Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Regina
To właśnie robię. :Uśmiech:

Trzymaj sie i pamietaj ze DASZ RADE :) sercem jestem z Tobą a teraz przepraszam i w angielskim stylu delikatnie mówiąc....zmywam sie :lol:

Milego dnia :)

Moja stronka wiec.......za to co sie zaczęło niech się szybko skończy :)

Odnośnik do komentarza

My sobie z mężem z wieczora zapodajemy drineczki, takie najprostsze - wódka (Finlandia, Absolut albo Danska - jedyne nieśmierdzące) i do tego soczek Tymbarku - najlepszy jest kaktus albo zielony banan. Polecam i zmykam rozwieszać pranie. Maluch wstał, więc koniec pracy. Ladna pogoda, to wyjdziemy na spacerek. Miłego dzionka!! I do zo!! :Uśmiech:

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Tez bym chętnie winko pijała, ale nie mogę. Nie wiem, co się dzieje. nigdy nie mogłam za dużo alkoholu, ale po ciąży to w ogóle koszmar. Wypiłam raz kubeczek grzanego wina (taki z typowy kubeczek - szklaneczkę - kieliszek, Bóg jeden wie, jak sie to nazywa) i po pól godzinie zwymiotowałam nim. Drinki też pijam w małych ilościach. A szkoda, bo czasem można by zalać robaka, a tu nie da rady, hihihi

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Regina
Tez bym chętnie winko pijała, ale nie mogę. Nie wiem, co się dzieje. nigdy nie mogłam za dużo alkoholu, ale po ciąży to w ogóle koszmar. Wypiłam raz kubeczek grzanego wina (taki z typowy kubeczek - szklaneczkę - kieliszek, Bóg jeden wie, jak sie to nazywa) i po pól godzinie zwymiotowałam nim. Drinki też pijam w małych ilościach. A szkoda, bo czasem można by zalać robaka, a tu nie da rady, hihihi

My tylko po lampeczce a czasmi w weekend sie trafi ze butle obalimy.....:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...