Skocz do zawartości
Forum

Mamy rocznik 83, 84, 85 i 86


Ardhara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

acha ale sama to zrobiła?
ja wczoraj małej nie dałam i jest jakoś zobaczymy co będzie wieczorem . Chodź oczywiście moi rodzicew że ma mieć i konieć itp. Ale i tak ich nie słuchamy . Nieraz ci powiem ze ci nasi rodzice zachwoują się jakby wogóle nie mieli dzieci

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

No anpewno nie będzie . Wiesz mój ojciec to już nawet powiedział ze my ją nabawimy jakieś nerwicy , a matka że jak mbedzie wyczeć to dać a nie że jak się zmeczy to sama przestanie . Ja wiem swoje i koniec

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

kwiatuszek9876
No anpewno nie będzie . Wiesz mój ojciec to już nawet powiedział ze my ją nabawimy jakieś nerwicy , a matka że jak mbedzie wyczeć to dać a nie że jak się zmeczy to sama przestanie . Ja wiem swoje i koniec

I tu przyznaje Ci racje stanowczo.Bo dziecko zacznie głupieć kogo ma słuchać,czytałąm kiedyś artykuł

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

tylko że oni mi to mówią ale nic nie robią . Tzn nie idą i nie dawaja jej smoka . Ale najbardziej mnie wkurza jak dawają jej słodycze bo myślą ze tylko to jest . Ona wsumie ma lepiej niż ja jak byłam mała . Wszytko jej wolno

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas ł☺adnie ale nie bylismy na dworze jeszcze bo mała zrobiła pobudkę o 5,50 :) I poszła spać ale nameczyła się chyba z dobre 1,5 godz , ale wkońcu zasneła . Nie że bez smoka tylko że nie chciała spać . Wczoraj zasneła o 18,45 w huśdawce . Dziadek ją huśdał a ona zasneła rozebrałam ją nawet się nie obudziła na śpiku piła mleko i spała .
Więc zobaczymy jak dziś będzie ale mam nadzieję że pójdzie dobrze , nie mogę teraz się poddać :)

Patuś fajnie że Zuzia poszła do żłobka tylko żeby nic nie przyniosła.
Wczoraj Gabi kupiłam takie puzzle z drewna ale jej się spodobały cały czas układa:)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

A co tu taki spokój co ???

MY już po spacerku mała ma coś kaszel ale syropek z cebuli już zrobiłam i coś taka jest :(( Wczoraj bylismy na zakupach i kasy poszło ale mam to co chciałam :)) I zaległy prezent na gwaiazdkę oraz już na urodzinki :)

A co u was ?/

Patuś za czym tak czekasz ??

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

kwiatuszek9876
No to trzymamy kciuki za tą pracę

Chciałam szczoteczkę elektryczną ( kupiliśmy taką że mąż może też korzystać :) I suszarkę taką fajną chodz to był nie palnowany zakup

Super zakupy a nie planowany zakup jest najlepszy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...