Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

martusia
witam srodowo

widze ze pierwsza dzis sie tu pojawiam.
pozwulcie ze skopiuje co juz napisalam przed chwila na innym watku bo nie chce mi sie dwa razy pisac:
u mnie ciezka nocka. mimo ze wczesnie bo o 21 poszlam spac i wstalam przed 7 to jakos kiepsko spalam. tak jakby spalam a nie spalam.. ciagle sie budzilam, bylo mi bardzo goraco i bilo mi mocno serce. jakies dziwne sny mialam... snilo mi sie miedzy innymi ze robilam testy ciazowe i wyszly pozytywne..
tak mnie te sny nakrecily ze rano jak wstalam postanowilam zrobic test no i sprawdzilo sie. ukazaly sie dwie kreseczki. jakos to do mnie jeszcze nie dochodzi i boje sie cieszyc. tyle sie naczytalam o tych ciazach biochemicznych, poronieniach itp ze podchodze do tego troszke z dystansem. jesli wszystko bedzie dobrze to termin chyba na pazdziernik lub koniec wrzesnia... nie napalam sie jednak bo boli mnie brzuch jak na @ a planowo mam dostac jakos jutro....
poza tym czuje sie fatalnie

enia kurcze ale dziwna sytuacja u ciebie. raz jest druga kreska, raz nie.... wiem ze w irl nie robia bety ale idz do GP i popros i na pewno zrobia tylko ze musisz placic za to. a sa u ciebie jakies polskie przychodnie?

Martusi gratulacje!!!Życzę zdrówka!!

Odnośnik do komentarza

No to gratulacje wielkie Martusia, ratujesz honor wątku, hehe:rybkaszczescia:

U mnie też powódź jak nigdy, taki urok - mój normalny okres raczej bliżej ma do plamienia niż krwawienia - a tu ci wyjątek. Rano robiłam wyniki z hormonów, grzecznie skasowano ze mnie ponad dwie stówy, ale chociaż wieczorem może będę wiedziała na czym stoję.

Odnośnik do komentarza

martusia
witam srodowo

widze ze pierwsza dzis sie tu pojawiam.
pozwulcie ze skopiuje co juz napisalam przed chwila na innym watku bo nie chce mi sie dwa razy pisac:
u mnie ciezka nocka. mimo ze wczesnie bo o 21 poszlam spac i wstalam przed 7 to jakos kiepsko spalam. tak jakby spalam a nie spalam.. ciagle sie budzilam, bylo mi bardzo goraco i bilo mi mocno serce. jakies dziwne sny mialam... snilo mi sie miedzy innymi ze robilam testy ciazowe i wyszly pozytywne..
tak mnie te sny nakrecily ze rano jak wstalam postanowilam zrobic test no i sprawdzilo sie. ukazaly sie dwie kreseczki. jakos to do mnie jeszcze nie dochodzi i boje sie cieszyc. tyle sie naczytalam o tych ciazach biochemicznych, poronieniach itp ze podchodze do tego troszke z dystansem. jesli wszystko bedzie dobrze to termin chyba na pazdziernik lub koniec wrzesnia... nie napalam sie jednak bo boli mnie brzuch jak na @ a planowo mam dostac jakos jutro....
poza tym czuje sie fatalnie

enia kurcze ale dziwna sytuacja u ciebie. raz jest druga kreska, raz nie.... wiem ze w irl nie robia bety ale idz do GP i popros i na pewno zrobia tylko ze musisz placic za to. a sa u ciebie jakies polskie przychodnie?

Raczej nie ma u mnie polskich przychodni,najbliższa w Dublinie to jest 120 km.Dzisiejszy test po czasie pokazał drugą krechę nie wiem czy powinnam się tym sugerować to już trzeci test,który pokazuje drugą krechę po czasie.Miałyście kiedyś tak??

Odnośnik do komentarza

martusia
enia to naprawde dziwna sytuacja z tymi testami. idz do GP, oni maja jakies inne testy i on powinien pokazac prawde. opieka nad ciezkarna jest za darmo wiec jak okaze sie ze jestes w ciazy nie bedziesz musiala placic za wizyte

Tak się składa,że mam kartę medyczną to i tak bym nie płaciła za wizytę.Dziwna sytuacja.Po prostu podjadę jutro do szpitala i się dowiem czy mogą mi zrobić odpłatnie badanie z krwi.W całej Europie robią takie badania to w Irlandii też muszą.

Odnośnik do komentarza

martusia ale fajno:smile_jump:

enia ja tak miałam z testem jak Ty,po czasie 2 kreski.Poleciałam ,więc na betę,która mnie zaniepokoiła.Była 13,6 trochę mało,chociaż niby mieściło się w normie.To było w zeszlym tyg.Ciąża biochemiczna.Teraz mam @.
Ale Ty się na razie nie przejmuj,tylko spokój Cię uratuje.Każdy jest inny.Walcz o betę.
Ja trzymam kciukasy:zwyrazami_milosci:

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

Aśka36
martusia ale fajno:smile_jump:

enia ja tak miałam z testem jak Ty,po czasie 2 kreski.Poleciałam ,więc na betę,która mnie zaniepokoiła.Była 13,6 trochę mało,chociaż niby mieściło się w normie.To było w zeszlym tyg.Ciąża biochemiczna.Teraz mam @.
Ale Ty się na razie nie przejmuj,tylko spokój Cię uratuje.Każdy jest inny.Walcz o betę.
Ja trzymam kciukasy:zwyrazami_milosci:

Jak to?Wiesz ja robiłam trzy testy i wszystkie trzy po ok.30 minutach pokazały drugą krechę.Może nie powinnam się tym w ogóle sugerować bo po takim czasie test nie jest wiarygodny?@ nie mam 6 dzień i się w ogóle nie zapowiada.Dzwoniłam do lekarza i mam wizytę jutro rano,będę się starała zdobyć skierowanie na betę.Jeszcze do tego dochodzi ten duphaston(brać go dalej czy nie).Może przez to ,że go ciągle biorę to nie mam @?Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza

enia no niby po 5 - 10 minutach wyniku nie powinno sie brac pod uwage ale roznie moze to byc. idz do lekarza i daj znac co i jak
aska zycze dwoch kreseczek, moze w tym cyklu sie uda ::):

mnie caly czas brzuch boli i czytam o tym na necie i niekiedy pisza ze to dobry znak, gdzies indziej znow zeby niezwlocznie do lekarza....

ide do domu, koniec pracy na dzis
milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Enia
Aśka36
martusia ale fajno:smile_jump:

enia ja tak miałam z testem jak Ty,po czasie 2 kreski.Poleciałam ,więc na betę,która mnie zaniepokoiła.Była 13,6 trochę mało,chociaż niby mieściło się w normie.To było w zeszlym tyg.Ciąża biochemiczna.Teraz mam @.
Ale Ty się na razie nie przejmuj,tylko spokój Cię uratuje.Każdy jest inny.Walcz o betę.
Ja trzymam kciukasy:zwyrazami_milosci:

Jak to?Wiesz ja robiłam trzy testy i wszystkie trzy po ok.30 minutach pokazały drugą krechę.Może nie powinnam się tym w ogóle sugerować bo po takim czasie test nie jest wiarygodny?@ nie mam 6 dzień i się w ogóle nie zapowiada.Dzwoniłam do lekarza i mam wizytę jutro rano,będę się starała zdobyć skierowanie na betę.Jeszcze do tego dochodzi ten duphaston(brać go dalej czy nie).Może przez to ,że go ciągle biorę to nie mam @?Pozdrawiam cieplutko.

Enia,wybacz że się wtrącę,ale ... przeczytaj ulotkę po jakim czasie odczytywać wynik.większość testów określa czas od 3 do 10 minut na odczytanie wyniku.
po tym czasie wyniki są zafałszowane.
bHCG wyjaśni wszystko.
pozdrawiam i powodzenia u gina

Odnośnik do komentarza

martusia
witam srodowo

widze ze pierwsza dzis sie tu pojawiam.
pozwulcie ze skopiuje co juz napisalam przed chwila na innym watku bo nie chce mi sie dwa razy pisac:
u mnie ciezka nocka. mimo ze wczesnie bo o 21 poszlam spac i wstalam przed 7 to jakos kiepsko spalam. tak jakby spalam a nie spalam.. ciagle sie budzilam, bylo mi bardzo goraco i bilo mi mocno serce. jakies dziwne sny mialam... snilo mi sie miedzy innymi ze robilam testy ciazowe i wyszly pozytywne..
tak mnie te sny nakrecily ze rano jak wstalam postanowilam zrobic test no i sprawdzilo sie. ukazaly sie dwie kreseczki. jakos to do mnie jeszcze nie dochodzi i boje sie cieszyc. tyle sie naczytalam o tych ciazach biochemicznych, poronieniach itp ze podchodze do tego troszke z dystansem. jesli wszystko bedzie dobrze to termin chyba na pazdziernik lub koniec wrzesnia... nie napalam sie jednak bo boli mnie brzuch jak na @ a planowo mam dostac jakos jutro....
poza tym czuje sie fatalnie

enia kurcze ale dziwna sytuacja u ciebie. raz jest druga kreska, raz nie.... wiem ze w irl nie robia bety ale idz do GP i popros i na pewno zrobia tylko ze musisz placic za to. a sa u ciebie jakies polskie przychodnie?
Cioteczka GRATULACJE pyśku :Całus: :Całus: :brawo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...