Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

hehehe a ja z kawka od justynki......prasuje :( everest mam taki ze szkoda slow, ale jak sie caly tydzien zbieralo to teraz mam :)

a pewnie ze za cenny i mimo ze zrezygnowlaam z pomocy domowej to mysle spowrotem wrocic do tego pomyslu........

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia
Oli i ja sie zbieram aby wrócic do zycia z pomoca domowa
chociaz raz w tygodniu niech dokladnie posprzata i poprasuje:Psoty:

o tym samym mysle bo juz mielismy pomoc ale ja oczywiscie ambitnie zrezygnowalam ale teraz z 2 firmą i malym urwisem nie jest mi latwo to ogarnąć.no może nie tak łatwo jakbym sobie tego życzyla :)

Odnośnik do komentarza

ja Was tu tylko podczytuje bo mi rak brakuje zeby wszedzie pisac, nie ma nikt do odsprzedanai paru par rak??
a ze dzis musze poczekac do 0.30 zeby pojsc spac a na forum spokoj to tylko zagladam :)
fajnie by miec kogos do sprzaania, tzn ja to akurat lubie no ale dobrze by bylo moc sie skupic na kims innym niz na miotle :) niestety u nas takie rozwiazanie to tylko amarzenie, no to se tu pomarze ::lol:

ja w tym tyg pracuje 5dni, juz sie odzwyczailam to mi bedzie pewnie ciezko, no ale to tylko raz :)

Odnośnik do komentarza

Witam wpiękny poniedziłakowy dzien i niestety do pracy ja juz odliczma czas dow akacji jeszcze 6 tygodni i wezme oddech juz wiem ze bedzie grupa dla mnie w przyszłym roku wiec o tyle jestem spokojniejsza
mnie tez czasami przydałby sie ktos do sprzatania ehhh
zapraszam na kawke olimpia dla ciebie na regeneracje sił z cynamonem

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...