Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Z końcem maja mój mąż obchodzi okrągłe urodziny i chodzi o prezent.Chciałam coś extra. Najpierw miałam wypożyczyć motor. Chciał sobie kupić, ale wiadomo dom ... Ale, no właśnie, wypożyczalnie są, jednak nie z takimi motorami - same szlifierki, jeszcze mi się zabije (długo nie jeździł motorem). Pomyślałam o quadach. Jest fajne miejsce niedaleko nas, mieliśmy tam wesele. Chciałam wynając pokój. Teraz okres ślubów i miejsca porezerwowane do k. czerwca. Sama już nie wiem co. Nie mogę zaszaleć, bo dziecko małe, ale chciałbym coś innego. Gocardy, czy co. Jakieś spa? Tylko, ze w tym to on nie gustuje (tzn. w spa itp.). Może macie jakieś oryginalne pomysły??? Piszcie, proszę.

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

hejka!
Ja dziś od rana w szkole...w jednej rada, potem szkolenie i heja w auto i do drugiej pędziłam na zebranie z rodzicami...padam na pysk....wróciłam o 20-tej:(

Regina Ty nas pytasz o oryginalne pomysły...te Twoje są dla mnie jest już szczytem...ale Ty masz super pomysły pod kopułką...kiedyś z papuguję...pozwolisz???

Anulka fajny pomysł.Ja z koleżanką anglistką tez myślałam o takim domku z zajęciami dla maluszków...jakieś zabawy plastyczne, angielski,gry i zabawy....mam wrażenie,że jest to teraz potrzebne.Wiele mam na forach pyta o jakieś zajęcia dla maluszków na kilka godzin aby pobyło z innymi dziećmi. Do tego dołączyć angielski albo wyklejanki albo ćwiczenia...co o tym myślicie?Ogólnie marzeniem moim jest przytulna czekoladziarnia z nastrojowa muzyką, kącikiem książkowym z sofkami i kącikiem z basenem z kulkami aby mamuśki mogły spotkać sie ze szkrabami i poplotkować sobie....ale na to trzeba full kasy, której nie posiadam :(...może kiedyś...

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Tak tak, trzeba się na coś zdecydować. Nie chciałbym mu kupić czegoś tak po prostu. Nie na taką okazję. Sprawę nieco utrudnia Maluch, boję się go zostawić z mamą na noc. Dobra, zobaczymy. Powiem Wam, co zorganizowałam. Mam jeszcze tych parę dni. Udanych łowów, Małgosia!! Pewnie wieczorkiem się spotkamy na forum. Buziaki! Miłego popołudnia Panieny! Idę karmić Malucha zupką.

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
Widzę,że dziewczyny w piątek to już autentycznie na wstecznym ciągną:)

Ja dziś się przespałam po pracy,bo po wczorajszym to padałam na pysk i wstałam a tu burza w domu,z męża aż bucha...więc wstałam,posprzątałam omijałam szerokim łukiem...wziął Maję na spacer,Oliwia była do 20-tej u koleżanki na zabawie a on GAD przemęczony,bo sobie trochę wózek "popchał" na świeżym powietrzu :diablo:...wrrrr...jutro gotuje obiad i do południa zajmuje się dziećmi...u nas zawsze na weekend muszą być spięcia...

Regina ciekawe co wytrzaśniesz pomysłowy Dobromirku???

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...