Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić niepotrzebne kilogramy po ciąży?


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

prosiaczek właśnie, mam to samo ze słodyczami. Nigdy w życiu nie jadłam, nic nie słodzę. A teraz po urodzeniu Sabinki wściekam się jak nie mam w domu słodkiego. Cukier w kostkach jem:leeee: Nadal nie lubię, ale MUSZĘ.

I tak jak Inka, mimo że karmię tyję na potegę. Dramat po prostu.

Ale właśnie powiedziałam sobie DOŚĆ, i nie od jutra, ale już od tygodnia orbitrek, brzuszki, raz w tygodniu intensywny basen i może waga jeszcze nie drgnęła (zresztą nie ważę się, bo mnie to stresuje), ale męczę się przy tych ćwiczeniach coraz mniej. I już samo to mnie cieszy. Obym tylko wytrwała.
:36_7_9:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Dzieki Mrs Szaya w sumie rozsadne z tym ze do pelna trzeba wsypac czasami jakies zacnmienia umyslu ma czlowiek

A z ta nadwaga to mnie tak wszystko denerwuje przed ciaza wazylam 60 i przytylam do 80 potem przez 3 miesiace spadalam z wagi i juz wazylam 65 gdy zaczelam tyc na potege i nie wiem dlaczego slodyczy zero nic smazonego duzo owocow i wody ciemne pieczywko jezeli jakies no i teraz waze 77 to jest dla mnie koszmar nie moge sie z tym pogodzic ze wygladam jak wygladam i ze z tymi dodatkowymi kg jest mi ciezko

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

no wlasnie, jak toto zrzucic, ja mam mega wałe skóry po ciązach dwóch w ktorych brzuchy mie rosły na potege jak i dzieci, z wagi spadłą do przed ciązy ale mam nadal nadwage 20 kg, a ja jak karmie to tez tyje............... albo NIE chudne, a jem za 4............................ bo inaczej to mdleje. noi co tu robic............... w jakim czasie po cc moge intensywniej cwiczyc??

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

ja jestem 3miesiace po porodzie cwicze, nie jem chleba, ziemniaków i słodyczy...jem tylko gotowane mieso duzo warzyw i owocow...a waga jak spadła przy porodzie 11kg, tak przez trzy miechy spadla o 3 kg, czyli razem 14kg, a w ciazy przytylam 22kg;( i nie wiem jak mam zgubic ten nadmiar...nie wspominam juz o oponie os traktora, ktora wisi zamiast mojego brzucha;(

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy taka chudzinka z Ciebie. Tak jak napisała inka_80 Michelle jest jeszcze bardzo malutka, 3 tygodnie to za mało, żeby wrócić do wagi sprzed ciąży, ale na pewno niebawem się tak stanie. Ja to nawet zbytnio nie starałam się schudnąć ( w sensie, że praktycznie nic nie ćwiczyłam), a waga sama spadła, chyba dlatego, że karmię piersią. Ale kiedyś jak się odchudzałam na uda i na pośladki proponuję wykonywać takie ćwiczenie : położyć się na plecach, ugiąć nogi w kolanach i podnosić tułów do góry. Oj nie wiem czy zrozumiale to napisałam, ale wtedy bardzo mi pomogło te ćwiczenie. Teraz to bym mogła trochę się ruszyć, ale tak mi się nie chce:nerw::rowerek:
MalaMoni są różne zdania na temat kiedy można zacząć ćwiczyć po cesarce. Jedni mówią, że 2 miesiące ,drudzy, że trzy, a moim zdaniem to każdy indywidualnie wie kiedy czuje się na siłach i może zacząć ćwiczyć. Też jestem po cesarce, dość ciężko znosiłam rekonwalescencję i nie zaczęłabym szybciej ćwiczyć niż po 4 miesiącach.:36_7_9:
kasioleqq " opona od traktora":36_2_27::36_2_27:. Niestety tak już jest, że na początku waga gwałtownie spada, a potem prawie stoi w miejscu. Przytyłam też 22 kg i praktycznie nic nie rąbiąc, żadnych diet, prawie zero ćwiczeń, schudłam do wagi sprzed ciąży ale dopiero po 6 miesiącach:woow: lepiej późno niż wcale. Waga wagą, ale oponka uparcie siedzi na miejscu, zamiast jeszcze trochę spaść:o_master::ehhhhhh:
anna_b Jak wróciłam ze szpitala ubyło mi 10 kg:36_1_1: Choć brzuch wyglądał w dalszym ciągu jak piłka tylko trochę mniejsza. Potem niestety było trudniej zrzucić kilogramy, ale na szczęście jakoś się udało:taniec1:

O kurczę, ale się rozpisałam:36_11_13:kto to w ogóle będzie chciał czytać? to jakieś opowiadanie:noooo::noooo:

http://mamaopisuje.blogspot.com/
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3g7rf2986zif2.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlwn1532b88u7a.png

http://s2.suwaczek.com/20060916310123.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

hej dziewczyny.
ja ostatnio ciągle grzesze jakimis slodyczami ale mimo to jakos waga leci, zaparłam sie na 59.999 na sylwestra ale nie iwem czy sie uda bo swieta po drodze.
poki co dzis zobaczylam 61.7 i bardzo mnie to cieszy :-)

i taka mala rada. nie patrzcie tylko na wage. Jesli cwiczycie to patrzcie na wymiary. bo jak zastepujecie tluszcz miesniami to mozna nawet i przytyc ale w wymiarach bedzie wszystko widac :-)
ja niby tylko 3kg schudlam ale w wymiarach to jest ladne kilkanascie centymetrow !
wiec nie poddawac sie i nie dołować
centymetr w łapke i zobaczycie efekty :-)

po porodzie przez pare ladnych mieisecy ciezko jest cokolwiek zrobic bo jescze homony krążą i waga skacze jak glupia
po cesarce to ciezkie cwiczenia chyba odpadaja na pare miesiecy
najlepiej zapytac sie ginekologa czy innego lekarza
jak was stac to naprawde polecam dietetyka. bardzo dobra sprawa.

Zapotrzebowanie KALORYCZNE
tu mozecie wyliczyc sobie swoje zapotrzebowanie kcal i ile gramow czego trzeba jesc
naprawde trzeba uwazac na te wartosci nie tylko na kcal.
tam w tabelce jak sie przeliczy to podaje np zeby schudnac 1kg na tydzien, ale mozna tam wpisac np 0.5 i kliknac jeszcze raz "przelicz"
naprawde fajna tabelka

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

no a mi stanelo wszystko na 62-62.5 przy @ i koniec. dzis dopiero 61.9 zobaczylam... bo w swieta bylo 62.5-63....
wiec o 59.9 w sylwka moge zapomniec, teraz nowy cel... na Walentynki....
nie wiem czy mi tyle zapału starczy bo ile mozna liczyc te kalorie i wszystko, juz mi sie nie chce troche.... ehhh

aaaa abrocketa mi mikolaj przyniosl, wiec steper poszedl w kat bo łydki mam juz niezle nabite, i teraz brzuszki robie :-) dzis juz 20 min robilam

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

ja dzis wieczorem wkoncu dostane mojego Gwiazdkowego Orbitreka :-) allle sie ciesze
nareszcie
narazie brzuszki na abrockecie robie i spokojnie robie 20min a to 600brzuszkow wychodzi, wiec naprawde ok. i roznice podobno zaczyna byc widac, nie katuje sie codziennie, ale juz boczki mniejsze, i brzuszek tez, tak kolezanki twierdzą.

dzis bede smigac na orbitku :-)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Dziewczyny ja już chyba się poddałam sprzedałam swojego steppera bo noga bolała hula hop kupione ale już się nie chce a jem słodycze że chodz mówie że juz wystarczy chyba mam za mało cukru bo nieraz mogę wogóle słodyczy nie jeść

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

Iza orbitrek to rower eliptyczny, takie cus do cwiczen aerobowych czyli spalajacych tluszczyk i poprawiajacych kondycje a jednoczesnie nie obciaza stawow i kregoslupa :-)
dobre firmowe od 1500 kosztują
ale ja sobie kupilam chinczyka za 699 na raty.
no czadowa zabawka, chociaz dosc spora
ale juz oboje z mezem smigalismy
Orbitrek 300A - KING SPORT - Sklep Sportowy 24 .pl
na silowni są takie tylko wieeelkie i bardzo fajnie sie na tym cwiczy
ten domowy mimo ze mniejszy to i tak jest OK
mial byc na gwiazdke ale sie wszystko poopozniało i dopiero dzis dotarł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...