Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

izkaizka fajnie że się ujawniłaś :) im nas więcej tym lepiej

cebulka dobrze że go nie zabrałaś :) wiem ze serce mamy w tym wypadku pęka ale mama mi tłumaczyła ze swojego nauczycielskiego punktu widzenia że to najgorsze co można zrobić. Bo dajesz dziecku sygnal ze faktycznie coś jest nie tak, a za drugim razem będzie płakać głośniej i dłużej bo wie ze mama zabierze. A paniom zazwyczaj w moment udaje się ogarnąć sytuację :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Pinka, bedzie dobrze! Musi byc! Ja tez mam mega stresa, najgorzej jest wieczorami bo zawsze bylismy we dwoje i lezelismy sobie sami przed tv a tutaj taka ogromna zmiana bedzie. Ale wierze ze pierwsze miesiace najgorsze a potem bedzie latwiej i latwiej :)

Odnośnik do komentarza

Pinka właśnie odrazy mi przyszło do głowy że jak zabiorę go raz, to potem płacz będzie za każdym razem. Ale nie dzwonią, więc jest ok. Bo się bałam że może jednak coś go rozbiera, bo wczoraj dopiero w domu zauważyłam że ma spodnie troszeczkę osikane, bo chyba nie poradził że ściągnięciem dżinsów przy sikaniu i wieczorem siusiak był czerwony.
Niespodziewana ciąża na pewno dużo sie zmieni, my wcześniej co weekend chodziliśmy na kolację, a teraz z racji tego że nie mamy z kim Dawida zostawić to nie wychodzimy nigdy, i tv też nie oglądamy bo już jak uśnie to padamy razem z Dawidem, a czasami jak śpiewam Dawidkiem to mąż usypia wcześniej:) ale i tak nie zamieniłabym tego na nic

Odnośnik do komentarza

Jezu a ja dzisiaj wstałam chyba lewą nogą :( nastrój wisielczy. Pada cały czas. Oczywiście musiałam aferę zrobić, ze nie pomieścimy sie w tym mieszkaniu z dzidzią, ze trzeba by więcej mebli a kasy nie będzie przed marcem itd itp Muszę sie po prostu wziać za układanie w szafach ale dzisiaj jestem cała na nie i tylko szukam zaczepki. Ehhhh

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda niet ;) niestety mój tom wierszy musi poczekać. Myślę że w głębszej depresji wyjdzie lepsze dzieło ;) właśnie jedzie do mnie cieplutki zestaw z Mc Donalda na pocieszenie tego dnia
cebulka rozumiem bo sama mam jazdy z tym tętnem. I jakieś krzywe akcje z płaczem itp ale myślę że jesteśmy już w na tyle zaawansowanej ciąży że człowiekowi czasem się dłuży i ogólnie ma dość ;) ale jutro musi być lepiej.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka o matko, ale mi smaka narobiłaś, ale bym zjadła. Mnie denerwuje że dużo rzeczy które wcześniej robiłam teraz nie mogę robić, i jak Dawidek szaleje to się denerwuje że coś mi zdobi, bo jak leżymy a on nogami fika to tylko trzymają się za brzuch, a trudno 2 latkowi wytłumaczyć no i to nie jego wina że mamuśka w ciąży. Ale to chyba hormony, bo najpierw byłam zła na męża, ale jak wypłakałam się to na spokojnie zrozumiałam że chłop Bogu ducha winien, a w 1 ciąży nie miałam wahań nastroju, dopiero chodziłam zła jak byłam po terminie, a wszystcy wydzwaniali czy to juZ.

Odnośnik do komentarza

Edzia w 1 ciąży tak nie miałam, dopiero po 30 tygodniu jak długo prasowalam to twardział mi brzuch. A teraz jak sprzątam i coś porobie to tak mnie w lewej pachwinie ciągnie że aż boli, potem brzuch twardnieje, i to sprzątanie to jeszcze przeboleje, choć bardzo mnie to wkurza, ale smutno mi jest że nie moge się z Dawidem bawić się tak jak wcześniej, dobrze że jest przedszkole i tam się wybawi.

Odnośnik do komentarza

No i wczoraj zrobiłam znowu interes, odkupił od dziewczyny dwa urzywane nieprzemakalne prześcieradła do łóżeczka i dwa nowe zwykłe i to wszystko za 35, dziś podjadę odebrać. A na allegro takie nie przemakalne to sztuka kosztuje 42, najtaniej. Co prawda kolory bardziej dziewczęce, bo jest róż, brzoskwiniowy, ecru, biały, ale jak to ja zawsze powtarzam, prawdziwy facet różu się nie boi:)

Odnośnik do komentarza

Edzia na pocieszenie to mnie ta frytka odlozy sie gdzieś w postaci tluszczu nie Tobie ;) i to nie jedna bo niestety wsuwam taki zestaw mininum raz w miesiącu ...
cebulka dlatego ja się chce zabrać za wypranie i prasowanie jeszcze w grudniu. Przed tym 30 tc bo wiem że będzie horror
Magda nie przejmuj sie tymi ograniczeniami bo tak będzie właśnie juz do końca a na pewno gorzej. Uroki ciąży które minął. Ja tez sprzątam na raty bo dłuższa czynność powoduje bóle i skurcze brzucha

Poszlam spać po północy pierwszy raz od początku ciąży i raniutko wstalam. Nie opłaca mi się kompletnie tyle siedzieć. Dziś idę spac razem z kurami ;)
Dla odmiany poranny deszcz stukajacy w szybę to jest to. Relaks dla uszu :) ale czuję się jakby listopad wszedl na miejsce grudnia

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Magda ja kupuje zwykłe podkłady do łóżeczka z Semi te 90x60 cm. Sprawdziły się przy Laurze, rzadko wymienialam ;) u mnie nastrój dzisiaj lepszy. Wysyłam pozytywne fluidy :)
cebulka super że się udało kupić taniej, zawsze to kasa na kolejne rzeczy których jest mnustwo.

Jadę zaraz zapłacić zaliczkę na chrzciny. Mam obawy czy ksiądz zechce ochrzcić dziecko bez ślubu?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...