Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Spóźnione ale serdeczne życzenia zapracowane mamuski :)

I u mnie roboty po pachy,bez opiekunki ale za to z masą klopotow i klopocikow....... zaczelo sie niewinnie-czytnik linii papilarnych i ekran dotykowy padly u mnie w kompie przez co nie moglam sie dostac do danych :( teraz staram sie do naprawy na biezaco byc.........

Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Oli u WAS tez nie moze byc spokoju
:Niespodzianka::Niespodzianka:

zadzwoniła do mnie przed sek Pani weterynarz nasza, ze wczoraj robiła cesarkę kotce - ma 2 małe
i wcale nie cche ich karmic, parcha na nie, warczy, cche je gryźć
spytała czy moze podjechac i spróbowac przystawic je do mojej kotki- ( bo ona jeszcze karmi)
i zaraz beda
biedne, jednodniowe kotki trzymajcie kciuki!!

Odnośnik do komentarza

galopek
Witam!
Cały czas szukam miejsca dla siebie na forum i chyba taki watek by do mnie pasował...
...tutaj mamy zrozumieją,że czasami długo nie odpowiadam,że jak jestem na zwolnieniu pisze namiętnie posty ;),że znowu narzekam ,że dziecko ma gile,że nie mam dla niego czas,że zamiast się z nim pobawić włączyłam mu bajkę i zawinęłam się w koc albo włączam forum P. :Śmiech:

...tak więc kto jest za ruszeniem wątku mam na 6 biegu???

Zapraszam!!!!!!!

moze MOTOREK!!!!

Odnośnik do komentarza

Hotel Radisson od wieczora do południa dnia następnego. Do tego kupiłam sobie fajowe ciuszki, czym męża zszokowałam na maxa. Do końca nic nie wiedział. Kazałam wsiąść do mojego samochodu zawiozłam pod hotel i otworzyłam bagażnik, gdzie stałą spakowana torba. Radisson na 5 gwiazdek, więc mogliśmy poszaleć na siłowni, w saunie i na basenie. Musiałam nieźle sie nakombinować, żeby spakować mu wszystkie ciuchy potrzebne do tych wszystkich miejsc. Ale był w szoku! Trafiłam w dziesiątkę, że hej!!

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...