Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!
Wiecie jaki problem z obłożeniem ponad dwustu stronicowej pracy? Jeździłam dziś z nawigacją. :16_2_27: Czyli ja za kółkiem,a mąż w domu w necie i dzwonił po punktach a potem do mnie, gdzie mam jechać. Jakby co służę namiarami.
Radość, mam nadzieję, że u Was nic poważnego się nie wydarzyło. Daj znać, jak będziesz miała chwilę, co i jak. :usmiech:
Ależ dziś była pogoda :Podziw:

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Małgosia
a na punkcie zebow zawsze mialam fioła ;)
zawsze chciałam miec zdrowe i białe :36_1_21:

A to się akurat chwali :36_2_25:

Małgosiu my już wczoraj wróciliśmy do domku...

Trochę o dniu wczorajszym...

Operacja ustalona została planowo na dziś rano na godz. 8, badania porobione, rtg też, wenflon założony (po drugiej próbie)... Byłam podpisać zgodę na znieczulenie (narkoza ogólna), powiedziałam wszystko lekarzowi, ze do poniedziałku Piotruś brał antybiotyk, że 15.10. był szczepiony priorixem (obejrzał książeczkę szczepień i ją zatrzymał)... Powiedział, że musi się upewnić, czy 2 tygodnie po szczepionce mogą usypiać... I co się okazało? Nie mogą, muszę być minimum 3 tygodnie przerwy, pewnie nic by sie nie stało, ale po co ryzykować (podoba mi się taka postawa), także wszystko odłożone, a że dr chirurg plastyczny, która ma Go operować jest w ICZMP co 2-3 tygodnie to zostaliśmy wpisani w kalendarz na 27 listopada, a operacja byłaby 28 listopada... Także pakowanie manatków i go home, dobrze że kilka minut drogi...

Czuje ulgę, chciałam by to było za nami, ale nie kosztem jakiegoś ryzyka. Przecież w sumie to oddaje im zdrowego chłopczyka, a przez jakąś nie związaną głupotę jakby miały byc jakieś komplikacje to ja dziękuję, także kamień z serca... Jesteśmy w domku...

Przepraszam za zamieszanie, dziękujemy za wsparcie

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...