Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2010


bjedronka

Rekomendowane odpowiedzi

doorota
A jeszcze miałam Wam napisać, że dzisiaj byłam z małym u lekarza, od wczoraj robi mi wodniste kupki, na pieluszcze jest tylko śluz, a reszta wsiąka w pieluchę:( Pozatym zaczął mi dość mocno ulewać czego wcześniej nie robił. Pani pediatra stwierdziła, że to nietolerancja laktozy i przepisała nam Delicol, mam nadzieje, że pomoże. Swoją drogą dziwne, że bez żadnych dodatkowych badań to stwierdziła...
A tak poza tym to małemu ciągle odparza się pupa, co mu podlecze to po jednym dniu znowu robi się to samo, zmieniłam ostatnio pieluchy na inne, przewijam co 2-3 h, po kupce od razu, wietrze i ciągle mu się odparza.Od pediatry dostaliśmy recepte na tormentiol i jakąś maść robioną. Z tym, że na opakowaniu tormentiolu napisane jest, ze należy stosować u dzieci w wieku powyżej 12 lat!!! Słyszałyście może coś o tormentiolu? Stosowała któraś?

Nie wiem o tormeniolu ale polecam maśc DAKTARIN, mojej też się odparzało i ta maśc rewelacyja, bez recepty, jakos 27 zł.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Hej, hej, ja zaraz się kładę. Ale duuzo miałam czytania o kurcze.
Bejbik- nie smuc się, ja też strasznie przeżywam powrot do pracy. na pewno dziecko Cie nie zapomni czy się odzwyczi, ja też boję się i zamartiwm. Zreszta nie mam jej z kim zostawic. Całuski dla tWOJEGO CZTEROMIESIĘCZNIAKA i w ogóle dla reszty maluszków.
mineralka- moja mnie nie gryzie, ale ja od początku karmię przez nakładkę silikonową, super sprawa, nie boli, łatwo małej pic, mleko nie tryska z cycusia. A jak Jasio się czuje? Jako pedagog muszę Cię pochwalic, świietnie postępujesz z małym złośnikiem, taki etap, wyrośnie.
smerfi- Twoje córcie śliczne i słodkie a ten pomysłowy starszaczek, no super, pomysły ma nieziemskie, i dobrze. Rozbawiłaś mnie tym psiakiem- " kochanie puśc Bąka". A co do teściów, smutne. Pracuję z takimi ludźmi, no smutne, co wiecej piasac, szkoda słow. Głowa do góry, w każdym razie chociaż mąż fajny facet, musisz go wspierac, na pewno mu nie jest lekko.
maleństwo- moja też jak coś nowego widzi to takie wielkie oczy robi. ostatnio była moja siostrz i podeszła do Lenki jak ta wstała, nie płakała ale oczy takie ogromne robiła, że szok. kochana. A córenka piękna w tym szlafroczku.
ewelka- a kiedy masz to wesele? pokaż kieckę, jeżeli przez allegro kupujesz.
dorota- ciekawe czemu Kubuś te oczka trze, ale najważniejsze, że lekarz nic niepokojącego nie widzi.
kleopatra- mam nadzieję, że z brzuszkiem maluszka już OK, moze coś zjadłaś złego. A kuligów zazroszczę.
betka- mój wojtuś jak był malutki i terz też miewał taką chrypke często i po lekarzach jeździliśmy a nic mu nie było, tak już czasem jest.
agatka- jak w żłoku było? napisz koniecznie. pewnie, że przeżywasz, nie dziwię się, napisz co i jak i jak maluch to znosi. A ile tam dzieci, jak to jest?
avalka- moja Lenka też slini się bardzo ale to bardzo, ciekawe kidy ząbki będą. Laura ma przecudne włoski, no mega gwiazda, najpiękniejsze włoski wśród wrześniówek naszych.
madlene- Lara śliczna a mina superowa była.
justa- ale przeżycie z tym odkurzaczem, o mały włos...
ciotka anka- napiszę tylko- idiotka nadgorliwa, szkoda, że faktycznie futra mu nie założyła.
ania- nie zazdroszę upałow, a malutki słodziak jak zawsze.
A u mnie Wojtus chory, mam nadz, że małej nie zarazi. była na tej wigili w interacie ale spóźniłam się, bo mąż był a W u lekarza. Było bardzo miło, dzieciaki się ucieszyły i ja też, że ich widzę, kochanemoje łobuzy. Był mikołaj i nawet prezent dostała, fajnie. A Lenka po raz pierwszy w życiu była sama u mojej siostry beze mnie i w ogóle się nie zmartwiłą, że mnie niema. Z Emila, moją siostra nagadała się do woli. Ostatnio jeszcze wiecej " gada", jakby całe monoligi wygaduje a do telewizra i choinki to najśmieszninej. No i nabyła umiejętnosci skopywania się podczas snu. A Justa chyba pisała o ubieraniu na cebulkę, kurcze ale dużo tych ciuszków. Ja o wiele lżej uieram, w dzień- body na kr reaw na to śpichy i kaftan np albo pajac, a na noc tylko pajacyk bawełniany na gołe ciałko zakładam. fakt, ciepło mam w domu. A jak rajstopki to żadnych spodenek juz nie zakładam. Idę spac, należało by się w końcu. Cały domek uśpiony a ja piszę zamiast spac. Mała pośpi do 6ej. Pa mordki. Nie napisałam do wszystkich pewnie, nie mam już siły.
Zagłosuj na moje zdjęcie

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
My już od 6.00 na nogach. Mała zaczyna mi się co raz wcześniej budzić.

Mama my utrzymujemy w mieszkaniu temp 20 stopni, a że mieszkamy w kamienicy to w nocy spada do 17 :) I choć czasem bywa zimno to uwielbiam to mieszkanie. Jest bardzo przestronne i nie takie wysokie jak to w kamienicach bywa.

Smerfi ja też mam taką śmieszną historię związaną z pieskiem. Dawno temu poszłam na spacer z kumplem Benkiem i z moim psem Bejem. Akurat zaczynało padać, więc powiedziałam: Beniu sraj już bo idziemy do domu. Oczywiście spojrzeli się obaj, a ja dopiero po chwili zajarzyłam, o co kaman. Na mojego psa się różnie wołało: Beniu, Bejuś, Bej :) i do głowy mi nie przyszło, że na tego kolegę przecież też się mówi Beniu. Na szczęście chłopak wyrozumiały był i mieliśmy niezły ubaw.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki
Ja mam w mieszkaniu w miarę ciepło,ale podłoga zimna dlatego ,że sąsiadka która mieszka pod nami w ogóle nie grzeje..siedzi w takiej lodówce .Mieszkam w bloku i rachunek za c.o. potrafi zwalić z nóg..:/
Mama-Męża mam wspaniałego :)dziewczynki bardzo kocha i ciężko pracuje na to żeby miały wszystko:) w sumie to jak go poznawałam nawet nie miałam pojęcia,że ma takich rodziców.Ładnie mówił,był bardzo zadbany..zawsze chciał być inny niż "oni".Po 3 miesiącach związku znalazł nam mieszkanie do wynajęcia i nawet sprzedał "laptopa" po to żeby mieć na kaucję..a potem zamieszkaliśmy u moich rodziców teraz już mamy swoje własne mieszkanie i jakoś się toczy.Poza tym moi "teściowie" nawet nie byli na naszym ślubie...
Justa-to "zaszalałaś z tym Benkiem.Ja też mam znajomego Benia zawsze myśmy go Blimsien wołali od tego słonia:D A właśnie mój Bąku przyszedł na miejsce Daise.Wcześniej była Scoobim bo wszyscy myśleli ,że to chłopczyk haha a okazała się suczką.Niestety uciekła mi gdy D nie domknął drzwi z mieszkania.Długo jej szukałam..no i gdy znalazłam to była już na smyczy u jakiejś babki:/ podchodzę i mówię ,że to mój pies:/ a ona mi "znalezione nie kradzione".Ogłoszeń na naszym osiedlu wisiało multum..a Daisy tak piszczała jak mnie zobaczyła i rwała się z tej smyczy,a ta zaczęła uciekać

Dobra dziewczynki zabieram się do szykowania jedzenia :) Później dopiszę..



 

Odnośnik do komentarza

Hejka,
Wszytsko doczytałam ale nie mam teraz czasu odpisywac. Mały dzisiaj spał do 9 :) Ładnie sie dał nam wyspac, bo mąz dzisiaj ma wolne. Ja zaraz ide na zakupy bo nie mam jeszcze wiekszości prezentów. Przez ten katarek małego nie wychodziłam z domu.
Ja ubieram małego podobnie jak mama. Zazwyczaj ma jedno ubranko, tzn spiochy + kaftanik albo pajacyk ale obowiązkowo skarpetki na nózki :) W nocy odkąd sie rozkopuje wkładam go w taki spiworek welurowy :)
Mineralka mój mały też gada z cyckiem i na dodatek czesto nie wypuszcza go z ust. Z cyckiem w buzi wychodza mu takie śmieszne zwroty :) Mówiłyscie kiedys o płaczu, Wiki raczej płacze na ,,nieeeeee'' chociaż mój mąz twierdzi że to brzmi jak ,,meeeeeeee'' i zawsze sie go pyta odkąd to tata ma kózke z domu ;p
Mój mały jak narazie usmiecha sie nawet do osób których praktycznie nie widuje. Niewiem jak do zupelnie obcych.
Anka Jeremiaszek jak zwykle słodki :) Takiemu to dobrze :)
Smerfi jaka Oliwka wesoła w kapieli.Mój mały nie przepada za kapielą. Siedzi w wanience z szeroko otwartymi oczami i wygląda jakby sie modlił żeby to sie już skończyło ;p
Dobra uciekam na zakupy, Dzisiaj stroimy choinke.Papa

http://www.suwaczki.com/tickers/d69c3e5egg76vceb.png
http://www.suwaczki.com/tickers/0158ha00bd72mgxg.png
http://www.suwaczki.com/tickers/28whskjoxpvdq3tq.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry:)

justa maz jest polakiem a wlasciwie polakiem z pochodzenia ma tylko niemiecki dowod. z rodzicami przeprowadzil sie do niemiec jak mial 6 lat. poznalismy sie w hotelu w ktorym pracowalam, wtedy jeszcze bardzo zle mowil po polsku, ledwo go rozumialam:)
ja mam w domu ok 20- 21 stopni bo taka temperatura wydaje mi sie najzdrowsza. mala ma na sobie zawsze body z krotkim rekawkiem, bluzeczke i rajstopki a w nocy body kaftanik i polspiochy. ale to zalezy od dziecka, niektore to zmarzluchy straszne:) moj syn mial podobna temperature jak byl maly i bylo trzeba go ubierac o jedna warstwe wiecej bo zaraz kichal i caly byl zimny.
niezla ta historia z pieskiem Beniem:D hehe fajnie to musialo brzmiec:D

Kleopatra Lara zawsze gada podczas karmienia tylko nie do butelki tylko do mnie:) gdyby miala ta piers pewnie i z nia by prowadzila monologi:D
Lara takze spi w takim kombinezoniku bez rekawkow bo skopuje sie okropnie. rano i tak zawsze jest bez polspiochow:)

smerfi smutna ta historia z pieskiem, miala baba tupet:/

mineralka Lara robi potkowke ale tylko do obcych kobiet, do mezczyzn promiennie sie usmiecha:) pierwszy jej naprawde szczery usmiech byl wlasnie do obcego merzczyzny:D panika reaguje na obce mieszkania, no masakra. drze sie jakby naprawde jakas krzywda jej sie stala i bardzo ciezko ja uspokoic. zawsze wtedy z nia chce mi sie plakac bo wyglada na naprawde przerazona..

bejbik nie martw sie wszystko to jakos zorganizujesz a Pati napewno nie bedzie do ciebie mniej przywiazana:) czytalam kiedys ze najwiecej czasu dla dzieci maja matki wlasnie pracujace, o ironio:) widze po mnie jak siedze caly dzien w domu to nawet bawic mi sie nie chce z synkiem. a jak pracowalam to wracalam tak steskniona ze dla niego zawsze bylam mimo iz nawal obowiazkow czekal w domu:)
bedzie dobrze, zobaczysz:)

jesli chodzi o sposob rozmawiania z dziecmi to zawsze mowie normalnie no chyba ze sie wyglupiam:D Lara np. lubi jak udaje takiego sepleniacego pijaczka hehe ale ma wtedy ubaw:D

mala chyba mi od paru dni przechodzi jakis kryzys. gdzies zgubilam taka kartke ze szpitala gdzie byly wyszczegolnione lepsze i gorsze tygodnie zycia dziecka.
marudzie, nie chce spac i znowu je na raty. na chora nie wyglada, nawet katarku nie ma. no nie wiem co jest grane.
dzisiaj maz wstawal do niej w nocy co pol godziny, juz nie mowie ze zasnela dopiero o 24:30:/

Dok

Odnośnik do komentarza

justa83
Dzień dobry!
My już od 6.00 na nogach. Mała zaczyna mi się co raz wcześniej budzić.

Mama my utrzymujemy w mieszkaniu temp 20 stopni, a że mieszkamy w kamienicy to w nocy spada do 17 :) I choć czasem bywa zimno to uwielbiam to mieszkanie. Jest bardzo przestronne i nie takie wysokie jak to w kamienicach bywa.

Smerfi ja też mam taką śmieszną historię związaną z pieskiem. Dawno temu poszłam na spacer z kumplem Benkiem i z moim psem Bejem. Akurat zaczynało padać, więc powiedziałam: Beniu sraj już bo idziemy do domu. Oczywiście spojrzeli się obaj, a ja dopiero po chwili zajarzyłam, o co kaman. Na mojego psa się różnie wołało: Beniu, Bejuś, Bej :) i do głowy mi nie przyszło, że na tego kolegę przecież też się mówi Beniu. Na szczęście chłopak wyrozumiały był i mieliśmy niezły ubaw.
Nie to faktycznie, tez bym tak ubierała, u mnie to aż za ciepło, w dzień 23 a w nocy i więcej. A ztym benkiem śmiesznie, mam nadz, że kumpel z poczuciem humoru.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

WeSoŁych Świat dla Was Mamusie Waszych Dzieciaczkow i Całych Rodzin :*

Wiec tak mały z żłobku calkiem nie zle troche plakal w koncy pierwszy raz widzial te panie "ciocie" usypiaja takie maluszki w wozkach i przekladaja je pozniej do lozeczka siedzialam tam 2 godziny i troche mi panie na opowiadaly (bardzo mile byly nawet kawe zrobila) :D wiem mama mnie nastawila ze moze plakac ale mam nie podchodzic i dac tym babka pracowac takich maluszkow jest 5 pozniej sa dzieci starsze okolo 1 rok i wiecej do zlobka musze miec pieluszki chusteczki krem i mleczko obiadki bedzie dostawal zgodnie z wiekiem i deserek miesieczny koszt to okolo 150zl nie jest zle od 8-15oczywiscie moze byc duzej jak cos wypanie itp bylo malenstwo nawet 6 tygodniowe :/ takiego bym nie oddala nigdy jak mi serce pekalo juz wczoraj jak ja bylam a on plakal a jak panie juz po 2 godzinach powiedzialy ze jak chce moge wyjsc nie moglam normalnie jak przyszlam o 14 po niego dluzej nie moglam wytrzymac taki byl zadowolony jak mnie zobaczyl usmiechniety zaczol sie wtulac az mi lzy zaczely leciec gdy by ta polska byla inna i nie trzeba bylo isc za kasa to bym siedziala do 3 roku zycia jak nie dalej

madlene u mnie jak siora byla z malym kilka lat temu jak sie urodzil yyy 6 lat :D dokladnie to miala wozek typu poszukam na allegro i ci pokaze RAF-POL WÓZEK EVO +FOTELIK + K.POMPOWANE+ GRATISY (1358276224) - Aukcje internetowe Allegro cos takiego to kazali jej zlozyc wozek i on dosc duzy byl ale przeszlo duzo zależny od przewoźnika

Ja w tym roku wigile mam w domu na 25 osob wiec mam co robic i brak czasu na cokolwiek jakos cos czuje ze te swieta nie beda tak wesole jak co roku w sumie mialy bys u cioci ale ze tak wyszlo mama zabrala wszystko na siebie tzn na mnie :D juz prawie wszystko zrobione pierogi juz tez mamy zrobione maly dzis w zlobku tak caly cza mysle co robi czy placze itp a czuje ze placze :(

I jeszcze dodam fotki Mojego Przystojniaka :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51766.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_sd_7_x_Mam+Czym+Grysc%3A%29.jpg
http://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_ertysd_8_Kacperkowi+robi_sie+tloczno+%3A%29.jpg

Odnośnik do komentarza

Zagłosuj na moje zdjęcie

smerfi- i co z tym psiakiem? nie oddała? zabiłabym babsko chyba.
kleopatra- no ja tez skarpetki zawsze. Też mam taki welurowy pajac czy jak to nazwac do spania ale jeszcze nie wkładam jej. Zazwyczaj spi z nami w łóżku. Dziś spała w swoim a jak o 6ej wstał do cyca to ją zabrałam.A potem zasnęłam i obudziło mnie jej gadanie i w szoku byłam, bo przekręciła się o 90 stopnie, dobrze, że w miarę daleko od brzegu, oczywiście skopana i zadowolona. Lenka oby nie zapeszyc nie płacze praktycznie wcale, a jak zamarudzi to jesteśmy w szoku. No i gada, tak smiesznie składa ustka w dziubek i całe salwy mówi-uuuuuuuuu, guuuuuuuu, eeeee. A uśmiecha się i do obcych ale pod warunkiem, że ta osoba się uśmiechnie do niej.
madlene-o biedna Larunia, faktycznie cos tam jej jest, ale na pewno jak szybko przyszło tak i przejdzie. trudno przewidziec co z tym wózkiem, może lepiej nie ryzykowac głębokiego?
agatka- współczuję, na pewno było ci ciężko bardzo, nie wytrzymała bym chyba. pewnie się przyzwyczai ale Ty zawsze będziesz się martwic, tak już jest. Masz rację, nie powinno tak byc, zeby trzeba było pracowac i zostawiac maluszka z kims. Wychowawczy powinien byc płatny chociaż 80% zarobków. też bym chciała nie wracac, chora jestem jak o tym myślę. A malutki śliczny.
KOCHANE MAMUSIE I DZIDZIUSIE- ŻYCZĘ WAM SAMYCH RADOŚCI Z PRZEŻYWANIA MACIERZYNSTWA, DUŻO MIŁOŚCI, OD MĘŻA SZACUCNKU I UWIELBIENIA ZAWSZE, ZDROWIA I UŚMIECHÓW. mĄDRYCH RODZICÓW I TESCIOWYCH NIENADGORLIWYCH, USMIESZKÓW DO DZIECI I SZYBKIEGO SŁOWA "MAMA" W ICH WYKONANIU. całusy dla wszystkich a SZCZEGÓLNIE ŚCISKAM MAMUSKI ZA GRANICĄ, WAM NA PEWNO NAJCIĘŻEJ, POMYŚLĘ O WAS JUTRO PRZY OPŁATKU.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwych , ciepłych i rodzinnych Świąt!!Dużo zdrówka wnowym Roku - aby nasze dzieciątka rosły w zdrowiu i miłości!!
Ten rok był dla każdej z nas wyjątkowy i zmienił życie na lepsze :23_30_126:

tak sobie mysle i doszłam do wniosku ,że zanim pojawiła się Pati to byłam szczęśliwa , kochany facet , przygody i wyjazdy.Odkąd jest malutka to słowo szczęście nabrało dla mnie nowego wymiaru i czuje że teraz to dopiero jest pięknie!!( mimo wszytsklich problemów).Przedtem to życie było takie puste i jałowe ..prawdxziwe emocje pojawiły sie dopiero z przyjściem na świat naszego dziecka !!

sory za smęcenie ..ale mówie wam ostatnio sie zrobiła sentymentalna .:)

agatka....życzę ci dużo wytrwałości!! ja teź muszę wrócić do pracy .W skandynawii kobietki maja płatne 12 miesięcy w wymiarze 100%

mama..bedziemy sie jakoś wspierać :) wiem że dziecko mnie nie zapomni , ale mam takie głupie mysli ;(

madlene
..z tym brakiem czasu to moze tak byc ..jak siedze teraz w domu to się rozleniwiam.a jak chodziłam do pracy to miałam energii jak wulkan.Mam nadzieje że starczy tej energi dla Patki.
Lara przechodzi pewnie skok rozwojowy :)nie martw sie , chora nie jest poprostu ma gorszy okres , zaczyna dostrzegać więcej rzeczy i to ją troche przytłacza,

http://dzidziusiowo.pl/php/img2-21082010030_1342270473_Patrycja_2.jpg
21 .08.2010 godz 13.45 - 55 cm i 3300 g

Odnośnik do komentarza

agatka ten wozek ma to noisdlo sztywne bardzo i zlozy sie przez to najwyzej 15cm w dol. czyli wyglada jakby wcale nie byl zlozony:/
o takie nosidlo:
Hartan Racer S 2010 Farbe 279 - Babysmobile Kinderwagen und Mehr! Hartan-Römer-Maxi-Cosi-Quinny-Babybjörn
tak jak piszesz o tym zlobku to wcale nie wyglada to tak strasznie jak myslalam:)
z jednej strony dobrze ze syneik jest jeszcze malutki, wiekszym dziecia jest chyba ciezej. ale doskonale rozumiem twoj bol, takze plakalabym jak opetana. tutaj jest o tyle latwiej ze rodzic dostaje macierzynskie przez rok w wysokosci o ile sie nie myl ponad 900 euro. wiec zostanie na tym macierzynskim naprawde sie oplaca. do tego do roku dostaje sie tak zwane eltangeld 300 euro miesiecznie ale to juz dla pracujacych i nie.

mama moj synek jak spal ze mna to spadl mi trzy razy z lozka jak juz raczkowal wiec wole teraz mala w kolysce chociaz smutno mi bez niej w lozku.
chyba faktycznie nie wezme wozka:)

bejbik skandynawia to panstwo naprawde przyjazne rodzica:)
pewnie masz racje z tym skokiem. przeczekamy:) jak do tego czasu nie zwariuje:)

Dok

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy jeszcze dzisiaj zajrze wiec:

Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!

YouTube - Jingle Cats Silent Night

:)

Dok

Odnośnik do komentarza

dziewczyny wpdałam tylko na chwilkę,mam mnóstwo pracy,pomagam tesciowej do świąt,bo jak co roku ta wigilia i święta są tu w domu i zawsze jest cos ok.16-20 osób.pracy mnóstwo więc nie mam czasu za duzo.

chciałabym podziękować za piękne życzenia i również Wam złożyć najseredeczniejsze.
Przede wszystkim dużo miłości w waszych rodzinach, radości i wielu chwil szczęścia i zadowolenia z dzieciątek i mężów,oby nastepny rok minął w pełnym zdrowiu i obfitował w niesamowite chwile spędzone z naszymi skarbami

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09x1hpxhzblrri.png

Odnośnik do komentarza

Mamusie życzę Wam, maluszkom oraz Waszym bliskim zdrowych i spokojnych Świąt.Dużo zdrówka, miłości i mnóstwo szczęśliwych dni w Nowym Roku :)
Dziś w nocy i w ciągu dnia mój maluszek był baardzo niegrzeczny ale zrobil mi niespodzianke i pospal mi od 13 do 16,mógłby tak częściej :) Ze Świętami jestem jeszcze w lesie.Naszczęście na Wigilie idziemy więc nie musze nic robic tylko jakieś śniadanko i obiad na następne dni. No i najprzyjemniejsze ubieranie choinki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=40291

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=40292

Odnośnik do komentarza

ciotka_anka
Mam do Was pytanie.Najprawdopodobniej miałam angine(wszystko na to wskazywało,goraczka,ból gardła itd.), brałam paracetamol.Karmiłam małego, dobrze zrobiłam czy może nie powinnam karmić?Gdzieś chyba czytałam, że mały się uodparnia ale nie mam pewnosici...

nawet wskazane żby karmiąc przejsc choróbsko, bardzo dobrze zrobiłaś

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

___________< o >
_____________/
_________o`* o.@*o`.
________.' '*Q o *o@
________( () o*o* @ o'.
_______.-' o *0_Q.-'-;*o)
_______.' 0 Q @0@ ()* `-.
______* @ o*o @. ‘Q * o )
_____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
_____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)
_____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `
____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-.
___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’
__.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*'
_* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.'
_'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.*
_;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o
_.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'.
_* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.*
_;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥
_____________$$$$$
_____________$$$$$
ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA DLA WASZYCH RODZIN I ŻEBY WASZE DZIECI CODZIENNIE SIE DO WAS UŚMIECHAŁY I NIDGY NIE CHOROWAŁY :)

http://www.suwaczki.com/tickers/d69c3e5egg76vceb.png
http://www.suwaczki.com/tickers/0158ha00bd72mgxg.png
http://www.suwaczki.com/tickers/28whskjoxpvdq3tq.png

Odnośnik do komentarza

Kleopatra
Ciotka spokojnie możesz karmic. Ja zawsze na zapalenie piersi biore Paracetamol i małemu nic nie jest :)
Choinka ustrojona:) TEraz jem pizze i popijam Karmi :)

ale bym sobie zjadła pizze -nie pamiętam kiedy jadłam.

Zrobiłam bigos , schabowe zawijane wśrodku ze śliwką i paszteciki z kapustą i grzybami i z mięsem.jutro muszę upiec bo dziś mi się już nie chce .Jeszcze barszcz, areszte robi mama:)

Pati dziasiaj znowu wpadła w histerie i zaczynam podejrzewać ,że dziewczyna jest poprostu wymęczona.Śpi 0 20 do ok 7 rano , czyli 11godzin a w dzien robi może z 4 drzemki po pół godziny.Jak myslicie ?? to duzo czy mało?? juz sama nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem:(

spadam spac
buźka

http://dzidziusiowo.pl/php/img2-21082010030_1342270473_Patrycja_2.jpg
21 .08.2010 godz 13.45 - 55 cm i 3300 g

Odnośnik do komentarza

Bejbik nie martw sie:) Żadna z nas niewie zawsze co sie dzieje. Myśle że Pati spi ok. Mój mały spi podobnie tylko w nocy wstaje 2 razy na karmienie. Czasmi z dzien spi ok 4 godz, a czasmi godzinke. I czasami zaczyna rozpaczliwie płakac, niewiem czemu. Mysle ze to normalne, może cos go zaboli, albo jakis bodziec zaskakujacy :) Dopoki nasze dzieci nie naucza sie mówic bedziemy sie zastanawialy nad niektórymi zachowaniami :) Uszy do góry.
Ja praktycznie nic do jedzenia nie robie bo jestesmy albo u tesciów albo u moich rodzicow:)

http://www.suwaczki.com/tickers/d69c3e5egg76vceb.png
http://www.suwaczki.com/tickers/0158ha00bd72mgxg.png
http://www.suwaczki.com/tickers/28whskjoxpvdq3tq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...