Skocz do zawartości
Forum

pazdziernik 2010


amerie9

Rekomendowane odpowiedzi

A może włąśnie chciała sie zareklamować ::):, że jest taka doświadczona i wogóle, nie wiem, bo zobaczcie ile osób juz weszło na jej stronke, czy na to cv....tylko według mnie troche przesadziła, z tym użalaniem sie nad sobą

http://www.suwaczki.com/tickers/i81xj44j3smrn1u6.png

http://www.poradnikmamy.pl/Galeria-konkursowa/konkurs-plastyczny-z-elmo/elmo-w-niebie1-6513.html prosimy o głosik

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to zwykła ściema, depresja ma to do siebie ze człowiek jest apatyczny i brak mu sił i chęci do działąnia , a biorąc pod uwagę z jaką ona zażyłością nas obrażała i ilu osobom wysłała na priva pogróżki to energii jej nie brakuje. Potem zwyczajnie widząc jak zawżało i widząc naszą gotowośc do zgłoszenia tego dalej zwiała. Jak jej napisałam na gg że naślę kuratora aby sprawdził w jakich warunkach żyją dzieci to postraszyła mnie kryminałem i zablokowała gg. Jedyne co mnie teraz zastanawia to czy osoba pisząca na forum jest rzeczywiście osobą na zdjęciu, bo coś za łatwo było ją znaleźć.

P.s no chyba że jest to jakiś inny rodzaj zaburzenia psychicznego, jakas schizofrenia czy coś...

Odnośnik do komentarza

Odwazylam sie na krok i napisalam z jej str maila..
dziewczyna jest zaskoczona ale nie wiem czy pisze prawde czy moze udaje.
jesli ta laska podszyla sie pod nia dobrze by bylo jakby zglosila to na policje ze ktos przywlaszczyl sobie jej dane osobowe i ja oczernil w swietle forumek na parenting.pl

Odnośnik do komentarza

Daffi
Odwazylam sie na krok i napisalam z jej str maila..
dziewczyna jest zaskoczona ale nie wiem czy pisze prawde czy moze udaje.
jesli ta laska podszyla sie pod nia dobrze by bylo jakby zglosila to na policje ze ktos przywlaszczyl sobie jej dane osobowe i ja oczernil w swietle forumek na parenting.pl

tym bardziej że to nie musi byc jedyne forum na którym ją oczerniła. Jeśli byłoby to prawdą to z pewnością powinna zgłosić to na policję. Mam nadzieję, że w momencie jak to zrobi da nam jakoś znać.

Odnośnik do komentarza

no wiecie ale po tym jak jej napisalam ze zostala oczerniona na forum i wypisywala takie brednie na temat dzieci zostalo to zgloszone do opieki zniknela i zamilkla a potwierdzenie przeczytania mojego maila wyslala. czyli odczytala ale juz mi nie odp.
Ja mam cicha nadzieje ze jednak to ktos sie pod nia podszyl bo jezeli tacy wyksztalceni ludzie maja takie dziwne zachowania to ja dziekuje co bedzie za kilka lat!

Odnośnik do komentarza

szczerzew jej odpwoiedz zawierala same odpowiedzi na to co tu sie dzieje.. tzn tu pisala ze dzieci nie chciala i same najgorsze rzeczy i zed nie pracuje bo nie ma jak. w mailu napisala ze pracuje cale dnie nie ma na nic czasu i wolna chwile spedza z dziecmi.
odpisala mi doslownie to co tu bylo jej przeciwienstwem. a przeciez ja nic nie pisalam jej na ten teamt tylko zeby spojrzala czy to co na tym forum sie dzialo to jej zasluga?
ja podejrzewam jednak ze to ona.

Odnośnik do komentarza

Daffi
szczerzew jej odpwoiedz zawierala same odpowiedzi na to co tu sie dzieje.. tzn tu pisala ze dzieci nie chciala i same najgorsze rzeczy i zed nie pracuje bo nie ma jak. w mailu napisala ze pracuje cale dnie nie ma na nic czasu i wolna chwile spedza z dziecmi.
odpisala mi doslownie to co tu bylo jej przeciwienstwem. a przeciez ja nic nie pisalam jej na ten teamt tylko zeby spojrzala czy to co na tym forum sie dzialo to jej zasluga?
ja podejrzewam jednak ze to ona.

czyli co... prowokacja.... ? tylko w jakim celu?

Odnośnik do komentarza

no tak ale jej forma wypowiedzi byla ewidentnie dziwna... ze nie ma czasu odetchnac ze kazda wolna chwile spedza z rodzina itp.
a mojego drugiego maila i tak dczytala bo jeszcze wyslala potwierdzenie odczytania maila ale juz nie odp.

Pozatym osoba z taka pozycja zyciowa jak ona gdyby zostala nieslusznie oczerniona napewno chcialaby namiary zeby jej pokazac wszytsko co i jak i zreszt anie tylko tak wyksztalcona osoba by zareagowala. Bo ja tez gdybym sie o takim fakcie dowiedziala i dziekowalabym osobie ktora mnie poinformowala.

Odnośnik do komentarza

affi
Daffi
szczerzew jej odpwoiedz zawierala same odpowiedzi na to co tu sie dzieje.. tzn tu pisala ze dzieci nie chciala i same najgorsze rzeczy i zed nie pracuje bo nie ma jak. w mailu napisala ze pracuje cale dnie nie ma na nic czasu i wolna chwile spedza z dziecmi.
odpisala mi doslownie to co tu bylo jej przeciwienstwem. a przeciez ja nic nie pisalam jej na ten teamt tylko zeby spojrzala czy to co na tym forum sie dzialo to jej zasluga?
ja podejrzewam jednak ze to ona.

czyli co... prowokacja.... ? tylko w jakim celu?

ja uważam że to jednak nie prowokacja,a tu na forum mogła w miarę anonimowo napisać co czuje i że jej źle w rodzinnym życiu....z tego co napisała do Daff też wynika że czuje się zmęczona wszystkim
dwójka tak małych dzieci pochłania duzo czasu...a nie wszystkie kobiety odnajduję się z macierzyństwie,szczególnie nieplanowanym

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
affi
Daffi
szczerzew jej odpwoiedz zawierala same odpowiedzi na to co tu sie dzieje.. tzn tu pisala ze dzieci nie chciala i same najgorsze rzeczy i zed nie pracuje bo nie ma jak. w mailu napisala ze pracuje cale dnie nie ma na nic czasu i wolna chwile spedza z dziecmi.
odpisala mi doslownie to co tu bylo jej przeciwienstwem. a przeciez ja nic nie pisalam jej na ten teamt tylko zeby spojrzala czy to co na tym forum sie dzialo to jej zasluga?
ja podejrzewam jednak ze to ona.

czyli co... prowokacja.... ? tylko w jakim celu?

ja uważam że to jednak nie prowokacja,a tu na forum mogła w miarę anonimowo napisać co czuje i że jej źle w rodzinnym życiu....z tego co napisała do Daff też wynika że czuje się zmęczona wszystkim
dwójka tak małych dzieci pochłania duzo czasu...a nie wszystkie kobiety odnajduję się z macierzyństwie,szczególnie nieplanowanym

fakt, tyle, że ona włożyła też duzo energii żeby pogrozic ludziom. Bo z tego co mi wiadomo to ładnych kilka osób dostało od niej wiadomości na priva. Ja jakbym była zmęczona to raczej wysłałabym maila zeby się wyżalić albo poprosic o pomoc.

No i jeszcze jedno, nie sądzicie że człowiek z takim cv i dużą ilościa pracy nie ma tyle czasu żeby siedzieć przed kompem???? Absolutnie nikogo nie chce obrazić, bo sama dużo tu siedze( uzależniłam się :))).

Odnośnik do komentarza

affi
agusia20112
affi

czyli co... prowokacja.... ? tylko w jakim celu?

ja uważam że to jednak nie prowokacja,a tu na forum mogła w miarę anonimowo napisać co czuje i że jej źle w rodzinnym życiu....z tego co napisała do Daff też wynika że czuje się zmęczona wszystkim
dwójka tak małych dzieci pochłania duzo czasu...a nie wszystkie kobiety odnajduję się z macierzyństwie,szczególnie nieplanowanym

fakt, tyle, że ona włożyła też duzo energii żeby pogrozic ludziom. Bo z tego co mi wiadomo to ładnych kilka osób dostało od niej wiadomości na priva. Ja jakbym była zmęczona to raczej wysłałabym maila zeby się wyżalić albo poprosic o pomoc.

No i jeszcze jedno, nie sądzicie że człowiek z takim cv i dużą ilościa pracy nie ma tyle czasu żeby siedzieć przed kompem???? Absolutnie nikogo nie chce obrazić, bo sama dużo tu siedze( uzależniłam się :))).

też i racja..ale ona w sumie poza pytaniami do ekspertów to dopiero ostatnio sie rozpisała-moze w pracy klikała...nie dojdziemy
chyba,że znajdzie sie ktoś kto zna ta panią osobiście....a co do gróźb,to może tak chciała wyładować frustrację-bo większość nas(nawet kur domowych) jest na prawdę szczęśliwych i spełnionych-a ona nie i po prostu zazdrość ja dopadła

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

no wczoraj napisalam do niej czy to ona wypisuje te bzdury na forum parenting.pl.. i jesli to nie ona to niech cos z tym zrobi bo ktos podszywa sie pod nia i oczernia ja i rozine jej.

odpisala momentalnie ze mam jej nie zawracac glowy takimi bzdurami i nie wie o jakie forum chodzi ze caly czas pracuje nie ma nawet chwili by odetchnac a pozostaly czas wolny spedza z dziecmi.

i momentalnie po moim mailu byla jej odpwoiedz.

na drugiego maila juz nie odp.

ps. wyslalam maila o 16:34 a odpowiedz byla o 16:38

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...