Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

hihi ja też się z Tobą nie zgadzam - w tym jednym zgodne jesteśmy :P

Oj mija czas, mija - a jakie to w sumie piękne jest.
Gdyby się dało czas zatrzymać, to chyba tyle motyli nie można byłoby upolować w życiu :)

Angela - ciągle pakuję, więc zbieram te strzępy minionych lat i staram się bez emocji ich pozbywać. A jakie to trudne...
ale nie mogę czapeczki "kapitan" zostawić, w której Piotruś biegał jak półtora miesiąca pracowaliśmy nad morzem, bo takich "czapeczek" mam chyba setki... Mam dwa małe kartony na pamiątki po jednym i drugim i próbuję się zmieścić.

Ale wspomnienia we mnie rosną :O
jak się spakuję zacznę żyć jednym wielkim TERAZ.

Odnośnik do komentarza

Hej
widzę tu poważna dyskusja, co do pomagania dawania i wyrzucania. Co tu duzo mówić ja rozumiem tych co nie mają bo sama nie mam zbyt wiele a nie raz sąsiadka przyjdzie czy mogę jej chleba troche dla dzieci dać, jedno dziecko ma nie pełno sprawne do tego 5 zdrowych w wieku szkolnym,dobrabia sobie sprzątając klatkę schodową ale ile ona tu zarobi 200zl nie przelewa im się więc ciuchy przeważnie daję do nich co do kontenerów wiekszość z nich nie jest obsługiwana przez pck ciuchy te trafiają na wschód do lumpeksów. Zgadzam się też z Eulalią, lepiej dać wędkę niż rybę ale teraz cieżko o prace, bo najlepiej zeby pracownik miał 20 lat 15 doświadczenia znał 3 języki i zapieprzał po 12 godz za 1500 zł i był w pełni dyspozycyjny. niestety ale taka jest prawda. Tak więc uważam że obie macie rację 3ba tylko podejść indywidualnie do każdego.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

hej :)
wy chyba odkąd pogoda taka ładna to chyba na dworze zamieszkałyście :)
a ja dzisiaj o piątej wstałam i poszłam spać :O - do 7.30 :O
i nic nie zrobiłam, a dizeci juz słyszę, że wtały.
Robiłam wczoraj kokosanki ze strony pozytywne gotowanie - jeszcze takich pysznych nigdy nie jadłam - polecam.

Odnośnik do komentarza

dzien dobry:)

też bym chętnie na podwórku zamieszkała, ale niestety siedzę w zimnym biiurze w kurtce i bez skarpetek, bo nie wzielam...brrrrrrr
no i głowę mi rozsadza....ała!

Agnisia od kiedy staż... jak z Ulką wyszło?przyzwyczajasz ją już do bycia bez Ciebie ?

ado znowu w żłobie wrzaski zrobił, ale trwa to 10 sekund dopóki nie wejdą na schody do bawialni;) wymuszacz mały:P

milego dnia!

Eulalio, zapodaj linka do stronki! :)
jak ja luuuubię kokosanki, tylko że robię takie najłatwiejsze expresowe ;)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

cafe - kokosanki mocno przypiekłam, ale w środku miekkie były - przepyszne - naprawde pycha!
Dzisiaj chłopaki też prawie caly dzień na dworze, a ja w tym syfie - nie dało się uniknąć jednak.
I Adaś całe czółko ma starte - piotrus go popchnął na dworze.

Odnośnik do komentarza

dzien dobry:)
a tu nadal puchy?

Arisa jak z pracą? rezygnujesz na 100%?
Angela jak spotkanie?
Agnisia kiedy do pracy? ;)

tak piszę do Was, żebyście się troszkę aktywowały :)

pogoda dzisiaj przecudowna! dlatego szybciutko tutaj robię co mam do zrobienia i uciekam po radzia do żłoba i na dłuuuugi spacer :)

a od jutra mamy z m. wychodne;) tylko jeszcze nie wiem o której, ale chcemy jechać na chatę studencką na której nie byłam 3lata prawie ;) ciekawe jak lesio wygląda ;) pewnie tak samo:)
mam nadzieję że się uda!:)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

i ja się sobotnio witam - od 4.30 biegam, Piotrek od piątej i jesteśmy już blisko końca.
Pogoda piękna, ale nie dla nas dzisiaj - witam w klubie cafe ;)
Chłopaki zaraz jadą do dziadków - wyprosiłam pomoc.

I pojutrze w nowym domku.
I my też nad wodę blisko - 20 minut nad fajne podobno kąpielisko.

Strasznie dużo kosztuje mnie ta przeprowadzka - nie wiedziałam, że będę przez dwa dni bliska płaczu.
Człowiek tak mądry, że zmian na lepsze nawet się boi haha
ale to u mnie chwilowe - takie pożegnanie z przeszłością, zakończenie kolejnego etapu.

Odnośnik do komentarza

hej

Krawatek- staż zaczynam 7 maja, Ulka była u niani na 3 godz ostatnio i tragedia przez 1,5 godz płakała i jak Ola niania była już bliska łez Uli przeszło jak ręką odjął ;) mam nadzieje ze będzie ok i się za klimatyzuje. Jeszce pary razy pójdzie na kilka godz.

Eulalio- miłej i szybkiej przeprowadzki

Cafe- udanego wybierania ciuszków ;)

miłego weekendu dziewczynki.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! ale było suuuuuuuuuuuuuuuper!!! :)
stara ekipa chatkowa była :) co najśmieszniejsze z dziećmi ;) hihihi
i w czerwcu będą robic family party i maja starzy chatkowicze z dzieciakami poprzyjezdżac :)

było suuuuuuuuuuuper, czyli to co krawatki lubią najbardziej, gitara, ognicho, kiełbachy z ognicha i porzeczkówka domowej roboty ;)
jestem zachwycona!!! :)przypomnialy mi sie studenckie czasy... a jeszcze zgubilismy sie w górach ponad godzine drogi nadłożyliżmy, a ja w sandałkach po krzaczorach ;)hihihihi

a ze spania nici, bo pół nocy przy ognichu ;)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...