Noworodki i niemowlaki

Listopadówki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kate_88

Kate_88

Skowronka, ale test wyszedl Ci pozytywnie ?? U mnie podobnie z regularnoscia miesiaczki, potrafilam miec cykl 40 dniowy. Sciagnelam sobie aplikacje i zaczelam wszystko w niej notowac, tym sposobem ciaza w zasadzie w pierwszym podejsciu. Trzymam kciuki!

Molisia, przyznam sie szczerze ze musialam poczytac co to ovitrelle, duzo pozytywnych opinii i szczesliwych zakonczen po zastosowaniu tego leku, wiec trzymam kciuki, aby i u Ciebie sie powiodlo. Bedziemy czekaly na info w poniedzialek po becie.

Angelika94, widzialam w innych watkach, ze mialas plamienie. Dobrze ze gin sprawdzil co i jak i zaradzil. Oby teraz juz wszystko poszlo bez problemow.

Ana5, dokladnie tak samo wygladal moj pierwszy pozytywny test ciazowy, bardzo delikatny cien drugiej kreski. A teraz obok mnie lezy osmiolatek ;)

MadziaZ, witaj. Wybacz, ze zapytam, ale z jakiego powodu przyjmuje sie takie zastrzyki ? Kolejna wizyta za 10 dni, szybciutko zleci. Powodzenia zycze.

A ja ostatnio chyba za szybko pochwalilam sie brakiem nudnosci, bo od wczoraj jakos tak niezbyt komfortowo sie czuje i lekko doskfierac zaczyna. Milego weekendu drogie panie.

59148 kate-88 Kobieta, 31 lat, Manchester -UK
Ana5

Ana5

Dzisiaj mija termin miesiączki, mam nadzieje że nie przyjdzie. Byłaby to moja druga ciąża.

54791 ana5 Kobieta, 35 lat, krk
Angelika94

Angelika94

Kate_88 dziękuję:) tak okazało się, że jest delikatne pęknięcie śluzówki z tąd te plamienia. W poniedziałek mam wizytę i wierzę, że będzie już dobrze, bo przeleżałam cały tydzień plackiem i biorę duphaston, a to moja pierwsza ciąża, z której bardzo się cieszę :)

59110 angelika94 Kobieta, 25 lat, Olsztyn
Angelika94

Angelika94

Ana5 trzymam mocno kciuki! Skoro widać tą drugą,bladą kreskę to napewno się udało :) Daj znać :)

Runa

Runa

Hej :) Gratulacje listopadowe Mamy :)
Rok temu tak jak Wy ujrzałam dwie kreski, poznałam tu super dziewczyny w temacie Listopadówek 2017, (piszemy do dzis na forum prywatnym) a dziś mam przy sobie swoje czteromiesięczne szczęście :) Życzę Wam wszystkim nudnych, spokojnych ciąż :) Niech kruszynki rosną zdrowo ❤️

--

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

53023 runa Kobieta, 29 lat, Niemcy
Angelika94

Angelika94

Runa dziękuję i wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa :) Takie forum to świetna sprawa ja dopiero zaczęłam się udzielać :)

MadziaZ

MadziaZ

Ja musze brać te zastrzyki ponieważ mam uszkodzony gen odpowiedzialny za zakrzepice. Normalnie mi to nie przeszkadza, ale jak jestem w ciąży clexane jest konieczne. Dowiedziałam się o tym uszkodzonym genie po pierwszej ciąży w której miałam bardzo duże komplikacje. Po zrobieniu badań i przy zastrzykach w drugiej ciąży obyło się bez komplikacji i dziś mam rocznego synka. Moja córeczka gdyby przeżyła - była wczesniaczkiem urodzonym w 27 tc (niestety zmarła po 14 dniach życia) miałaby dzisiaj 2 latka i niecale 5 miesięcy.

--

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

41142 madziaz Kobieta, 34 lata, Poznań
Angelika94

Angelika94

MadziaZ przykro mi z powodu córeczki :( natomiast dobrze, że tak wcześnie wiesz o ciąży, bo będziesz spokojniejsza. Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was :)

Skowronka

Skowronka

Kate miałam dwie kreski na teście ale byłam u lekarza i nic pani nie zobaczyła więc troche trudno mi uwierzyć w ta ciążę. Druga wizytę mam w tym tygodniu i mam nadzieję że tym razem uda się juz cos zobaczyć wtedy będę spokojniejsza.
A dziś też jakby mnie mdłości zaczęły łapać ale takie delikatne ;)
Runa dzięki! Też tu zaglądałam w pierwszej ciąży i rzeczywiście wspólne przeżywanie tego czasu było naprawdę super!
MadziaZ gratuluje i trzymam kciuki!

47971 skowronka Kobieta, 35 lat, Poznań
Ana5

Ana5

W pierwszej ciąży poleciałam do lekarza od razu na drugi dzień po pozytywnym teście. Oczywiście nie było nic widać. Generalnie lekarze mają tendencje do bagatelizowania takich wczesnych ciąż. Wydaje mi się, że tym razem cierpliwie poczekam te dwa tygodnie. Co ma być to będzie. Pozdrawiam ciepło.

54791 ana5 Kobieta, 35 lat, krk