Skocz do zawartości
Forum

Cycusiowe mamusie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Oleńka pewnie mamę poszczypała. Ula rzadko dotyka rączką cycusia gdy je, ale ostatnio interesuje ją sutek i łapie go po jedzonku w paluszki, na szczęście delikatnie :)

Co do jedzenia mleczka na wyjściach to Ula, gdy była bardziej cyckowa też nie chciała jeść. W domu jadła co 2 godziny, a w gościach tyle co "na przeżycie" jak to marzen@ określiłaś, aż się martwiłam, ale nic nie było po niej widać, żeby była w złym nastroju w związku z tym. A spróbowałabym tak w domu zrobić, żeby przez kilka godzin cycusia nie dać... brrrrrr ;P

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Właśnie Asiula ja się też nie martwię, tym bardziej, że w goście przecież codziennie nie chodzimy :) Gorzej, że moja w gosciach też zasnąć nie chce, a to zdecydowanie odbija się na jej nastroju :(

Zuzia też mnie czasem złapie za sutek i szczypie :Kiepsko: Nie pozwalam jej, to na szczęście rozumie i robi to coraz zadziej. Przestała też gryźć ostatnio, więc jest ok. Za to kiedy gryzła to łypała na mnie tymi swoimi oczętami oczekując na reakcję :Histeria: Przestała gryźć, kiedy ja udawałam, że nic nie czuję. Zero reakcji = zero uciechy. Ale ciężko było :Histeria:

Odnośnik do komentarza

A ja znowy nie na bieżąco...

U nas też sutek bywa wielką atrakcja po karmieniu, czasem Mała nawet nie chce ssać, tylko przytula się do gołego cycka i po chwili leci bawić się dalej, hihi...

No i gryzienie wróciło, już czwarty raz, czili co ząb, to gryzienie jest :le: No i przy zasypieniu musi być obowiązkowo cyc, a do niedawna mógł być tylko tatuś śpiewający kołysanki...:ehhhhhh: Ale daję jej cyca, jak się skończy mleko, to nie pozwalam cyckać na sucho, bo wtedy mnie boli już i wtedy zdarza się, zę mnie gryzie. Młoda początkowo się denerwuje, czasem wpada w niezłą złość, ale jetsem twarda i po jakimś czasie jęczenia (lub gorszym wypadku, kiedy się drze) zasypia przytulając swojego "misia-pieska":dzidzia_mis:

Odnośnik do komentarza

Moja Kalina wczoraja na klęcząco się dopadła do cycka, karmiłam ją po kąpieli i już zjadła i podniosłam ją do odbicia i zaczęła mi się do brody i nosa dobierać, zaczęłam podciągać bluzkę, żeby jej dać drugiego cyca i ją położyć a ona łup i dopadła się z pozycji pionowej-klęczącej, strasznie to śmiesznie wyglądało:smile_move: a co do szczypania i gryzienia, to jeszcze mnie nie gryzie bo nie ma czym, ale za to szczypie dziąsłami i czasami próbuje złapać paluszkami.

Sprzedam ubranka dla dziewczynki 68-74
http://szafka.pl/profil/ezelka/sprzedaje_lub_wymieniam
KINGA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59384.png
KALINA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-61108.png
http://s2.pierwszezabki.pl/041/041021940.png?9757Z

Odnośnik do komentarza

curry
Margeritka
mój cycek pogryziony...i poszczypany...eh

Pogryziony to rozumiem ale jak to się stało, że poszczypany? :(

ostatnio przy karmieniu lubi dotykać gołej piersi,wcześniej łapała za stanik, czy bluzkę, teraz ma fazę na pierś, próbowałam dawać przytulankę, ale to nie to samo, co ciepły cycek, a od dotykania do szczypania jest naprawdę niedaleko

Odnośnik do komentarza

marzen@
Właśnie Asiula ja się też nie martwię, tym bardziej, że w goście przecież codziennie nie chodzimy :) Gorzej, że moja w gosciach też zasnąć nie chce, a to zdecydowanie odbija się na jej nastroju :(

Zuzia też mnie czasem złapie za sutek i szczypie :Kiepsko: Nie pozwalam jej, to na szczęście rozumie i robi to coraz zadziej. Przestała też gryźć ostatnio, więc jest ok. Za to kiedy gryzła to łypała na mnie tymi swoimi oczętami oczekując na reakcję :Histeria: Przestała gryźć, kiedy ja udawałam, że nic nie czuję. Zero reakcji = zero uciechy. Ale ciężko było :Histeria:

też próbuję udawać, że mnie to nie boli, ale czasem jest naprawdę ciężko, zwłaszcza, kiedy złapie sutek między swoje 4 jedynki i gryzie i ciągnie

Odnośnik do komentarza

Margeritka
marzen@
Właśnie Asiula ja się też nie martwię, tym bardziej, że w goście przecież codziennie nie chodzimy :) Gorzej, że moja w gosciach też zasnąć nie chce, a to zdecydowanie odbija się na jej nastroju :(

Zuzia też mnie czasem złapie za sutek i szczypie :Kiepsko: Nie pozwalam jej, to na szczęście rozumie i robi to coraz zadziej. Przestała też gryźć ostatnio, więc jest ok. Za to kiedy gryzła to łypała na mnie tymi swoimi oczętami oczekując na reakcję :Histeria: Przestała gryźć, kiedy ja udawałam, że nic nie czuję. Zero reakcji = zero uciechy. Ale ciężko było :Histeria:

też próbuję udawać, że mnie to nie boli, ale czasem jest naprawdę ciężko, zwłaszcza, kiedy złapie sutek między swoje 4 jedynki i gryzie i ciągnie

OMG!!!! Od kiedy ona tak robi? Może za każdym razem jak tak robi po prostu odstawiaj ją. Az się nauczy że jak gryzie to cycka nie ma. Przystawiaj znowu i jak ugryzie to basta - zabierz. No bo przecież tak to dziecko cię zagryzie.

Odnośnik do komentarza

Curry ma rację, odstawić wtedy na chwilę od cyca trzeba, byle "groźnych" min nie robić, bo moją to śmieszy.
Curry, może Lila jeszcze nie wie, że cycek służy też do innych celów niż jedzenie. Podrośnie trochę to pewnie będzie reagować :D
Zu jak chce cycka to się wtula mi w biust, szarpie za bluzkę, za biustonosz. Jak mam głęboki dekolt to od razu paszczowo próbuje się do cyca dostać :D

Odnośnik do komentarza

Moja Hania jak chce cycka i siedzi mi na kolanach to ręce kładzie na piersi i tak podrzuca,wygląda to jak by chciała aby pod tym wpływem trząsania wypadły z pod bluzki,a jak widzi ze wyciagam to się cieszy strasznie,sliczny to widok.

Odnośnik do komentarza

Oliwka też się cieszy bardzo na widok cyca, kiedyś mniej się cieszyła... A teraz jest do niego bardzo przywiązana ::):

Raz jak ją karmiłam przy mojej mamie, to ona głasała babcię po biuście po bluzce :Szok: A jak na urodzinach zobaczyła u cioci biust goły, bo miała duży dekold, to się zdwiła jakby, zę ktoś inny niż mama też na cyce :Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...