Przedszkolaki

Co na prezent dla trzylatka - chłopca?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

asiamama

asiamama

Zawsze sprawdzają się kreatywne zabawki - najlepiej jak można w nich coś przebudować, coś przełączyć i w różny sposób poprzestawiać, no i fajnie jak jeszcze wydają dźwięki. Mój synek od 3 r. życia dostawał ciuchcie Tomek i przyjaciele - frajda dla niego niesamowita, ponieważ kojarzył te ciuchcie z bajek. Poza tym można nimi również bawić się bez układania torów, dywan i podłoga świetnie sprawdzają się do zabawy ciuchciami.

50152 asiamama Kobieta, 40 lat, Gdańsk
~filemonica

~filemonica

asiamama
Zawsze sprawdzają się kreatywne zabawki - najlepiej jak można w nich coś przebudować, coś przełączyć i w różny sposób poprzestawiać, no i fajnie jak jeszcze wydają dźwięki. Mój synek od 3 r. życia dostawał ciuchcie Tomek i przyjaciele - frajda dla niego niesamowita, ponieważ kojarzył te ciuchcie z bajek. Poza tym można nimi również bawić się bez układania torów, dywan i podłoga świetnie sprawdzają się do zabawy ciuchciami.

ja też uważam, że zabawki interaktywne najbardziej podobają się dzieciom bo najbardziej wciagają, kupiłąm ostatnio dice + elektroniczną kostke i dzieciaki są po prostu zacwycone.

~izka89

~izka89

Zdecydowanie najlepsze są bum bum rurki. Taka zabawka uczy i bawi, więc pozwala na rozwój dziecka.

~agata9191

~agata9191

a może jakieś książeczki? Sama uwielbiam je dawać i dostawać :)

Karina09

Karina09

Wiele jest produktów, które nadają się zarówno dla chłopca i dziewczynki, na przykład bajki, książeczki czy płyty z muzyką. Ja już wypatrzyłam super prezent na dzień dziecka dla synka koleżanki – płytkę z piosenkami DUBI . Piosenki są spersonalizowane, wstawia się w nie imię dziecka, super motyw :)

51719 karina09 Kobieta, 28 lat, Warszawa
jaidzieciaki

jaidzieciaki

Jak lubi grać w piłkę albo ogólnie zabawy ruchowe, to ja polecam bardzo Grającą Bramkę z Chicco. Są 3 tryby gry, melodie i światełka, gdy trafi się do bramki, można grać samemu lub z kilkoma osobami :) Myślę, że fajna opcja, jak tatusiowie też lubią sobie postrzelać :D
Mojej sąsiadki synek ma tą bramkę i jak ja przychodzę ze starszą córką, to zawsze fajnie razem grają :)

Teraz ta Grająca Bramka jest w Biedronce i jeszcze parę innych zestawów od Chicco - w promocjach na Dzień Dziecka :) My kupiliśmy córkom Kolorowe Kręgle, fajna zabawka dla rodzeństwa, bo pobawi się i roczniak i 3 latka :)

• th_co-na-prezent-dla-trzylatka-chlopca_47939.jpg
  • th_co-na-prezent-dla-trzylatka-chlopca_47940.jpg
51103 jaidzieciaki Kobieta, 29 lat, Nowa Wieś
~Bowika

~Bowika

może bilety na rodzinne wyjście z maluchem w jakieś atrakcyjne miejsce dedykowane dzieciom? Dzień pełen wrażeń na pewno utkwi w pamięci.

~MatyldaRo

~MatyldaRo

ja kupiłam bajkę na dvd Dobry dinozaur, przesympatyczna, a w każdym opakowaniu są 2 darmowe bilety dla dzieci do 16 roku życia do Juraparków w Krasiejowie, Bałtowie i Solcu. 2 pieczenie na jednym ogniu :)