Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Krawatek, ja w Bieszczadach jestem dwoma nogami i co mi po tym? hihi
Super, że uda się z promotorką spotkać. A Czechy? Też fajnie.

Marta - duuużo Ci mówi niunia - Piotruś mówił duuużo jak miał roczek i chodził, a Adaś lipa - jego ulubione słowo, na sto procent zrozumiane brzmi: DAAAA!!!!! Na wszystko - DAAAAA!!!

Ale mówi też tata, dada, baba, a dzisiaj pierwszy raz mama, ale to tak mało wiarygodnie hihi

Piję kawę, bo na kilka godzin jadę do pracy - pierwszy raz na noc :O
Jutro pobudka przed piątą i znowu prosto do pracy, ale lubię to i tyle :)

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
krawatek- do Czech!! fajnie w sumie przy okazji małe wakacje zaliczysz :P i knedliczki sobie zjesz hihi

Marta- dużo mała mówi

Ulcia mówi mama pa ama jak jest głodna i ja. teraz wszystko jest ja ja ja i czasami tata i z niekapka pije już od dawna. a z butli mleko

cafe- jak skłądanie szafek idzie

a co do pneumo i meningo dziś dzwoniłam do sanepidu i Pan powiedział mi że mają bezpłatne szczepienia i to dużo ale muszę mieć skierowanie od lekarza i wiecie co?! dał mi do zrozumienia że mam dać w koperte za skierowanie bo to się bardziej opłaca niż kupno tylu szczepionek - witamy w Polsce....

D ma dziś wolne wzioł tylko po to żeby z Ula na sanki iść ehh nie wiem kto miał więcej radości :P w sumie dzień dość udany ale oczywiście na wieczór musiał iść spinak wrrrrr

krawatek- a co do gier, ja już odpuściłam ani prośbą ani groźbą. jedyne co to zawsze proszę by najpierw spędził czas z mała i ze ma a później niech sobie gra a że po nocach i ciężko mu wstac? cóż na siłe przed kompem go nie sadzam i nie mam żadnych skrupułów jak mała rano go budzi i tyle. i troszkę pomaga nie gra do rana tylko np do 3 kilka nocek i odpuszcza nocne granie na jakiś czas


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry :)
a ja jeszcze w łóżku bo mam czas do 12 zeby radka odebrac :D
hihihhiih ale tak fajnie bez dziecka :P i chociaż bardzo tęsknię i chcę tulić i tulić to raz na jakiś czas taka nocka to full wypas ;)
byliśmy wczoraj na kręglach i u kuzyna na trochę, bardzo żesmy się przez to zbliżyli, spowrotem ;) nawet nam się przypomniało jak to było jak byłam cały czas miła a nie tylko od święta;) hihihihihi

Marta Oleńka cud-malina ;)
a co klucz oznacza?? u nas się tego nie robi i nie wiem...

cafe powolutku se ogarniecie, masz już prawko?? ;) mój kuzyn właśnie się wcoraj chwalił swoim nowiutkim;)

co tam jeszcze.... nie pamietam :D
a! Agnisia, ale jazz z tymi szczepionkami...
a na meningo też mają??

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

agnisia jaja z tymi szczepionkami
u nas lekarka ma wytyczne ,do ktorych musi sie stosowac
bo ona odpowiada za to komu i dlaczego dala za darmo
no ale jak widac,mozna dac w lape i sie ma
proste

ogarnelam kolejne 2 kartony ciuchow
wystawilam nawet pare na allegro
mlodzi po kaszcze bawia sie ladnie
i wiecie co od ranca pija z niekapka i super im idzie
jeszcze tylko ten cholenry smok
niby tylko do spania,ale i tak mnie wkurza

i cholera jasna nie ma jeszcze tych wynikow

Odnośnik do komentarza

Cafe- ja to wyczytałam w necie że są darmowe, i owszem bylo napisane że dla wyznaczonych dzieci np tak jak u Ciebie lub jak są mnogie ciąże ale i dla dzieci u których lekarz zaleci. W niektórych miastach samorządy to finansują np dla dzieci urodzonych od 2010 roku więc postanowiłam to sprawdzić i też mnie zamurowało jak koleś bardzo dosadnie zasugerował mi kopertę bo się bardziej to opłaca i miał racje 2 szczepionki na pneumo plus meningo to kosz ok 730zł a w koperte można włożyć 200... rachunek jest prosty.

krawatek- ale Wam dobrze z tym wyjazdem...

cafe- a na smoczki też przyjdzie pora;) ja sie zawziełam i odstawiłam chociaż chyba mi bylo ciężej niż Ulce.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

krawatek no właśnie sęk w tym,że nic nie piłam.
Chyba trzeba to zmienić i się odkazić:hahaha:.
cafe super,że chłopaki w nocy ładnie śpią.
Szkoda,że w dzień tak krótko ale nie można mieć wszystkiego:wink:.

Moi spią-3 diabełki i mój.
Cisza i spokój-uwielbiam to:lol:

Odnośnik do komentarza

cafe- pewnie że spróbuje w ten sposób :P

krawatek- Ula nie lubi ani grejfruta, ani pomarańczy ona w sumie tylko jabłka by jadła ewentualnie z kiwi reszta nie bardzo.

Arisa- zazdroszczę ciszy.

Cafe- Twoi chłopcy śpią po 20 min- Ula w dzień nie śpi wcale, już nawet jej nie próbuje kłaść bo tylko się drze i tyle jest z jej spania po południu


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziś :)

Przyznam się przeczytałam wszystko ale jestem dziś z samopoczuciem nadal do d... i nie pamiętam tego co poczytałam.

Dziś Adaś zaliczył swój pierwszy bal przebierańców. Tak mu się podobało że w drodze powrotnej z wrażenia usnął.

A ja mam w domu rozpierdziu i mam to w nosie bo jutro wyjeżdżam do rodziców na weekend.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...