Skocz do zawartości
Forum

Mamy z Kujawsko-Pomorskiego


grzecha

Rekomendowane odpowiedzi

Adunia22
Witaj witaj!!
Prawda ketchup jest zdecydowanie najlepszy bezdyskusyjnie ;P
Moj maz chwile pracowal tyle ze w Toruniu w cukierni bo jest cukiernikiem i tez wiele slyszalam o roznych uprzedzeniach i braku sympatii tych naszych miast ale nas - mamusiek- to chyba nie dotyczy. jedyna rzecze zwiazana z Toruniem ktora mnie drazni to to ze moj maz nabyl strasznie nieznosny nawyk odpowiadania na kazde pytani "jo" !!!!!
goraco pozdrawiam

ale jaja mój też cukiernik z Włocławka :sofunny: :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Dołaczam się z Torunia. Coś dawno nikt tu nie zaglądał!
Jestem mamą 3,5-letniej Roksanki, oczekująca na drugą dziewczynkę w październiku.
Ciekawa jkestem , gdzie chcecie rodzić i u kogo prowadzicie ciąże. Moja ciąża jest zagrożona, tak samo było w pierwszej. Podczas pierwszej ciąży często bywałam na Oddziale Patologii i poznałam wielu lekarzy badających mnie. Ciekawi mnie , czy jesteście zadowolone ze swoich lekarzy prowadzących ciążę. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

Witaj!

I ja mam złe opinie o Wojtynku, Kozankiewiczu i Zwierzyńskim...porażka!
Wojtynek "dopomógł" mi stracić pierwszą ciążę, olew totalny z jego strony. Smutne jest, że większość naszych lekarzy toruńskich dziala juz rutynowo i nie przejmuje się za bardzo tym co my mówimy. Dla nich to prowadzenie setnej ciązy, dla nas to pierwsza nie raz druga ciąża i tak naprawdę każda jest przecież inna.
Ja wierzyłam bardzo w dr Paluszyńskiego, ale także mnie zawiódł...swoim olewanctwem. Jeśli chodzi o wiedzę i wyposażenie prywatnego gabinetu - pełen szacunek. W szpitalu zmienia się za to w innego człowieka, kolejengo lekarza X ze szpitala, ma mnóstwo swoich pacjentek na Oddziale , więc za bardzo nie zalezy mu na jednej więcej.
Zastanawiam się, czy nie wybrac się do któregoś z bydgoskich lekarzy na konsultację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...