Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry:)
ale piękny dzień dzisiAJ mamy ;)

Ringie wszystkiego najlepszego dla Was!!!!
no i udanej imprezki oczywiście :)

Rado dzisiaj dostał flache o 22 i obudzi,ł się dopiero o 5!!!!!!!!!!!!!!! juhuuuuuuuuuuuuuuuuu:) a najfajniejsze jest to, że przekimał jeszcze do 6.30 i potem zaczął łobuzować więc go wzięłam do siebie i dał nam jeszcze pospać do 7.40 :) ochhhh jaki cudowny dzień :) :) :)

siedze sobie w pracy, kawy ni ma, głodna jestem jak szlag, w domu syf, obiadu brak, a po 17 mamy gości...no to się załatwiłam :D
a do lekarza idziemy dopiero jutro, bo dzisiaj nie bardzo mieli wolne miejsce

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Ringie- sto lat dla Was kobietki

Ula dzis ładnie pospała poszła spać dopiero po 22 no ale co sie dziwić jak po drzemce wstała o 19. Wsumie wypiła mleczko i zasneła i później dopiero o 5 rano i spała do 9:30 :D:D:D

ja jeszcze w pizamie latam przez to chorubsko ogarnąc się nie mogę a i D jeszcze śpi aż wstyd :P ale tak to jest jak sie do 4 rano filmy ogląda;/

Eulalio-jak Piotruś?

Krawatek- bidny radzio z tym kaszlem...

cafe- tak mi sie przypomniało, znajoma miala w bardzo podobnym stylu zrobioną łazienkę tylko mniejszą, dobre oswietlenie kilka drobiazgów i bedzie nice.

kdrt- brawo dla Adasia

fajnie Wam z tymi spacerami ja z Ulką może jutro wyjdę,dziś wolę jeszcze zostać w domku.

miłego dnia


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia.
Przygotowujemy się pełną parą do imprezki, ale usiąść też czasem trzeba, więc jestem na chwileczkę :)

Wkroczyłyśmy w drugi rok z katarem, trudno.
Wczoraj Laurka miała gorszy dzień. Myślałam, że ten dzień się nigdy nie skończy. Drzemka dopiero zmogła ją po 16, mimo, że wstała o 7 rano. Jakoś nie mogła zasnąć, choć bardzo chciała. Wieczorem też ją położyłam, a ona odstrzeliła nam taki koncert, jak nigdy. W końcu chyba po 2 godzinach zasnęła mi na rękach, na szczęście spała już do rana.
Teraz też się kula po łóżku, ale jeszcze nie wrzeszczy więc może coś z tego będzie.

Tort prawie gotowy, jeszcze tylko marcepanowe kwiatki ulepię i może coś z tego będzie.

Ja z kolei utwierdzam się w tym, że człowiek jednak nie starzeje się nagle w dniu urodzin, więc też chętnie poświętuję dzisiaj :)

Dużo zdrówka dziewczyny życzę, żeby lekarze w ogóle nie byli potrzebni.

http://www.ticker.7910.org/an1cJIC0g411100MTU1bHp8MDY3Nzg4OWRhfExhdXJh.gif
http://www.ticker.7910.org/an1cll50g410000MTE5ZGx6fDQ3MDcyMWRhfEtsYXVkaWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
wiecie co
nie rozumiem jak moze nie byc miejsca u lekarzA?
NO NIe czaje tego:Szok:

W naszej przychodni też tak jest.
Musisz sie rejestrować na wizyte dzień wczesniej(a najlepiej tydzień),tak to nie ma miejsc.
Paranoja!!!!

Zawsze jest w razie co pogotowie ale tam pytaja czemu nie poszłaś do lekarza pierwszego kontaktu...błędne koło...

Odnośnik do komentarza

Arisa
cafe82
wiecie co
nie rozumiem jak moze nie byc miejsca u lekarzA?
NO NIe czaje tego:Szok:

W naszej przychodni też tak jest.
Musisz sie rejestrować na wizyte dzień wczesniej(a najlepiej tydzień),tak to nie ma miejsc.
Paranoja!!!!

Zawsze jest w razie co pogotowie ale tam pytaja czemu nie poszłaś do lekarza pierwszego kontaktu...błędne koło...

u nas na szczescie tak nie jest
a gdyby mi ktos powiedzial,ze nie przyjmie mi dziecka to bym poprosila zeby na pismie mi dali odmowe przyjecia
przeciez wiadomo,ze z byle gownem do lekareza sie nie lata a jeden dzien czasem ma ogromne znaczenie

Odnośnik do komentarza

No my dzisiaj źle.
Spadek formy i tyle.
Piotruś dzisiaj tez wymiotował.
Ma temperaturę prawie 39 stopni, śpi.
A ja z mamą się pokłóciłam i to wszystko narosło. Bliska płaczu jestem, mam poczucie krzywdy i wyrzuty sumienia jednoczesnie.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

To tyle.

Odnośnik do komentarza

Eulalio- 3mam kciuki za Was sił dla Was i jestem z myślami przy Was! Dacie radę jesteście sinym duetem ;)

Reinge- pokaż poźniej torta :D:D

a ja jednak poszłam z Ulką na spacerek króciutki ale zawsze teraz gotuje zupke, już widzę mine D jak zobaczy że pomidorowa na obiad a mam to w du... jak mu nie pasuje niech sobie pizze zamówi mamy cichę dni i nie mam ochoty stać cały dzień przy garach tykm bardziej że hrabia leży i ma wszystko gdzieś a ja chora latam i wszystko robie ... jeju jak on mnie wkurza wrrrrrrrrrrrrr.
aaa dostałam genialną radę mam chodzic po cichutku nie denerwować D bo on tak cieżko pracuje i mam się modlić oczywiście łatwo sie domyślic kto był taki wspaniałomyślny, kur*** a ja siedzę cały dzień i pachnę i wszystko robi sie samo tak tak


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...