosmetykiem!!!!!!!!!!!!!!
powiem wam tak kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie słuchajcie lekarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kacper jest juz 4 miesiace i od tego casu jest na mleku kozim i nic nie ma !!!!!!!!!!!
zadnych objawów skazy!!!!!!!!!!!!!!
mleko oczywiście rozcieńczam!!!!!!!!!!!!!!!!
gdyby to byłą skaza to napewno małego kacpusia by opsypało!!!!!!!!
a tu nic!!!!!!!!!!
polecam mleko kozie !!!!!!!!!!!!!!
mały mi jeszcze ani razu nie chorował!!!!!!!!
silny chłopak siedzi juz!!!!!!!!!!!!!

Nie pisz żeby nie słuchać lekarzy! To, że Twojemu synkowi lekarka postawiła taką diagnozę, nie oznacza, że zrobiła to bez powodu.
Jak dziecko ma skazę to dostaje od lekarza receptę na taką puchę np. Nutramigenu, o której pisałaś. Puszka kosztuje wtedy +/- ok. 12 zł a więc porównywalnie do mleka modyfikowanego.
Lekarze czasem na wyrost stwierdzają skazę białkową ponieważ wolą chuchać na zimne. W ostatnich latach coraz więcej dzieci jest astmatykami, co bierze z nie leczonej alergii. A przecież wiadomo, że taniej jest zapobiegać (dieta) niż później leczyć jej skutki.

A tu znalazłam coś ciekawego o mleku kozim:

Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy i aktualnymi zaleceniami postępowania w alergii pokarmowej u dzieci MLEKO KOZIE NIE POWINNO BYĆ ZALECANE W UDOKUMENTOWANEJ ALERGII NA MLEKO KROWIE!
Mleka tzw. zwierząt kopytnych mają wspólne antygeny. Mleko kozie powoduje także niedobory kwasu foliowego i ma nieodpowiedni dla dzieci skład jonowy. Może to spowodować liczne powikłania.
W przypadku potwierdzonej alergii na białko mleka jedynym poprawnym postępowaniem lekarskim jest próbne włączenie mleka leczniczego z grupy hydrolizatów kazeiny lub serwatki (przykłady: Nutramigen, Bebilon Pepti, Bebilon Pepti MCT). Musi to być poprzedzone konsultacją z pediatrą, a mieszanki te są dostępne wyłącznie na receptę.
Co do mleka koziego - ono ma ZA DUŻO jonów i to jest problem... Jakby było za mało, to można dodać jakiś preparat sodu, potasu itp. i jest OK, ale jak dziecko dostaje za dużo jonów z mlekiem, to nic zrobić nie można - nerki będą nadmiernie obciążone, a ryzyko zaburzeń metabolicznych większe. Nie każde dziecko będzie miało problemy z tego powodu, ale część na pewno. Między innymi dlatego mleka koziego nie powinno się stosować u małych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

to co napisałąs oki tylko pamiętaj że ja pomimo mleka koziego lekarz mi zalecił do butelki dodaje 1 tabletke kwasu foliowego!!!!!!!!!!!!! więc żadnych powikłań nie bedzie!!!!!!!!!!!!!!
ja sama jestem wychowana na takim mleku i jest oki wszystko ze mna hehe!!!!!!!!!!
kacperek miał ostatnio zlecone badania i wszystkie ma oki!!!!!!!!!!!!
wiec nie widze powodu zebym tak jak to inna lekarka mi zdiagnozowała skaze zebym truła mojego synka mlekiem w proszku o tak ochydnym smaku!!!!!!!!!!!!!
a te plasterki sobie kup!!!!!!!!!
polecam!!!!!!!!!!!
ja jeszcze sobie kupie te vita cel tez sa podobno super sprawdze to wam powiem!!!!!!!!!!!!
buziaczki

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

widze ze wątek temat zmienił
co do mleka koziego moj Kuba (starszy) jak skonczyl rok zaczal pic kozie i nic mu nie bylo
Kupowalam w proszku albo swieze , różnie
Teraz kupuje mu w kartonie w auchan bo jest tansze dużo (ok5-6pln /1L) i je z platkami, kakao, albo robimy na nim nalesniki itp. Młodszy nalesniki kozie też wsuwa.

a wracając do tematu odchudzania
juz sie ucieszylam wczoraj bo tyle mialam roboty w ostatnie dni ze waga mi spadla do 62.8, ale teraz w wekeend 2 sluby z weselami...
wlasnie budze sie po pierwszym. no i oczywiscie jedzonka nie odmowilam,
tona żarcia i to jeszcze w nocy. No i rano jest efekt bo juz 64 waze.... ;)
jeszcze dzis wieczorem drugie wesele ale zobaczymy jak bedzie
Jutro wieczorem juz wracam do cwiczen i hulania.

Dziubala - tak ryż kasza piasek lub co chcesz . wsypujesz do hula zeby bylo ciezsze. wtedy po 1 lepiej sie kreci, po 2 lepiej obija boczki i tluszczyk. Pierwsze dni mogą byc siniaki, ale zalozysz gruby polar i pokrecisz chwile słabiej i sie ciało przyzwyczai. Ja nie mialam siniakow ale boki bolały mnie jakby mnie ktos skopał.

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

ja zamiast cwiczeń wole spacerek z synkiem po parku!!!!!!!!
my jak na spacerek wychodzimy to nie ma nas z 2 godzinki!!!!!!!!!!!!
ale to tez zalezy od pogody!!!!!!!!!!!!!!
taki spacerek to tez dobra forma na zrzucenie paru zbędnych kilogramów!!!!!!!
polecam!!!!!!!!!!
:Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus:i jeszcze raz kciuki trzymamy za ciebie madzius:Całus::Całus::Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

ja sie wczoraj przeprosiłam z hulahop. i 30 min odbębniłam, dziś bedzie dłużej. Zaraz lece po zieloną herbate bo mi sie skonczyła. No i robie dziś kapuścianke. będę ją jeść w razie głodu i wieczorem. Kalorii ma tyle co nic wiec akurat :)

Odnośnik do komentarza

myszka19842
to co napisałąs oki tylko pamiętaj że ja pomimo mleka koziego lekarz mi zalecił do butelki dodaje 1 tabletke kwasu foliowego!!!!!!!!!!!!! więc żadnych powikłań nie bedzie!!!!!!!!!!!!!!

Sam fakt dodawania kwasu foliowego nie oznacza, że nie będzie powikłań! Ale oczywiście trzeba trzymać kciuki by wszystko zawsze było ok.

Odnośnik do komentarza

mrs_szaya

Dziubala - tak ryż kasza piasek lub co chcesz . wsypujesz do hula zeby bylo ciezsze. wtedy po 1 lepiej sie kreci, po 2 lepiej obija boczki i tluszczyk. Pierwsze dni mogą byc siniaki, ale zalozysz gruby polar i pokrecisz chwile słabiej i sie ciało przyzwyczai. Ja nie mialam siniakow ale boki bolały mnie jakby mnie ktos skopał.

Siniaki :Szok:
Ale hulahop też sobie kupię, jak gdzieś znajdę i zapał mi nie minie :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...