Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

a młoda tez normalnie o tej godz spi ale dzis jej sie cos poprzestawiało!! drzemki po południu brak 2 zreszta tez usneła na 30 min ok 18! od rana i teraz tez cos spac nie może heh obraziła sie na spanie. Głaskałam ja troche po głowie to mało co sama nie zasnełam na barierce od łóżeczka a Ulka zamiast spać to śmiech albo mędzi na przemian..;/

właśnie kobitki gdzie jesteście?!


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

kiedys byly urodziny w mcdonaldzie :) też miałam:)
albo w takim domu zabaw dla dzieci, baseny z piłkami itp.
a 2 lata temu robiłysmy J. urodziny i wymysliłysmy gry i zabawy i zawody, naprawde super, a co chwile ktoraś beczala, ze nie wygrala itd. teraz dzieci sa masakryczne. nam zawsze starszi kuzyni robili gry i zabawy a na moich ur. najpierw mama a potem my same i wiecie co robiłysmy? za każdy wygrany konkurs ktos dostawał moja zabawke w nagrode. autko, zabawke z kinder niespodzianki albo cos, ale sama sie teraz dziwie, że ROZDAWAŁAM SWOJE ZABAWKI,M ZEBY INNI SIE CIESZYLI. ja to bylam fajna;)
hihihihi

dobra, lepiej mi;) ide myc Buliego, bo trzeba porobic foty i sprzedac...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziołszki!
My własnie w drodze jesteśmy - dorwałam laptopa i piszę :)
Niestety nie udało się z woodstockiem - musieliśmy zostać w Łodzi na noc, bo za bardzo dalibyśmy popalić dzieciom. A jutro już praca, kilka spotkań i kontroli.

Niedługo będziemy w Poznaniu, pojutrze do domu, a w poniedziałek wymarzony odpoczynek - jedziemy w Bieszczady na tydzień. Może nie na dwa tygodnie, bo nie ma na to czasu, ale tylko my i przyroda :) i konie będą i jedzonko wegetarańskie, ukochany mężczyzna u mego boku i dwa szkraby hihi

Jak jedziemy samochodem chłopaki siedzą z tyłu i naprawdę świetnie się dogadują - gugu gigi baba :D - a jak jeden zasypia to drugi się nudzi i robi awanturę :D

Marta - jak jest jakaś impreza w Gnieźnie i okolicach dawaj znać, może się uda i wreszcie się zobaczymy :)

Mój mężuś urodził się w Gnieźnie - w katedrze chciałam strasznie Piotrusia ochrzcić, ale nie wyszło. A Adasia nie planujemy na razie, a jeśli to w Zakopanem w święta albo na jakiejś wiosce gdzieś hen hen :)

Odnośnik do komentarza

bieszczady? ale fajnie:)
moja sis jedzie w nocy na woodstock ze znajomymi na 1 noc. ale jej zazdroszcze. tylko ze ktoś musi zostać z J.

wkurzyłam sie dzisiaj baaaaaaardzo. mój m. nawet nie powieedzial w pracy kiedy dokładnie bierze wolne!!!! już nie mówie ze był na obiedzie iposzedł cos tam mojemu tacie pomagac, a mielismy isc ogladac auta vdo komisu...uhhhhhhhhhhhhhhhhh czuje ze sie to skonczy brakiem auta=brakiem wyjazdu=brakiem wakacji=bardzo wkurzona ja.

ale jestem wykończona dzisiejszym dniem, uffff...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...