Skocz do zawartości
Forum

Mamy rocznik 83, 84, 85 i 86


Ardhara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Dzień Dobry

KWIATUSZEK jak po urodzinach męża???

A mój kochany zrobił mi niespodziankę i wybraliśmy się do kina AVATAR super film :smile_jump:.a dziś jak wróci z pracy idziemy do teściów i zostajemy do jutra.

Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam ja mam dosyć , moje dziecko mnie wykańcza , idzie chyba zmiana pogody . Ryczy na każdym kroku jest nieznośna i jeszcze jak ją ubrałam na dwór to ryk bo chce iść z pieluszką . Mówie jej że jak się nie uspokoi to nigdzie nie idziemy i się rozbieramy a ta się rozbiera . I na spacerze nie byłyśmy . Pójdziemy jak wstanie bo poszła spać .

Patuś po urodzinkach super wiesz to tylko teście przyszli troszke sie pogadało wypiło za zdrówko i koniec imprezki bo do pracy .

Życzę udanej wam imprezki

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

kwiatuszek9876
Ma ma ona jest gorsza nieraz od chłopaka mówie ci , nigdzie nie zagrzeje miejsca tylko chwilke cos i już coś innego , chce już lato bo sie wszędzie wyszaleje

No właśnie nie ma to jak lato,chociaż wiosna mogłaby być:sun:

Odnośnik do komentarza

Heja
Dopiero teraz udało mi się zajrzeć na parenting... Właśnie czekam aż Zosia zaśnie i idę do sąsiadów, tj. do szwagra na małą imprezkę :) Moja siostra też przyjechała, tylko szkoda, że tak późno - mieli być rano, a przyjechali wieczorem... No nic, jutro za to mam zapewnione towarzystwo na spacer z Zosią, tak myślę, że skoro nie będę szła sama to się chyba zdecudujemy na sanki ;)

Kwiatuszek, moja Zo dziś tak jak Gabi - nic tylko do mnie... I powiem ci, że też już czekam na wiosnę, bo wtedy przynajmniej jest co robić

Patusia, a tobie zazdroszczę samodzielnej niuni :) Ale mam nadzieję, że moja mała też do tego dorośnie i pewnego pięknego dnia zabawy z mamą przestaną być najfajniesze ;) Tylko wtedy pewnie będzie mi tego brakowało hihihihi

Wiecie co - dostałam dziś propozycję od znajomych. Mają synka równiutko rok młodszego od mojej małej. Koleżanka w kwietniu ma wrócić do pracy i zapytali mnie, czy nie chciałabym zająć się opieką nad młodym. I kurde łamię się strasznie. Bo z jednej strony fajnie by było dostać kaskę siedząc w domu i na dodatek móc wciąż być z własnym dzieckiem. Z drugiej str. ja chciałabym pokorzystać z Zosią jak będzie ciepło z pogody i dużo siedzieć poza Wrocławiem. A tak jednak musiałabym siedzieć w mieście... No i nie powiem, zrobiło mi sie mega miło :)
Ok, teraz muszę spadać, Zo płacze.
Papsy

http://suwaczki.maluchy.pl/li-26026.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68097.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas ok wczoraj zaczelismy oduczać mała od smoka i zasneła bez a dziś musiała byc nagroda :)
Bylismy też w bajkoladndzie mała zadowolona , biegała wszędzie i się niczym nie matwiła .

Patus jak tam z Zuzią wszytkjo ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...