Skocz do zawartości
Forum

Razem raźniej... Klub "Grubasów" ;)


Rekomendowane odpowiedzi

julia
Szani84 moja obecna waga 97kg :Real mad:
docelowa chociaz 65kg

a dzien wazenia mysle ze poniedzialek bylby idealny

poniedziałekj może być :) to w poniedziałki się ważymy :)

co do wagi tez miałam taką a nawet wyższą bo kiedys ważyłam 125 kg a było więcej bo nie znosze na wagę wchodzić więc mało kiedy się ważyłam..... dopiero jak zaczęłam się odchudzać to po jakimś czasie weszłam na wagę i wyszło 125 kg

Odnośnik do komentarza

szani to niezłą wage miałas :36_19_1:
na jakiej diecie zrzucilas tyle kg?
cwiczylas tez moze?

ja przed ciaza nie mialam nigdy wiecej niz max 68kg
przed 1 ciaza mialam ok 55kg ale u mnie waga w ciagu 3 dni wacha sie nawet o 3kg
w pierwszej przybralam 30kg
i w drugiej przarie 30kg
i niestety po porodach prawie nic nie schudlam
własciwie sama sobie jestem winna bo objadalam sie samymi slodyczami

Mam nadzieje ze uda mi sie teraz zrzucic te zbedne kg

Odnośnik do komentarza

ja wychodząc z 8 klasy podstwówki ważyłam 100 kg a w 2 średiej 72 :)

potem trzymałam się od 70-75 do ciąży i było mi dobrze :) niestety w ciąży dużo nie przytyłam bo 18 kg ale po ciaży z własnej głupoty tyłam bo jadłam nawet o 2 w nocy pizze czy słodycze,,,,, a kiedy ktos zwracal mi uwagę to ja jeszcze bardziej się zajadałam aż mąż mi powiedział żebym się wzięła za siebie (oczywiście odebrałam to wtedy jako atak choć wiem że mówił mi to dla mojego dobra). Wzięłam się za siebie i udało się schudąć.
\Co do diety to jakieś szczególnej nie stosowałam .... poprostu mniej jadłam... do 18 kolacja i tyle....smażone jadłam normalnie słodycze ograniczałam ale nie odmawiałam sobie (miałam ochote to dziennie np kawałek czekolady czy cukierka jadłam)
potem zaczęłam chodzić na fitness ale to dopiero w tym roku od styczia chyba było do czerwca... potem wakacje i zamiast znowu przypilnować to sobie pozwalałam i tak przytyłam troche ale teraz znowu ograniczam się :)

co do wagi to np między wagą poranną a wieczorną może być nawet 3 kg. dlatego powinno ważyć się rano

Odnośnik do komentarza

szani... obecna waga: 87 kg...docelowa: 75 kg.....

julia: obecna waga 99kg.. docelowa: 65kg

ulla obecna waga 65 kg..... docelowa:

akobitka obecna waga 99 kg..... docelowa:

ja po świętach ok :) i waga taka jak była... okaże się za tydzień czy coś spadło :P hahahaha

Odnośnik do komentarza

ja się zapomniałam zważyć bo śpieszyłam się z kamisiem do lekarza...... :( jutro z rana sie zważe...
julia 1 kg na tydzie to super ... za dużo nie mozez chudnąć bo potem możesz mieć problemy

szani... obecna waga: 87 kg...docelowa: 75 kg.....
9.01.12- 86,1 kg

julia: obecna waga 99kg.. docelowa: 65kg
9.01.12- 98 kg

ulla obecna waga 65 kg..... docelowa:

akobitka obecna waga 99 kg..... docelowa:

Blodi22 obecna waga 66 kg.... docelowa 60

helena obecna waga 65 kg..... docelowa: 57-59

Odnośnik do komentarza

witajcie:usmiech:

chcialabym do Was dolanczyc:wink:
moja waga startowa 65
chcialabym wazyc 57-59

jakis czas temu(w okolicach wrzesnia 2011),udalo mi sie zejsc kilka gramow ponizej 60,ale niestety stres spowodowal,ze zaczelam jesc wiecej slodyczy niz powinnam,i mi sie odlozylo tu i owdzie:wink:
plus to,ze uwiebliam piec slodkosci:wink:
no,ale czas popracowac nad swoim wygladem:wink:

do pieczenia napewno wroce:D
ale poki co musze popracowac nad waga,figura,noi przede wszytskim nie zjadac stresu:wink:

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny:usmiech:

Jak walka ze zbednymi kilogramami?
u mnie wczoraj wieczorem i dzis rano przegrana walka ze slodyczami
wszystko przez stres-no ale to zadne usprawiedliwienie:lup:

dzis na wp.pl znalazlam zamienniki slodyczy-ze tez wczesniej na to nie wpadlam-no ale teraz juz wiem:wink:
tu link:
Suszone owoce lepsze niż baton - Tym najlepiej zastąpisz ciastko - Galeria - Strona 1 - Kuchnia - WP.PL

Odnośnik do komentarza

Helena
Czesc Dziewczyny:usmiech:

Jak walka ze zbednymi kilogramami?
u mnie wczoraj wieczorem i dzis rano przegrana walka ze slodyczami
wszystko przez stres-no ale to zadne usprawiedliwienie:lup:

dzis na wp.pl znalazlam zamienniki slodyczy-ze tez wczesniej na to nie wpadlam-no ale teraz juz wiem:wink:
tu link:
Suszone owoce lepsze niż baton - Tym najlepiej zastąpisz ciastko - Galeria - Strona 1 - Kuchnia - WP.PL

u mnie niestety suszone owoce nie zdaja egzaminu
nie lubie ich
no i słodyczy nic nie jest w stanie zastąpic

Odnośnik do komentarza

Witam mamuski
dołącze sie do tego watku bo sama walczyłam z utratą nadprogramowych kilogramów po ciąży. UDAŁO MI SIE!!!!!!! moja waga sprzed ciąży to 67 kg a teraz waga wskazuje 64kg :smile_jump: przy wzroście 170cm. Tak naprawde to nie ograniczałam jedzenia a i słodyczy sobie nie odmawiałam. Dla mnie karmienie piersia (jedną bo druga jest nieczynna :)))było zbawienne. Jestem osobą aktywną i z zamiłowania chodze na aerobik, to chyba on pomaga mi utrzymac sylwetke. Naprawde polecam.

Jeżeli któraś mamuska jest z Katowic to polecam Fitness Club Aquata

http://www.suwaczek.pl/cache/6b5453e941.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/044/044000940.png

http://www.suwaczek.pl/cache/a18618c6b0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...