Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedzialkowo.

Ciesze sie ze weekendy mialiscie udane.

Szyszka a w jakiej postaci podajesz gluten Filipkowi? Bo ja w sumie nie wiem jak sie za to zabrać.

Eulalio jak sie udało przyjecie urodzinowe Piotrusia?

Krawatek gratuluje zdanych egzaminów. Mówisz że notatek nawet nie masz czasu przeczytać a wszystko zdajesz. Zdolniacha z ciebie.

Co do chrzcin to my robimy w tym miesiacu ale wszystko z ich organizacja sie chrzani. Zamówilismy lokal ale musimy to odwołac bo goscie nam sie wykruszyli wrrr i robimy w domu. Ciekawe czy uda sie odzyskac chociaż czesc zaliczki.

Mój Adas non stop jęczy. Upały chyba tak na niego działają.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
Krdt - Urodziny Piotrusia udały się w 100% :) - wieczorem był tak przemęczony, że nie mógł zanąć, tylko ciągle płakał. Ale jak już zasnął, to mooocno. Przyjechał przyjaciel męża i rozgadaliśmy się na dobre. Spać poszliśmy chwile przed drugą, ale rozmowa była warta naszego niewyspania.
Co prawda w pewnej chwili w nocy przebudziłam się i obok mnie spał Adaś, do niego przytulony Piotruś, a mąż z drugiej strony - Piotruś przyczłapał się nieprzytomny do naszego łóżka :) a przy Adasiu zasnęłam.

Dzisiaj czeka nas przyjemny dzień - mimo wiatru jest gorąco i zamierzamy chlapać się w basenie (kupiliśmy duży i woda próbuje się od dwóch dni nagrzać).

Gosia jak pieluszki?
Ja już właściwie całkiem przestaję używac jednorazowych. Wielorazowe są bardzo wygodne. Zastanawiam się nad zakupem: PIELUSZKI PIELUCHY WIELORAZOWE BABY LAND 10 SZTUK (1652011021) - Aukcje internetowe Allegro ale ten cały poliester mnie nie zachwyca.

Napiszę jeszcze wieczorkiem.
Kdrt - szkoda, że z chrzcinami tak wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Hej.
Krawatek gratuluje zdanego egzaminu!

Eulalia cieszę się, że urodzinki się udały:)

Kasiu, przykre to, że goście nie dopisali. U nas na ślubie też trochę kasy poszło się jebac, bo wszystko zapłacone, a kilkoro nie przyjechało.
Podaje pół łyżeczki kaszy mannej(do gotowania wody tak na oko biorę)do obiadku albo deserku. Tzn teraz się wstrzymuje, przez te kupki zielone;/ Zobaczę może za tydzień spróbuje jeszcze raz.

Też bym chętnie kupiła te wielorazowe, bo Fifi ostatnio pół dnia bez pieluchy leży. Jak mu zdejmuję pieluchę to jego jajeczka są w opłakanym stanie takie przegrzane. Dlatego niech sika gdzie chce;)

Giosiu super Jasio wygląda:) Takie pieluszki chyba Eulalia chcesz sobie sprawic, tak?:)

Muszę pochwalic moje mężczyznę(chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, bo jak jednego dnia go pochwalę to następnego jest kiszka;]), ale jest ostatnio bardzo grzeczny, taki dorosły mi się wydaje hehe Pisałam ostatnio, że nie chce w wózku sieziec, a teraz ładnie w nim jeździ i bawi się zabawkami albo przyglada się okolicy:) Tylko jest jeden minus, jak jestem w pokoju to jest ok leży gada sobie, ale tylko zniknę mu z pola widzenia to pisk i krzyk jest. Z Paulinką było to samo też miała taki okres;/ No nic trzeba to przeczekac:)

Wczoraj dzieci dostały od dziadziusia zajefajowy basen:) Woda już się grzeje i jak będzie ciepła to kąpanko:D
a ło taki
TĘCZOWY PLAC ZABAW ZJEZDZALNIA INTEX - BYDGOSZCZ (1642943554) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Właśnie Krawatek mi macierzyński już się skończył. U mnie to trochę inna sytuacja, bo ja urodziłam będąc na urlopie wychowawczym i dostawałam tylko zasiłek macierzyński przez okres 18tygodni+te 2 dodatkowe tygodnie, a Ty masz 20 tygodni+2 dodatkowe jeżeli składałaś podanie o nie oczywiście. Gdybym urodziła normalnie tzn nie na wychowawczym to macierzyński skończyłby mi się 27 maja + te 2 dodatkowe tygodnie czyli jakoś 10czerwca? No chyba dobrze obliczyłam.
Mam nadzieję, że zrozumiesz moje "poukładane"myśli;)

Odnośnik do komentarza

Eulalia a próbowałas już tych pieluszek? (do których podałas link na allegro).
Ja się wczoraj wkurzyłam na pampersy bo cała pupka Adasia spocona i czerwona i zamówiłam na próbę 3 różne pieluszki wielorazowe. Sprawdzę czy w nich będzie lepiej.

Szyszka ale super basen. Sama bym się chętnie w nim popluskała ale chyba się nie zmieszczę. Super że twój Fifi taki grzeczny :)

Krawatek mi się macierzyński skończył 30 maja a teraz jestem na tych 2 dodatkowych tygodniach. Później zaległe i obecne urlopy będę wykorzystywała i tak do połowy sierpnia.

Przyszła mi właśnie książka T.Hogg "Język niemowląt". Zobaczymy czy jest w niej coś ciekawego.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Kdrt - nie, jeszcze nie kupiłam i po tym, co pisze Krawatek to już sama nie wiem.
W upały robię podobnie, jak szyszka i naprawdę polecam. Adaś kiedy zasypia ma założoną lekko tylko zwykłą pieluszkę flanelową. I to nam naprawdę wystarczy. Nie miał ani razu odparzonej pupki, a nie używam żadnych maści. Na noc zakładam mu Otulacz Wełniany Tetro na pieluszki wielorazowe (1635496962) - Aukcje internetowe Allegro i ani razu nie przeciekło.
Jedyny minus tego otulacza jest taki, że nie jest do końca miły w dotyku (już o tym pisałam) i czasami się odgniata na dupeczce. Ale odparzeń ni ma. No i jest z naturalnych tkanin szyty. Dlatego ten poliester tak do mnie nie przemawia. Ale jest podobno przewiewny.

I jeszcze coś fajnego:
Bibułki IMSE VIMSE do Pieluszki Wielorazowe (1652731517) - Aukcje internetowe Allegro
(nie znam, ale słyszałam, że to naprawdę ułatwia sprawę kupki w wielorazówkach)

I jeszcze koszt. Kurczę, 5000, a 250 zł? Nawet jeśli trzeba byłoby 1000 wydać na wielorazowe to zawsze jest pięć razy taniej. i ten brak śmieci...

Krawatek, a do przechów się przekonałam i piorę tylko w nich, nie używam żadnego proszku, ale płyn do płukania, jak pisałam jest w użyciu i pachnie pięknie. Zgadzam się, że wyciągając z pralki ubrania prane w orzechach ich miękkość jest niesamowita. I znowu oszczędność dla nas i środowiska.

Odnośnik do komentarza

no i doigrałam się;) kupiłam karnet open i byłam na 1h gimnastyki a potem na Zumbie - SUPER!!!:) jestem wykończona ale szczęśliwa ;)

dobranoc Babinki :*

ps. bardzo dziękuję za życzenia powodzenia i gratki :) jak to się mówi: głupi ma zawsze szczęście:)

pps.a w czwartek idziemy z Radem na basen:) mój syn będzie się uczył pływać!!juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Krawatek - napisz koniecznie jak bedziecie po basenie, bo ja tez chce z Jasiem chodzic, mam juz specjalne pampersiki, tylko jeszcze musze znalesc miejsce gdzie takie zajecia sa prowadzone.

Eulalia - mysle, ze te bibulki to super sprawa, tylko oczywiscie znow dodatkowy koszt, ale na pewno z nimi latwiej idzie pieluszkowanie.
U nas wczoraj przez pol dnia byla w uzyciu pieluszka wielorazowa. Skonczylo sie jak Jas nie mogl zasnac na dluzej, bo jak tylko zrobil siusiu to od razu budzil sie z placzem. Jutro planuje sprobowac jeszcze raz z ta pieluszka.

Kasia - tez mam te ksiazke, ale nie czytalam ;)

Szyszka - basenik wypas :)

A moj brzdac tak dzisiaj zasnal.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a9ne9y47c.png
http://www.suwaczki.com/tickers/h5v8xzdv8cv8e4l9.png

Odnośnik do komentarza

Krawatek no to ostro się zabierasz za swoją figurkę bo i karnet i basen no no.

Gosiu jak twój Jaś ślicznie zasnął. Mojemu nigdy się nie zdarzyło paść przy zabawie. Jak jest zmęczony to zaczyna się złościć i marudzi ale sam nie zaśnie.

Dziś jestem jakaś nieprzytomna. Koszmary miałam ale dobrze że za bardzo ich nie pamiętam bo bym sie jeszcze przejmowała.

Wczoraj zjadłam kilka truskawek. Dziś nadal będę malucha obserwowała i zobaczymy.

Posadziłam kilka kwiatków na tarasie żeby na chrzciny ładnie wyglądało. Ale chyba będę musiała je popodlewać jakimiś specyfikami żeby urosły troszkę szybciej bo jak na razie to sa to małe kikutki w doniczkach :)

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Rada po truskawkach nie obsypuje:)

w planach mialam chodzic raz w tygodniu ale Zumba wciąga, naprawdę!!!:)

gosiu,z baseneem,to lepiej juz popytaj bo szkółki robia przerwe wakacyjna, a szkoda dopiero we wrzesniu iść:)

nosi mnie od rana:) moj m. ma w sob urodziny. juz nawet wiem co mu kupie;)
i zamówilismy parowar, taki ze średniej półki, ale ma wszystko to co potrzebne, o taki:
Zelmer 37Z011 - opinie o Zelmer 37Z011

już sie nie moge doczekac:) a co fajne ma pojemnik na przyprawy zeby potrawy były aromatyczne:)

niebawem jedziemy z radem do B. sprawdzic jak sobie radza w domku:)
miłego dnia!

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry mamuski

angela gratuluje zebolka!

goska super jasko,widze ,ze ma takie pozycje do spania jak nasi chlopcy

krawatek daj znac pozniej jak sie ten perowar sprawuje,moze i ja wreszcie sie zdecyduje!

kdrtszkoda z tymi chrzcinami no ale nic nie zrobisz,szkoda tylko waszych nerwow
my chrzciny zrobimy prawdopodobnie razem z roczkiem

Odnośnik do komentarza

Witam
Ja dzis od rana na pełnych obrotach-sprzątanie,gotowanie,dzieci,czyli nic nowego.
Upał niesamowity,nie moge się doczekać deszczu,bo tego słonka mam juz serdecznie dosc.

krawatek gratki zdanego egzaminu:smile: i miłego pluskania się na basenie.
Eulalia fajnie,że urodzinki Piotrusia się udały
Gosia super Jasio,mały przystojniaczek:love:
szyszka świetny basen(sama chętnie bym tam wskoczyła,hehe).
Angela gratuluje zębolka Oskarkowi:brawo:

Chyba tyle,coś nie moge się skupić na pisaniu.
Lece zaraz Weronie wypluskać,bo się spociła kruszynka.

Miłego wieczorka

Odnośnik do komentarza

To Ty sprytna cafe jesteś. Dobra organizacja obiadkowa :)

U mnie taka pogoda była przedwczoraj. Upał i burze na zmianę.

Dziś obudziłam się z takim bólem krzyża że hej. Już sie nasmarowałam i wzięłam przeciwbólowy ale cos nie pomaga. Nie wiem czy mnie owiało czy to od noszenia mojego klocuszka.

Miłego dnia wszystkim życzę :)

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

a ja mam nerwa od rana, Rado marudny jak nie wiem, w nocy pobudka co chwilę i wrzask- już mi tak pogryzł sutki, że mam wielką ochotę go nie karmić. a na dole pod dziąsełkiem ostra kropa- tylko niech już ten ząb wyjdzie, bo na głowę dostanę - mędzi i mędzi. na dodatek w kuchni mam mole spożywcze, tylko cholera nie wiem gdzie zalęgły bo wszystko powywalałam. pewnie gdzieś za szafkami których nie mogę zdjąć, bo ktoś przykręcił na stałe. oszaleję.
znacie coś dobrego na mole? kupiłam jakieś lepy z feromonami ale może coś jeszcze??

no i od poniedziałku do pracy-znowu na próbę... tata powiedział ze to niekonieczne,ale przecież za darmo pieniędzy nie chcę... no i sesja.niech to się już skończy.

cafe, rado ostatnio nawet zupek nie zjada, nie chce warzyw. za to owoce je tak,że az mu sie uszy trzesa. ale nie ma zmiłuj sie. dzisiajszpinak z ziemniakiem.

a macie może jakis "wzór żywienia"?chodzi mi o prostą tabele, od którego miesiąca, copodawac.

milego dnia!

ps. mój m. zabronił używać wielo po tym jak musiał 1 raz umyc z tego kupę;) hihihi
eulalio - dużo luźniej zapinam i gumka sie nie wrzyna iprzy wkładzie z mikrofibry nie przecieka. może spróbuj jedną na początek??mi sie bardzo podoba ten otulacz wełniany który wstawiłas. mówisz ze nie przecieka??
a te bibułki można kupić z innej firmy za ok 7zł, a nie 27 z imse vimse;)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...