Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Stycznówki ;) [/COLOR
dzień dzisiaj jakiś ponury ;\
masakra ..
wiecie co ... mi całe szczęście magnez pomaga.,, ale w przypadku zrobieniu choćby jednego dnia przerwy wszystko wraca.

ktos cos pisał o poceniu - mi się pocą stopy :] - a nigdy tego nie miałam ;p
chciałam dawać butki do reklamacji bo myślałam że to podeszwa przemaka :D
hehehehe
:na:

http://lmtm.lilypie.com/ip8Ep1.png

Odnośnik do komentarza

w końcu przyszły mi pieniążki czyli do końca miesiąca damy radę!!! :smieszne:

Marta Ty masz termin na 18.01 a ja na 22.01 więc Ty sie pomęczysz trochę wcześniej :D

neki
Hej Stycznówki ;) [/COLOR
dzień dzisiaj jakiś ponury ;\
masakra ..
wiecie co ... mi całe szczęście magnez pomaga.,, ale w przypadku zrobieniu choćby jednego dnia przerwy wszystko wraca.

ktos cos pisał o poceniu - mi się pocą stopy :] - a nigdy tego nie miałam ;p
chciałam dawać butki do reklamacji bo myślałam że to podeszwa przemaka :D
hehehehe
:na:

z tym "poceniem" to Ann zaczęła :D:hahaha:

a co do komody z przewijakiem, to nie wiem gdzie bym ją wstawiła, bo prawie całą sypialnię zajmuje nasze ogromniaste "łoże seksowe" (choć ostatnio to powinno zmienić nazwę na zupełnie przeciwną- jakies łoże "lodowe" albo "śpiączkowe", bo mój chłop potrafi zasnąć o 8 i jak go sama nie wybudzę z tej "śpiączki" to nic z niego pożytku nie mam :gasp: ehhh). zatem zostaje zwykły przewijak na łóżeczko i z głowy :D

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
w końcu przyszły mi pieniążki czyli do końca miesiąca damy radę!!! :smieszne:

Marta Ty masz termin na 18.01 a ja na 22.01 więc Ty sie pomęczysz trochę wcześniej :D

neki
Hej Stycznówki ;) [/COLOR
dzień dzisiaj jakiś ponury ;\
masakra ..
wiecie co ... mi całe szczęście magnez pomaga.,, ale w przypadku zrobieniu choćby jednego dnia przerwy wszystko wraca.

ktos cos pisał o poceniu - mi się pocą stopy :] - a nigdy tego nie miałam ;p
chciałam dawać butki do reklamacji bo myślałam że to podeszwa przemaka :D
hehehehe
:na:

z tym "poceniem" to Ann zaczęła :D:hahaha:

a co do komody z przewijakiem, to nie wiem gdzie bym ją wstawiła, bo prawie całą sypialnię zajmuje nasze ogromniaste "łoże seksowe" (choć ostatnio to powinno zmienić nazwę na zupełnie przeciwną- jakies łoże "lodowe" albo "śpiączkowe", bo mój chłop potrafi zasnąć o 8 i jak go sama nie wybudzę z tej "śpiączki" to nic z niego pożytku nie mam :gasp: ehhh). zatem zostaje zwykły przewijak na łóżeczko i z głowy :D

:D

pamietacie o wizycie do lekarza ? :D

krawatek znam ból z małą ilością miejsca bo ... łóżko zajmuje całą;p
sypialnię ( nasz kurwidołek ;p ) zmieści się do niej jeszcze łożeczko dla małego i koniec miejsca.
za jakiś rok bede musiała chyba przerobić jadalnie ( wybiłam ściane między kuchnią a pokojem ;p ) na mały pokoik dla Szymka ;)
nie mam jeszcze pomysły jak to zrobic ;p bo murować nie mam ochoty ;p

niby 3 pokoje ( jadania pokoik i sypialnia) ale szału nie ma :D

:)

http://lmtm.lilypie.com/ip8Ep1.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
hihihi ale własnie nie chodziło mi o to, że się "pocę" tylko że się baaaardzo namęczyłam przy goleniu, bo przez ten brzuch g*** widać :D :D :D

Dobre :hahaha:
I proszę nie zwalać wszystkiego na mnie :36_2_20:

krawatek
hihihih właśnie znowu dostałam paczkę :D :D :D POCZTA POLSKA MNIE ROZPIESZCZA!!! :D

Ja czekam na swoje :) Mają przyjść aż tri :cherli3:
Tylko, żeby listonosz mi Męża nie obudził, bo w łeb! Qrczę...czuję się jakbym już miała dziecko w domu :hahaha:

Ja planuję kupić łóżeczko razem z przewijakiem takim nakładanym oraz szafę z tego samego kompletu.

Neki jak można zapomnieć o wizycie u Grzebacza :hahaha: Ja mam na 17 :D

Fotografia amatorska http://anna-dabrowska.blogspot.com/
https://www.facebook.com/AnnaDabrowskaFotografia

http://s5.suwaczek.com/20090627290217.png
http://s2.pierwszezabki.pl/039/0393199d0.png?1687http://s4.suwaczek.com/201101175165.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry
Już tyle naklikane?????Jeszcze nie czytałam,bo właśnie się obudziłam:lup:
Wstałam rano,pojadłam,nakarmiłam dzieci i poszłam spać:lup: a teraz jestem nietomna i zła....
Pogoda mnie dobija,bo zimno jak cholera,ponuro,do tego co chwile gonie do kibelka:whoot:-ledwo z niego zejde i już lece...

Zaraz zabieram się za czytanie tylko zrobie sobie herbatki:D

Miłego Dnia Wszystkim Życze:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

wiecie co... dobrze że chcą z nami chodzić :)
przygotowują się chyba w ten sposób do ojcostwa ..:)

ech ... bede dzisiaj jechac zaraz po ginku do rodziców .
jak sobie radzicie z uwagami odnośnie pielęgnacji , karmienia i tych "super" porad od nich ?

bo ja czasem nie wytrzymuje i tylko sie wkurzam, a potem mam doła , bo nie dają mi szansy i odbieram to jako uważanie mnie za kogoś kto sobie nie poradzi.,

np. moja teściowa ;\ (nie powiem że jest złą osobą ale..) stwierdziła,że muszę mieć minimum dwie butelki bo na soczek i herbatkę , tłumaczę jej że dziecko bede karmić piersią i nie potrzebuje butelki na soczek że ma pokarm i picie w mleku to ta swoje!
albo że musze mieć smoczek koniecznie! - tłumacze że jak się uda nie chce dawać dziecku smoczka. to ta że robie wielki błąd !
albo ostatnio przegięła totalnie swoim świetnym pomysłem :
porada odnośnie kąpania:
- najlepiej będzie jak bede kąpać tak jak ona :
-wanienka do pokoju na łóżko , pokój grzany farelką aby mały nie zmarzł po wyciągnięciu z wody , i abym go nie upuściła , a jak już to poleci na miękkie łóżko.
to jej mowie że mam łazienkę w której jest najcieplej w mieszkaniu i że bede małego kąpać tak jak mi będzie wygodnie .
to oczywiście że nie mam racji bo tak jak ona dobrze mówi i tak jest najlepiej.

PORAZKA!!!!!!!!! WKURW NA MAXA.

jak sobie dziewczyny z czymś takim poradzić ?

(całe szczęscie że moja mam nie wymyśla takich cudów)

sorki za wywody , ale musiałam

http://lmtm.lilypie.com/ip8Ep1.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

My dzisiaj już wyszliśmy.
Wczoraj po ktg ordynator badał mnie jeszcze raz.Niestety na ktg wychodziły skurczyki ale one są nie groźne bo pojawiały się wtedy gdy dzidzia strasznie mi się wypina i naciąga skórę wtedy.A krwawienie nie jest ze szyjki ani macicy.Po badaniu ginekologicznym wyszło na to że mam żyłkę czy coś pęknietego i stąd to krwawienie.No w zasadzie plamie jeszcze cały czas po troszku.A dzidzia mi się chyba wczoraj przekręciła bo ją teraz czuję jakby w poprzek brzuszka leżała ale nie jestem pewna.

Przepraszam że dzisiaj nie odpiszę każdej i tylko tak o sobie ale jakaś zmęczona jestem.Może jutro będę miała troszkę więcej weny albo wieczorkiem.

Miłego popołudnia.Buziaczki :36_3_15:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

Angela witaj. Dobrze że już sprawa się wyjaśniła i nic nie grozi tobie ani maleństwu.

Neki moja teściowa ma genialne pomysły i rady odnośnie wszystkiego!!! I ciągle wszystko krytykuje. To ciesz się że twoja daje ci dobre rady tylko odnośnie opieki nad dzieckiem.

Ja mam wizytę u gina dopiero w następnym tyg. A w ten poniedziałek usg - już się nie mogę doczekać:)

Czy Wy też teraz macie jakieś inne humory niż zawsze? Ja od wczoraj sama widzę że się dziwnie zachowuję. Jakaś poddenerwowana jestem non stop i to w sumie bez powodu.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

neki ja nie pomogę, bo nie mam problemów. Teściowa jest jakieś 300km stąd i powiedziała że bardzo chętnie służy radą, ale wie, że sobie poradzę i jakym miała problem to mam pytać sama - cudowna teściowa:) no a moja mama ze mną wogóle nie gada - okazało się że nawet nie powiedziała mojej małej siorze że miałam w sobotę urodziny, więc nawet nie zadzwoniły z życzeniami. Ty tyle, wiem, że muszę sobie poradzieć sama i z jednej strony to jest bardzo dobre, a z drugiej jak nie będę czegoś wiedziała, to zadzwonię do kuzynki, koleżanki albo kogoś kto ma dziecko i już :)

Angela dobrze że Cie już wypuścili ze szpitala, kurcze, ale musiałaś mieć stracha, nie zazdroszczę!!! :*

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

angela dobrze,ze juz w domu...oszczedzaj sie kobieto!

neki u mnie z tesaciowa zaczelo sie jak olek zaczal jesc...ciagle byla walka o jedzienie,o to ze do picia dajemy tylko wode...o to,ze nie sole ....
pozniej zaczal sie temat ubierania-ze dziecku jest zimno,ze w mieszkaniu mamy tylko 19-20 a to stanowczo za malo...na szczescie t mieszkaja 50km od nas wiec dajemy rade :Oczko:

Odnośnik do komentarza

neki - już p[isałam o moich relacjach z teściową, których w tej chwili nie ma w ogóle ze względu własnie na jej charakter. Pisałam o tym wcześniej i bardzo dobrze rozumiem, kiedy szzlg Cię trafia. Mam nadzieję, że kiedy ja będę starą teściową, to dobre rady będędawała wtedy,kiedy ktoś mnie o nie poprosi. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu!!!

Angela - witaj w domku!!! Najważniejsze, że nic się nie stało i maleństwo jest bezpieczne. Musi mieć jeszcze czas na to, żeby podrosnąć w brzuszku.

kdrt, krawatek, arisa - ze mną podobnie - humorki są ciągle i nie mogę jużwytrzymać na tym nieszczęsnym łóżku. Na szczęście mąż zainstalował mi plazmę, pod którą jest podłączony komputer. W szpitalu rozwaliłam laptopa, więc czeka nas naprawa... Ale i tak nie jest źle - mogę zająć się ogądaniem, pisaniem i sprawami firmowymi.

A pogoda jest tragiczna -siąść i płakać :36_2_24:

Jak podliczyłam swoje zakupy na allegro, to mi sie troche gorąco zrobiło, ale jakoś damy radę, bo wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza

krawatek
Eulalia, co Cię podkusiło żeby pisać o podliczaniu na allegro?? przez to ja sobie też podliczyłam!!!! ohhh.... kupa kasy, ale chyba nie jest źle, tym bardziej, że to już wszystko! :) tyle fajnie że wózek i łóżeczko mam z głowy :)

to sie dopiero zacznie :36_6_3:

my dowiedzielismy sie,ze na poczatku przy blizniakach potrzeba prawie 1 puszke mleka na dzien :Histeria: a paka pieluch wystarcza na 4-5 dni :Histeria:
o reszcie nie wspomne
np o szczepionkach :Histeria:

ale co tam
sa sprawy wazne i wazniejsze
damy rade kobitki

Odnośnik do komentarza

no jasne że damy!!! :) ja już od początku ciąży co miesiąc odkładałam specjalne fundusze Groszkowe, tylko dla Niego:)
spadam Babiczki do domku w końcu, trzeba się do ginka przygotować :) mam nadzieję, że jest wszystko ok, choć mam wrażenie ze mi się brzuch obniżył trochę... no ale mam nadzieje, że mi się tylko wydaje... :)MIŁEGO POPOŁUDNIA!!! :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
no jasne że damy!!! :) ja już od początku ciąży co miesiąc odkładałam specjalne fundusze Groszkowe, tylko dla Niego:)
spadam Babiczki do domku w końcu, trzeba się do ginka przygotować :) mam nadzieję, że jest wszystko ok, choć mam wrażenie ze mi się brzuch obniżył trochę... no ale mam nadzieje, że mi się tylko wydaje... :)MIŁEGO POPOŁUDNIA!!! :)

daj koniecznie znac co tam lekarz wymaca :Oczko:
na pewno jest wszsytko dobrze

Odnośnik do komentarza

gosia2011
Cafe - trzymam za Was kciuki :) i po cichu zazdroszcze, ze juz tak szybko bedziesz miala swoje dzidzie przy sobie, no i nie bedziesz musiala nosic tego wielkiego brzucha ;)
Z drugiej strony lepiej zeby dzidzius podrosl jak najwiecej jeszcze w brzuszku, no ale Twoje chlopaki wielkie sa, wiec nie ma powodu do niepokoju :)

Ja mysle, ze mi jeszcze brzuszek sporo sie powiekszy przez te 8 tygodni, ktore zostaly, a tu juz jest ciezko i niewygodnie. Plecy bola, czasami az wyc mi sie chce z bolu, zgaga meczy codziennie, brzuch twardnieje i sie napina - malo nie peknie, skurcze w lydkach budza w nocy... i tak cala litania, mozna wymieniac bez konca.

Zdrowka wszystkim zycze!

Mój brzuchol z dnia na dzień coraz większy a i coraz to nowe dolegliwości dochodzą:whoot:-czasami mam już dość:lup:

AnnD
Hej Mamuśki :)

U mnie nocka ok, chociaż śniło mi się, że zaczynam rodzić. Wody miałam dziwne, bo koloru mlecznego i nie wiem co dalej, bo telefon mnie obudził. Pierwszy sen związany z porodem.
Przed chwilką pozamawiałam sobie wkładki laktacyjne (już mi się kończą) i przy okazji różne inne pierdółki u tego samego sprzedawcy. Taniej wyjdzie przesyłka :)
Wczoraj wypełniłam wszystkie swoje obowiązki gospodyni i padłam jak mucha :hahaha:

Krawatek problemy z poceniem to normalne. Nie przejmuj się :)

Jomira też czasami tak mam, że jak się na coś napalę, to muszę to mieć. Ale taka cena zwala z nóg.

Lecę po pieczywko.

Miłego dnia :)

Mi prawie co noc się śni,że rodze.
Ostatnio we śnie urodziła bliżniaki:whoot::whoot:

krawatek
AnnD

Krawatek problemy z poceniem to normalne. Nie przejmuj się :)

hihihi ale własnie nie chodziło mi o to, że się "pocę" tylko że się baaaardzo namęczyłam przy goleniu, bo przez ten brzuch g*** widać :D :D :D

Oj tak,tak:smile_jump:g..... widać,hihi.
mnie jutro czeka debilacja:smile_jump:a

cafe82
marta ja jestem pierwsza ...prosze czekac na swoja kolej
potrzebuje jeszcze paru dni,zeby wszsytko ogarnac i moze byc grudzien
pstryk :hahaha:

eulalia czuje czuje...te 2 tygodnie beda ciezkie,ciagle z tylu glowy mam najrozniejsze mysli....chociaz jestem dobrej mysli,bo muuuusi byc dobrze
a ruchy chlopakow czuje...wiem ktory kopie(mysle,ze wiem:) )
ostatnio bidoki nie maja juz miejcsca...ale musza miec tam ciasno...szoookk

Czekamy,czekamy aż rozpoczniesz sezon styczniówek:yipi:

neki
Hej Stycznówki ;) [/COLOR
dzień dzisiaj jakiś ponury ;\
masakra ..
wiecie co ... mi całe szczęście magnez pomaga.,, ale w przypadku zrobieniu choćby jednego dnia przerwy wszystko wraca.

ktos cos pisał o poceniu - mi się pocą stopy :] - a nigdy tego nie miałam ;p
chciałam dawać butki do reklamacji bo myślałam że to podeszwa przemaka :D
hehehehe
:na:

Mi też stopy się pocą:whoot: a nigdy wcześniej tego nie miałam

angela00000
Witajcie :)

My dzisiaj już wyszliśmy.
Wczoraj po ktg ordynator badał mnie jeszcze raz.Niestety na ktg wychodziły skurczyki ale one są nie groźne bo pojawiały się wtedy gdy dzidzia strasznie mi się wypina i naciąga skórę wtedy.A krwawienie nie jest ze szyjki ani macicy.Po badaniu ginekologicznym wyszło na to że mam żyłkę czy coś pęknietego i stąd to krwawienie.No w zasadzie plamie jeszcze cały czas po troszku.A dzidzia mi się chyba wczoraj przekręciła bo ją teraz czuję jakby w poprzek brzuszka leżała ale nie jestem pewna.

Przepraszam że dzisiaj nie odpiszę każdej i tylko tak o sobie ale jakaś zmęczona jestem.Może jutro będę miała troszkę więcej weny albo wieczorkiem.

Miłego popołudnia.Buziaczki :36_3_15:

Witaj:Kiss of love:
Ciesze się,że już jesteś w domku i prosze na siebie uważać,leżeć,leżeć i jeszcze raz leżeć:Kiss of love:

cafe82
krawatek
Eulalia, co Cię podkusiło żeby pisać o podliczaniu na allegro?? przez to ja sobie też podliczyłam!!!! ohhh.... kupa kasy, ale chyba nie jest źle, tym bardziej, że to już wszystko! :) tyle fajnie że wózek i łóżeczko mam z głowy :)

to sie dopiero zacznie :36_6_3:

my dowiedzielismy sie,ze na poczatku przy blizniakach potrzeba prawie 1 puszke mleka na dzien :Histeria: a paka pieluch wystarcza na 4-5 dni :Histeria:
o reszcie nie wspomne
np o szczepionkach :Histeria:

ale co tam
sa sprawy wazne i wazniejsze
damy rade kobitki

Pewnie,że damy rade:great::great::great:

Ja dziś bez humoru,mój mnie wkurza na każdym kroku i non stop się na niego dre.Teraz go wywaliłam na zakupy,żeby mi choć na chwile zszedł z oczu:D:D
Chyba ta pogoda tak na mnie działa?Już sama nie wiem???

Czekam na wieści po wizytach:wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...