Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2010


bjedronka

Rekomendowane odpowiedzi

Avalka..z tą wrażliwością to cie rozumiem bo ja też jestem po tej ciązy miękka klucha.ostatnio rozklejam sie na mysl o tym jak to było rok temu ..czyli juz byłam w ciąży , robiłam test ...i to wszytko co dalej sie działo.Mojemu tego nie powiem bo by mi powiedział ,że jestem conajmniej dziwna.Jak sie kłócimy to u mnie konczy się to teraz zawsze płaczem, który notabene jeszcze bardziej denerwuje G.
Nie bierz tego do siebie , jak cos ci w nerwach powie - to sie nie liczy , tymbarzdiej ze wiesz że jest dobry.
jestem jak najbardziej za spotkaniem :) możemy się spotkac na mieście , albo w domku jak bedzie mróz.

madlene ..szczęśliwej podróży!!!

http://dzidziusiowo.pl/php/img2-21082010030_1342270473_Patrycja_2.jpg
21 .08.2010 godz 13.45 - 55 cm i 3300 g

Odnośnik do komentarza

.Hej, co do chrzestnych, to mój mąz ma 3 chłopców- 22, 16 i 2 lata a ja mam dziewczynę, jest na 2 roku medycyny, podawałam ją jak miałam 16 lat.
Selene- to faktycznie nie bardzo masz, trzymam kciuki.
Maleństwo- jak tam nauka? Dasz radę ale co się namęczysz, to fakt.
Gogi- Twoja Marysia, to wypisz wymaluj jak moja, siadanie tak a brzuszek- nie. A ten smiech na głos super sprawa, mnie też rozmiękcza zupełnie.
Smerfi- jak po kolędzie? Fajnie z tym slubem, ale wydatem niezły pewnie. U nas za chrzest ksiądz wziął 160 zł a organista 80 zł, nie wiem za co w sumie. Co do ubierania, to u nas bez problemu, nawet czaoka jej nie przeszkadza, chyba czuje, że jedziemy lub idziemy. L lubi jazdę samochodem i spacery w wózku też. A rozmiar ciuszkow Lenka nosi 68 i 74, głównie 74, 68 zależy co.A twoja Martynka- mega gwiazda jest, nie można jej nie lubic nawet wirtualnie, cudowna normalnie jest.
Madlene- Lara w tych bodziakach z gołymi łapkami śliczna, mordka do schrupania. A co do oczek, zapatrzyłaś się w kogos, nie wierzę w takie bzdury, że można się zapatrzec,ale najważniejsze, że ślipulki piekne ma. A Olafek jaki mega szybcior z tym siedzeniem itd., kurcze. A co do wanienki, to moja mierzy metr i 5 cm, Disneya, taka z korkiem, czyli duża jest i Lenka jeszcze swobodnie w niej pływa. Dokupiliśmy tylko stojak do tej wanienki. A Lena moja nauczyła się chlapac w wodzie aż się kurzy. Głupolek kochany, a niech chlapie. Ja też czasem w zlewie ją myłam a zawsze po kupie, teraz już faktycznie nie da rady. I co z tymi oknami? Moja nie lubi leżec na brzuszku, ale jakja kładę podnosi się na rączkach tylko stęka jak nie wiem, ale zaraz się niecierpliwi i ją nie męczę. Madlene- a nie możesz mleka z puszki przesypac do torebki i szczelnie zamknąc jakims kliopsem?
Bejbik- gratuluję kulania, pewnie słodko to wygląda. A ja kurcze nie znam wagi małej, dziś kończy 4 miesiące. Kochana współczuję powrotu do pracy, ja w urlopem co go mam zaległy wracam jakoś 18 marca. Też płaczę już teraz. Dzieś była u nas opiekunka tzn jeżeli ją zatrudnię. Bardzo dobre wrażenie zrobiła, zobaczymy. Młoda dziewczyna- 24 l, studentka pedagogiki, Lenka aż do niej piała z zachwytu. Pobędzie ze mną ta niania z tydzień żeby zobaczyła co i jak no i żebym ja ją podpatrywała a mała żeby się przyzwyczajała. Nie wiem , ale pewnie na nia się zdecyduję. Jest jeszcze inna ale jak się okazało to poniekąd moja podopieczna w pracy, no była kiedyś w zakładzie poprawczym, to mam obawy duże. A malutka na zdjęciach sylwestrowych słodka, a jaka duża. Miała koleżankę ale pewnie dla niej to za mała ta koleżanka była.
Avalka- a jak Ty małej główkę po kąpieli suszysz? Moja ma z przodu krótkie włoski ale Tyl i boki długi i zawsze jej delikatnie wycieram i czapeczkę zakładam. W sumie ta czapeczka jej suszy bo boje się trzec a suszarka przecież nie wchodzi w grę. Nie wiedziałam, że kolor oczu jeszcze może się zmienic dziecku. Ja mam zielone, mąż brązowe tj piwne, Kubus piwne, Wojtuś zielone a Lenka niebieskie, no ale teść miał takie. Chciała bym żeby miała też piwne. A te zdjęcia z chrztu- no nie mogę, mała ma spinke. Nasza miss, włoski ma jak nikt inny, sliczna.
Ewelka- całuski cieplutkie ode mnie, nie smutaj się, jesteś najlepszą mamą na świecie z cacusiami czy bez, no głowa do góry!
Paulina – nie bój się, pewnie to nic poważnego w tej piersi. Całuski dla Nikosia na 4 miesiączki. Ale klocuszek duzy, no, no, fajnie. I gratulacje ząbka. Wydaje mi się, ze już jakiś dzidziuś miał u nas ząbek, chyba któreś dziecko urodziło się z ząbkiem, nie pamiętam które.
Mineralka- trzymam kciuki za kuzynke i jej dzidziulka. Co do wlosów to ja zawsze miałam mocne i gęste i nigdy mi nie wypadały a mój problem taki, że szybko rosną, za szybko.
Kleopatra- fajnie z tą chustą a głupotą ludzką się nie przejmuj- jest wielka jak morze- wszystko w sobie pomieści. Dzikusy jedne.
Ciotka Anka- nie zanudzasz, pisz ile tylko dusza zapragnie, po to jesteśmy. A tym migdałkiem, no jakoś będzie, kurcze, szkoda małego. Napisz co i jak. Pewnie bardzo się denerwujesz, nie martw się.
Selene- jak Ci nudno, pakuj się i wpadaj do mnie, zapraszam. Ponarzekamy sobie, poplotkujemy. A co do piersi, może się denerwujesz i dlatego tak malo mleczka masz. A jak Staś się czuję?
Wicia- napisz jak idzie z dietą, gratuluję, ja bym nie dała rady a mam co zrzucac niestety.
Aniah- super, wstawiaj jak najwięcej chichotków małego, jest boski.Z okazji 4 miesiączków duuużo całusków.
Lolall- ja daję po pół deseru lub zupki, desreki takie od 4 m, różne co tak kupi mi mąż, na razie jej smakują. Zawsze po pierwszej łyżeczce się kwasi a potem wcina. No io 20ej daję kleik albo kaszkę, Lenka uwielbia z bananami i aż trzęśie się, nie nadążę dawac. Juto pierwszy raz jej dam banany w słoiczku, zobaczymy. A Twoje dzieciątko, śliczne. Pokaż jakieś inne zdjęcia. Z tego co wiem, nie powinno się chyba podnosic dziecka żeby się dźwigało no chyba , że ma już pół roku. Ja wychodzę raczej codziennie, do minus 5 stopni, choc i minus 7 mi się zdarzyło a na jak długo, godzinkę, pół.
Dorota- witaj po przerwie. Co do zabawek moja bawi się dwoma rączkami i ma już swoją ulubioną zabawkę, tj grzechotke.
Kleopatra- trzymam kciuki za męża, a czemu operację? Pytam, bo tez mam chory kręgosłup.
Co do jabłuszek, nie wolno dawac startego tj surowego, wyczytałam to na perentingu.
Dla dzidziulka Justy duże całuski na 4 miesiące.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Bright Starts MATA EDUKACYJNA PLAC ZABAW PINK RÓZ
FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK M7930 DO 18 KG !!
wózek spacerowy INFINITY 3 firmy QUATRO polecam !
**TYGRYSEK** skoczek huśtawka DISNEY NOWA!!
To kilka z rzeczy, które kupiliśmy Lence za jej kasę z chrzcin. Wózek czerwony. yłam dziś w pracy złożyc podanie o te 2 tyg dodatkowego macierzyńskiegi i o 2 dni urlopu okolicznosciowego z tytułu urodzenia dziecka. Wyczytałam na parentingu, że się nam należy i jak ktos ma macierzyński to może je wybrac bezośrednio po nim. Moja kierowniczka oczy w słup, że pierwsze słyszy, ale należy się. I też przerwa na karmienie, mi pół godz bo pracuję po 4 godz dziennie. porawnik mi napisał a ta moja kier mi wmawiała, że nie należy mi się. Szkoda słów. Nie dajcie się dziewczyny i walczcie o wszystko co nam sie należy. Pa, lecę do mojej pchelki czteromiesięcznej, nie do uwierzenia. A, byla diś u siostry i jej synek w lutym skończy 2 latka a widomo, ze takie maluchy są ksobne, nie dzielą się, nie mają potrzeby zabawy z kimś a raczej koło kogos, itd. Taka faza rozwojowa, normalna a tymczasem tomus wziął sowjego ukochnego teletubisa ( od nas co na gwiazdkę dostał) i przyniósł i lence połozył na nózkach. No w szoku, obie jesteśmy pedagogami i dodatkowo to nasze dzieci, więc najpierw się zdiwiłyśmy a potem obie popłakałyśmy się. No i T włączył go jak zajarzył, że Lenka nie włączy, małą się śmiał do zabawki. byłyśmy wzruszone jak nie wiem. Pa, dobranoc.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

a i jeszcze cosik,
udało mi się nakłonić Gabrysia do ciągniecia piersi.próbowałam za każdym razem.i udało się raz ,drugi,trzeci i narazie cały czas karmię!!:):) zdarza mu się ,że nie chce ciągnac ale wtedy go nie zmuszam tylko próbuję pryz okazji kolejnego karmienia.
mleczka nie jest dużo,ale skoro już mam go w piersiach to chciałabym żeby Gabrys ciagnął ile zdoła:)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09x1hpxhzblrri.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:)
Na początku napisze że coś mi klawisz "n" szwankuje i czasem mi sie ta literka zwyczajnie zjada...
Mała dziś pół nocy się wierciła. Zastanawiałam się czy jej przeziębieie nie chwyta ale póki co jakiś szczególnych objawów nie widzę.
My również składamy życzonka małym solenizantom wyzej już wymienionym:):)
Gogi słodycze mówisz...hmm:) mi się udaje nie jesc ale coś kg nie chcą spaść... Laura też rwie się do siadania i do stania ale na brzuszku leżeć tez bardzo lubi.
Bejbik może ta ciąża tak robi z kobietami:) jakbym teraz była znów w ciazy to az strach pomyślec co wtedy by ze mnie zostało. A co do spotkania to może jakoś w następnym tygodniu pod koniec...?
Mama suszenie włosków to u nas wycieranie w ręcznik. tak robiły pielęgniarki w szpitalu wiec ja robię to samo...czapeczki tez juz nie zakładam... Pewnie teraz myślicie ze z głową mam ale mała nie choruje więc myślę, że dobrze robię.Ona jest przyzwyczajona do "umiarkowanego"ciepła. w domu mam ok 21 stopni a ona jest ubierana w jedną warstwe pajacyka welurkowego bądz body i welurkowe śpioszki. Leży często pod kocykiem na brzuszku i jest jej na pewno ciepło bo często to sprawdzam:) No i my kąpiemy Laurę co 2-3 dni jak już kiedys pisałam...

A Wy tu wszystkie chwalicie naszą spineczkę a ja ją gdzieś zgubiłam w tym chrzcinowym zamieszaniu. cos czuje ze zaraz bede do sklepu szła kupić nową:)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20278

Laura nr 1
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71108

Odnośnik do komentarza

mama225 z tymi urlopami prawda, mężowi się należy opieki nad dzieckiem tydzień i dodatkowy tydzień jeśli żona miała cesarkę opieki nad żoną do tego w 2011 roku będą ojcowie mieli 2 tyg opieki nad dzieckiem do wykorzystania dopóki dziecko nie ukończy 1 roku życia, i nie wiem czy wiecie ale niektóre miasta mają becikowe samorządowe płacone za urodzenie dziecka z urzędu miasta 1000zł w Tychach akurat tego nie ma ale wiem ze jest w krakowie w żorach moja siostra w krakowie dostała w tym mc za synusia 2 becikowe to samorządowe z krakowa i zwykłe

avalka dobrze robisz jak byłam ostatnio na wizycie z małą było -4 na polu i lekarz przy otwartym oknie mi ją kazał rozebrać to zaprotestowałam że jak to przecież ją przewieje a on mi spokojnie wytłumaczył że dziecko ma mieć temp w otoczeniu do 20 stopni i jak będzie przy otwartym oknie nic mu nie będzie bo jest z klimatu polskiego a nie afrykańskiego i miał racje bo ja nagrzewałam pokój do 25 stopni i mała wiecznie katar a jak zaczęłam wietrzyć i okno otwierać przy niej przeszło, po kąpieli też wycieram ręcznikiem łebek i nie zakładam czapeczki zresztą twoja córeczka ma tyle włosków ze ma ją co grzać ;)

EWELKA-001 gratuluje napewno twoje mleczko będzie lepsze dla niego niż proszek

mama225 dziękuje dodam jak znajdę na pewno ;) dziś małej spróbuję dać pire z ziemniaczka z koperkiem zobaczę czy jej posmakuję i czy nie będzie żadnych rewolucjii

gogi2704 a obcinałaś włosy po 1 ciąży i jak długo ci wypadały ? bo ja troche zapuszczałam ale teraz mi połowa z tego co było została i myślę czy nie sciąć troche mi szkoda ale nie chce byc łysa....

madlene trzymam kciuki ;) życzę ci żeby malutka przespała podróż ;)

smerfi89 no dokładnie z Tychów a ty skąd jesteś i jak masz na imię?

http://www.suwaczki.com/tickers/860iqps6d3vvmem1.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/26054.png

Odnośnik do komentarza

Ja na sekundę, muszę pochwalic sie umiejętnością nową Lenki, o ile to jest coś godnego pochwały, bo może inne maluszki nasze już dawno to robią, no ale mnie cieszy, otóz mała nauczyła sie sama sięgac po grzechotkę jak jej np wypadnie na brzuszek i tez przekłada z rączki do rączki. Poza tym jak już kiedyś pisałam udaje, że ma zamiar płakac, jak widzi męża to mega radośc i nóżkami i rączkami mache żeby ją brał natychmiast a ten zawsze mówi- poczekaj Lenusia, tatus umyje rączki iona wtedy udaj- tak się krzywi i mówi-yyyy, widac, że udaje. To smieszne jest bo normalnie nie płacze w zasadzie nigdy a tu taki szantaż. Mamy ubaw z niej.
lolall- no tak, ja miałam cc, ale mąż tylko tydzień wziął, choc lekarz mu mówił, że nie ma sprawy, da i drugi. Chodziłam prywartnie, a w szpitalu mówili, że niby nie należy sie. A co do hartowania dziecka, popieram. Co prawda u mnie w domu ciepło do 25 stopni czasem, ale mała cieniutko ubrana i codziennie na dworzu, teraz tez śpi na tarasie w wózku. Kąpię codziennie, jakos tak wydaje mi się, że jest jej przyjkemniej, bo juz nie chodzi nawet o to mycie ale ona kocha się chlapac.
ewelka- no i super, karm. Mi tez czasem ciężko, cycki dętki ale karmię, najwięcej mam w nocy. A dziś małej dałam soczek tj nektar bananowy hippa i łykała jak szalona, widac lubi wszystko co z bananami. A jak wstanie- cycuś, już mnie bolą. No lecę obiad kończyc, chłopcy zamówili pomodorówkę, i kurczaka pieczonego. nieskomplikowane i szybkie. Pa, całusy i całuski dla Stasi bo zapomniałam o nim, pa. Ps co sądzicie o tej opiekunce? brac ją? czy szukac jeszcze.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

mama225 moja nie umie sama brać zabawki a z rączki do rączki ćwiczy ale kiepsko jej idzie często jej wypada... za to w 3 tyg zycia nauczyła sie sztucznie kaszleć bo zauważyła że jak kaszle to do niej biegniemy ( bałam sie ze się dławi) a teraz ma juz wycwiczone kaszlenie do perfekcji nazywamy to z mężem ostrzegawcze jak jej się coś nie podoba to kaszle po 3 kaszlnięciu zwykle już zaczyna płakać ale też udaje płacz po chwili otwiera oczy i patrzy czy ktoś na nią patrzy jak nikogo nie ma stęka i po chwili przestaje a jak ktoś nad nią stoi to już rozdziera sie na dobre i trzeba wziąść na ręce bo umie płakać godzinę, trochę ja rozwydrzyliśmy

http://www.suwaczki.com/tickers/860iqps6d3vvmem1.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/26054.png

Odnośnik do komentarza

Lolall-Mam na imię Agnieszka i jestem z Bytomia:) Miło mi Cię poznać..wysłałam ci już zaproszenie na nk:)
Mama-na kolędzie było miło..najlepszy był tekst Martynki do księdza "Bzzzzitka siukienka bee"a później całą kolędę się wstydziła..wogóle jak czekała na księdza stała na korytarzu i wypatrywała ministrantów aż dojdą do nas na 3 piętro;)Ja też chcę kupić Oliwce tą huśtawkę Tygryska:) Fajnie się sprawdza?
Ja zaraz idę na troszkę z Oliwką bo akurat mam okazję:) Lecę:) Papa:)



 

Odnośnik do komentarza

Hejka,
lollal mi sie wydaje ze 3 miesieczne dziecko jest za mełe na tak siedzącą pozycje. Chyba ze doslownie na chwilke.
Mój Wiki potrafi sobie podnieśc grzechotke i przełożyc, chociaż nie zawsze sie mu udaje. Nie umie natomiast sie przełozyć z brzuszka na plecki ani na odwrót. Strasznie nie lubi leżec na brzuszku. 5 min jest ok, a potem ryk.
Avalka ja też nie kąpie małego codziennie. Zwłaszcza dlatego że nienawidzi kąpieli :( Siedzi z minka w podkówke albo całą kąpiel płacze. Wtedy ja sie denerwuje i on tez więc niechce go męczyć. Tak myśle zeby spróbowac w brodziku, mam taki głęboki, może tam będzie lepiej.
Mama mój mąz ma dyskopatie i jakies zwyrodnienia. Byliśmy u najlepszego neurochirurga w okolicy i zakwalifikowal męża na operacje. To powazna decyzja ale chyba w naszej sytuacji najlepsza bo jak mu coś strzeli to koniec. Cały październik przeleżał, na kocu ciągnęlam go do toalety bo nie był w stanie wstac. Dostawał codziennie serie zastrzyków, a później dwie blokady w kręgosłup i teraz jakoś funkcjonuje ale nic nie moze dzwigac. Nawet fotelik z małym ja nosze.
Ostatnio Wiki jest strasznie marudny, to cyba te ząbki.
Wszytskiego dobrego dla dzisiajszych małych solenizantów :)

http://www.suwaczki.com/tickers/d69c3e5egg76vceb.png
http://www.suwaczki.com/tickers/0158ha00bd72mgxg.png
http://www.suwaczki.com/tickers/28whskjoxpvdq3tq.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ja tak na szybko!
Wszystkiego naj dla naszych 4-miesięcznych bobasków!

Mama bardzo mnie zainteresowało to co napisałaś o urlopie okolicznościowym, byłam przekonana, że nalezy się tylko ojcu dziecka, poszukałam trochę w necie i w sumie są podizelone opinie. Tobie udało się wywalczyć ten urlop? Jakich argumentów użyłaś? Moja księgowa jest strasznie "ciężka" i nie wiem czy da się przekonać...

Avalka, Bejbik ja jestem cały czas chętna na spotkanie, mi jak najbardziej odpowiada koniec przyszłego tygodnia:)

Przepraszam, że nie odpiszę wszystkim, jestem u rodziców i na chwilę "wyrwałam" bratu laptopa:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54455.png

Odnośnik do komentarza

doorota
Witam!

Ja tak na szybko!
Wszystkiego naj dla naszych 4-miesięcznych bobasków!

Mama bardzo mnie zainteresowało to co napisałaś o urlopie okolicznościowym, byłam przekonana, że nalezy się tylko ojcu dziecka, poszukałam trochę w necie i w sumie są podizelone opinie. Tobie udało się wywalczyć ten urlop? Jakich argumentów użyłaś? Moja księgowa jest strasznie "ciężka" i nie wiem czy da się przekonać...

Avalka, Bejbik ja jestem cały czas chętna na spotkanie, mi jak najbardziej odpowiada koniec przyszłego tygodnia:)

Przepraszam, że nie odpiszę wszystkim, jestem u rodziców i na chwilę "wyrwałam" bratu laptopa:)
Tak twierdzi kadrowa na parentingu- wklejam jej wypowiedź
Kochane dziewczynki
Chciałam wam nadmienić, że po urodzeniu dziecka należy się wam urlop okolicznościowy w wymiarze dwóch dni z tytułu urodzenia dziecka. Mówi o tym Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki socjalnej w sprawie sposobu usprawiedliwiania nieobecności w pracy oraz udzielania pracownikom zwolnień od pracy paragraf 15 pkt 1. Do tej pory nie słyszałam żeby kobiety brały ten urlop ponieważ zawsze przechodziły bezpośrednio na macierzyński i nikt o tym nie myślał. Pracodawca przeważnie źle interpretuje ten przepis i udziela tych dni tylko ojcu. Należy go wykorzystać po urlopie macierzyńskim pisząc pismo do pracodawcy bo pewnie inaczej nie będzie chciał udzielić.

Dodatkowo przysługują jednemu z rodziców dwa dni opieki nad dzieckiem w każdym roku kalendarzowym niezależnie od ilości dzieci. Zgodnie z art. 188 Kodeksu Pracy.

Dorota napisałam do pracodawcy podanie, wklejam Ci

Wnoszę o udzielenie mi dodatkowego urlopu macierzyńskiego na dziecko Lena Gąsiorowska, ur. 07.09.2010 r. w wymiarze dwóch tygodni, w okresie od 25 01 2011 r. do dnia 07.02.2011r., tj. bezpośrednio po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego, co nastąpi dnia 24.01.2011 r. ; na podstawie Art. 12 ust. 1 i 2 Ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 237 poz. 1654 z dnia 31 grudnia 2008 r.).
Ponadto zwracam się z prośbą o urlop okolicznościowy w wymiarze dwóch dni z tytułu urodzenia dziecka bezpośrednio po wykorzystaniu dodatkowego urlopu macierzyńskiego, tj. w dniach od 08.02.2011 r do 09.02.2011 r. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie sposobu usprawiedliwiania nieobecności w pracy oraz udzielania pracownikom zwolnień od pracy paragraf 15 pkt 1.

Ma mi pracodawca dac odpowiedź po konsultacji z naszym prawnikiem, śmieszy mnie to, w każdym razie jeszcze nie wiem, czy mi da ale chyba wyjścia nie ma. No pomyślcie same, a jak umrzem nam np teściowa czy babcia to co, nalezy się tylko mężowi? Nie, nam też. No więc i w tej sytuacji, nigdzie ustawa nie mówi, że ten urlop jest na sparwwy papierkowe, jest na co mi sie podoba, należy sie i już. Powodzenia.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Kleopatra no właśnie chyba wolę poczekać a jakbyś się kąpała razem z małym? ja się kąpie z Jagodą i jak zaczyna marudzić ją przytulam kąpiel jest o wiele przyjemniejsza.

macie już może krzesełka do karmienia a jak macie to jakie? i czy jesteście z nich zadowolone bo się przymierzam kupić myślałam nad takim do można pózniej stolik zrobic ale się boję że będzie nie stabilne

http://www.suwaczki.com/tickers/860iqps6d3vvmem1.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/26054.png

Odnośnik do komentarza

Avalka , Dorota ...mi też pasuje :) a gdzie proponujecie sie spotkać ?? piszcie , piszcie co i jak ja się dostosuje

mama
...ja juz nie kombinuje z tymi urlopami , w firmie zaczeły sie zwolnienia i wolę wrócić od razu.fajnie ,że pracujesz tylko 4 godziny:)ja 8 , ale jeden tydzien kończe o 14.30 a nastepny o 16 ..i tak w kołko,;) godziny mi bardzo odpowiadają.teraz ucze pati zasypiać na noc ok 21 - rano spi dłużej , ajak wrócę do pracy to całe popołudnie razem :)

Wielkie buziaki dla 4 miesięczniaków!!!!

http://dzidziusiowo.pl/php/img2-21082010030_1342270473_Patrycja_2.jpg
21 .08.2010 godz 13.45 - 55 cm i 3300 g

Odnośnik do komentarza

Lollal ja mam takie krzesełko. sklep.dzidzio.pl -> Krzesełko do karmienia RAINFOREST L0541, Fisher Price Mały dostał na chrzciny ale jeszcze nie używałam bo narazie jest tylko na cycku. Ale była raz u nas koleżanka Wiktora i siedziała w nim, i była zadowolona ;p
Co do kapieli to nie kapalam sie z nim bo mamy tylko prysznic. Teraz robimy łazienke na dole i tam bedzie wanna z tym że taka 2 osobowa, 185 na 155 cm i niewiem czy nie zbankrutujeny na wodzie jak bede sie tam codziennie z nim kapac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/d69c3e5egg76vceb.png
http://www.suwaczki.com/tickers/0158ha00bd72mgxg.png
http://www.suwaczki.com/tickers/28whskjoxpvdq3tq.png

Odnośnik do komentarza

lolall
Kleopatra no właśnie chyba wolę poczekać a jakbyś się kąpała razem z małym? ja się kąpie z Jagodą i jak zaczyna marudzić ją przytulam kąpiel jest o wiele przyjemniejsza.

macie już może krzesełka do karmienia a jak macie to jakie? i czy jesteście z nich zadowolone bo się przymierzam kupić myślałam nad takim do można pózniej stolik zrobic ale się boję że będzie nie stabilne
Moja Lenka dostała takie
Krzesełko do karmienia Agnieszka III- KLUPŚ!!!!!
Nie korzytsamy jeszcze bo dziecko musi siedziec samo, podoba mi się, mam łóżeczko i regalik dla małej dreexu mały miś i pasuje to krzesełko.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

mama225
lolall
Kleopatra no właśnie chyba wolę poczekać a jakbyś się kąpała razem z małym? ja się kąpie z Jagodą i jak zaczyna marudzić ją przytulam kąpiel jest o wiele przyjemniejsza.

macie już może krzesełka do karmienia a jak macie to jakie? i czy jesteście z nich zadowolone bo się przymierzam kupić myślałam nad takim do można pózniej stolik zrobic ale się boję że będzie nie stabilne
Moja Lenka dostała takie
Krzesełko do karmienia Agnieszka III- KLUPŚ!!!!!
Nie korzytsamy jeszcze bo dziecko musi siedziec samo, podoba mi się, mam łóżeczko i regalik dla małej dreexu mały miś i pasuje to krzesełko.
mineralka- sliczne dzieciaczki
bejbik- - no właśnie strach z tą pracą, niby nie mogą zwolnic ale redukcja stanowiska może byc, choc ja mam takie, że raczej nie, no ale różnie bywa.
lolall- jak juz pisałam mam takie-Krzesełko do karmienia Agnieszka III- KLUPŚ!!!!!, jest na allegro, mozna potem stolik zrobic, miałam kiedyś dla chłopaków podobne, jest stabilne.
Skaleczyłam się mocno i boli...a malutka spi, pa dobranoc.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

hej ja tylko na chwile, chcialam podziekowac za mile komenatarze na nk:):)
No i za zyczenia z okazji 4 miesiaca:):):)
Ja wlasnie zaraz zniose krzeselko do karmienia mam takie regulowane w 3 pozycjach mysle ze na pol lezaco moge juz malego posadzic:):)Wkleje wam fotke kiedys:)Po Bartku je mam:)
Zaraz zabieram sie za podanie malemy marchewki z jabluszkiem kupilam mu kilka sloiczkow:)
Dam znac po co i jak i czy smakowało:)
Potem sie odezwe:)
Pozdrowionka Buziaczki:):*:*:*

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdzu5frzs4u4d.png
[url=http://dzidziusiowo.pl] http://dzidziusiowo.pl/php/img2-08092010004_1363268009_Nikodem_3.jpg[url=http://dzidziusiowo.pl]http://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-100_qwertyuiopasdfghfz_7_Jeszcze+3+z%B1bki_i+koniec+b%F3li%21%21.jpg[

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Spóźnione zyczenia dla 4-miesięczniaków.:36_3_19:

My jemy owoce dalej, smakują Jeremiaszowi jak mu dałam jabłka z jagodami to pół słoika zjadł i chcial więcej tak mu smakowały.

My mamy krzesełko do karmiania chicco happy snack, ma trzy stopniową regulację oparcia więc też mogły już siedzieć, ale jeszcze częściej karmie go w leżaczku. Fajne jest to krzesełko i nie drogie chyba jak na krzesełka bo ok 170zł kosztuje.

Paulina ja mam pytanie czy ty wozisz Nikosia już w tym większym foteliku od 9kg, bo Jeremiasz już się w małym nie mieści a cały czas się boje że w tym drugim będzie miał obciążony za bardzo kręgosłup bo to pozycja jednak siedząca jest. Wyjeliśmy już ten większy i nawet pojechał Jeremiasz na zakupy w nim ale cały czas się boje o ten kręgosłup. Nie wiem co mam robić.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhyw3e5egwc5z2x0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h3w262ilt.png

Odnośnik do komentarza

Wicia- Moj ten wiekszy jest od 9 kg,ale powiem CI ze jak Nikosia do niego wsadze to widac ze jakos tak dziwnie siedzi, nie tak jak powinien, wiec nie ryzykuje i powoaze go jeszcze w tym starym mysle ze jak skonczy 5 moze 6 miesiecy t zaczne go wozic w tym drugim,akkurat wiosna przyjdzie to i do samochodu bedzie latwiej wyjsc :)... My mamy chicco do 13 kg ,ale w porownaniu do innych fotelikow ktore widzialam np w przychodni nasz wydaje sie naprawde duzy i Nikos ma w nim sporo miejsca:)Tylko ma swoje wady wazy sporo a Nikos w nim kilkanascie kilo wiec jak go gdzies niose to ledwo ledwo daje rade:)
Ja bym radzila Ci nie spieszyc sie:)Bo przez spieszenie mmaly moze obciazyc sobie kregoslup i przez to pozniej zaczac siadac czy nawet chodzic...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdzu5frzs4u4d.png
[url=http://dzidziusiowo.pl] http://dzidziusiowo.pl/php/img2-08092010004_1363268009_Nikodem_3.jpg[url=http://dzidziusiowo.pl]http://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-100_qwertyuiopasdfghfz_7_Jeszcze+3+z%B1bki_i+koniec+b%F3li%21%21.jpg[

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...