Noworodki i niemowlaki

Mamusie luty 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kryska89

Kryska89

Linomag używałam wcześniej zanim dostaliśmy ten robiony na zamówienie, ale myślę wrócic do Linomagu bo wydaje mi się że po nim te fałdki nie były aż tak bardzo czerwone jak teraz, myślę jeszcze spróbować z zasypką... Teraz idą upały i będzie jeszcze gorzej:-(

60936 kryska89 Kobieta, 30 lat, Legionowo
kasia1807

kasia1807

Ja stosuje Linomag "na codzień" a jak przytrafi sle jakieś gorsze odparzenie to emolium na odparzenia. Raz posmaruje i jest ok. Położna zamiast posypki polecala mi po prostu mąkę ziemniaczaną, ale nie próbowałam tego bo nie bylo jeszcze takiej potrzeby.

60659 kasia1807 Kobieta, 27 lat, Wrocław
Kryska89

Kryska89

Kasia a czy ten emolium można stosować np na szyjce czy on jest tylko na pupę?Może głupie pytanie ale od lekarki dostaliśmy dwa, jeden na pupę a drugi na ciało i nie wiem czy każdy można stosować na całe ciało...

~hypnose

~hypnose

Nie wiem na ile poważny jest Wasz problem, ale my w kryzysowych sytuacjach stosujemy maść Derma Eco Baby.

kasia1807

kasia1807

Kryska sprawdzilam na opakowaniu, można stosowac na wszystkie odparzenia :)

60659 kasia1807 Kobieta, 27 lat, Wrocław
Kryska89

Kryska89

Kasia dzieki:-) spróbujemy ten mediderm, kiedyś miałam krem do rąk z tej firmy i był dobry:-) to może na odparzenia też pomoże, mały na szyjce ma straszne odparzenia i już nie wiem co mam robić a te kremy od naszej lekarki zabardzo nie pomagają....

Kryska89

Kryska89

Pomyłka:-) Kasia pisałaś o emolium a Natalia o medidermie, ale jak mowisz że pomaga to może i ja sprobuje:-)

~Beata888

~Beata888

Cześć, jestem tu nowa chociaż obserwuje i czytam forum od dłuższego czasu