Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Małgosia

Śmieszne sytuacje/powiedzenia

Rekomendowane odpowiedzi

mika.k
Zdarza się, że jak Szymon się uderzy to pytam go czy jest cały. Raz dopowiedziałam Jesteś cały czy jest Cię pół. Ostatnio znów szalał w pokoju i słyszę jakiś trzask, zanim przybiegłam sprawdzić on woła: Mamo jest mnie pół.

:sofunny: :sofunny: :sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja cos napisze o mojej corci teraz ma dwa latka skończyła w marcu ale jak miała 21 miesiecy to juz mialysmy śmieszna sytuacje robiłam cos i mi nie poszło więc jak to ja nie chciałam juz używać znowu słowa szlag mnie trafi więc powiedziałam ze zaraz mnie cos trafi a ona siedziała obok patrzy na mnie takim poważnym wzrokiem i mowi "szlag trafi" a ja sie tak staram przy niej tego czesto nie mowic. :)
A wczoraj wyciągała takie pudeleczko z ksiazeczkami z półki i nagle jej wszystkie wypadły a ona " o nie! upadły" nagle sie zrywa i biegnie do taty krzycząc " Kulce blade ksiązecki mi upadły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kozam

Moja Babcia opowiedziała mi ostatnio fajną historię :)

Babcia wybrała się ze swoim nowonarodzonym synem (moim Tatą) na spacer ze znajomymi, którzy mieli kilkuletniego syna. Mały pochyla się nad wózkiem i pyta moją Babcię:
- A to będzie chłopak czy dziewczynka? :D
Moja Babcia w lekkim szoku odpowiada:
- To jest chłopiec.
- To już jest chłopiec? - zapytał mały.

Padłam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...