Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość alexandra12000

Ogólnie nie wiem czy juz pisałam to skurcze miałam dosc szybko ale niebolesne brałam magnez na nie luteina chyba tez pomogła ale ja brałam na szyjkę , brzuch robi sie bardzo twardy i po np pól minucie puszcza a mi do tego twardnienia doszedł bol w podbrzuszu jak idzie skurcz to razem z nim bol . Ofinka to super a na czym polegają te przepływy? Jak je sie robi?

Odnośnik do komentarza

Ofinko super! Cieszymy się z Kacperkiem bardzo ;) Ja też miałam bezbolesne w 33tc tylko brzuch twardniał, tak jak piszesz Aleksandro. A teraz nic się nie dzieje. Nie twardnieje regularnie jak to było wcześniej. Podejrzewam, że skończy się na ustaleniu terminu na cc :( Jedyne co odczuwam to większe upławy. Nie miałam ich przez całą ciążę.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Odnośnik do komentarza
Gość andzela89

witam...dziewczyny byłam na tym forum,a teraz na fb jestem.Podczytuję was czasem i postanowiłam nap,że u nas już zaczęło się rozpakowywanie.Jedna mamitka w maju ale to musiał bo maluszek za wolno rósł.A teraz 15.06 dwie i 17.06 znów dwie

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Ja mam tak samo dlatego juz modle sie o ten poród tez mam ciągle głupie myśli a juz wgl jak sie za malo rusza albo za dużo i do tego jeszcze tego mojego ginekologa nie bylo no ale jeszcze 3 dni. Nie no juz by mogla wyjść:)

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Ja mam w środę mam nadzieje ze ten mój bedzie bo jak nie to juz nie wiem co robic. Niech juz wychodzi w środę 38 tydzień to moze wychodzić heh ja mam ostatnio problem zeby zasnąć kręcę sie chyba z godzinę zanim zasne skurcze łydek mnie męczą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...