Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe 2014 maluszki :)


Gość Megi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Mae- spróbuj się przejść do poradni laktacyjnej- tam zobaczą jak mały je i ci pomogą, bo nie powinien tak często budzić się do jedzenia i szarpać się przy cycku. Mój jak miał ok. 1,5 m- ca też się zaczął szarpać i położna od laktacji bardzo nam pomogła.

MartaA- nic specjalnego nie robiłam aby wrócić do wagi, samo tak jakoś spadło:) karmie piersia, dietę mam dopiero od jakiegoś czasu ze względu na alergie młodego, a wcześniej jadłam co popadnie. Co do ćwiczeń to tylko spacery z wózkiem i psem. Teraz myślę o basenie( boli mnie kręgosłup) i ćwiczeniach na brzuch, żeby sie trochę ujędrnił. Na szczęście rozstępów i celulitu nie ma:)))
Młody dziś znów spał od 20 do 3 i potem do 7 - może to już będzie jego rytm- byłoby super:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vkcb12t6tlw6.png

Odnośnik do komentarza

Niria sprobuje psiknac tym mlekiem zobaczymy czy podziała :)
Wiem ze melko matki nazdrowsze i bede karmic poki co do 3 miesiaca potem bede dawac cyc i butle bo bede musiał juz powoli wroccic do pracy na 3 H :)

No i ewentualnie jeszcze jak mała bedzie miałą manewry i wieczorem oprozni cyce i bedzie jeszcze głodn a to jej ta 60tke dam ale tylko jak bedzie taka sytuacja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Dawid ma 6,5 tyg. u nas długo schodziła bilirubina. W poniedziałek bilirubina 3,63 co mnie ogromnie cieszy bo tyg wczesniej prawie 10. Ale niestety przez dwa tyg krwinki czerwone spadły z 4,3 na 3,63 i bemoglobina z 14,50 na 11,9 wiec lekarz chce zahamować ten spadek. Do 3 miesiąca będzie spadek morfologii więc on chce przeciwdziałać.

Miremele nie przejmuj isę do 3 miesiąca życia będzie bilirubina schodzić

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Vanesa
Kochana nie przejmuj síe ile mleka sciagniesz bo dziecko wyciąga dużo więcej niż laktator jest w stanie:)

Marta a
Zamowilam te nasiona :) sprobuje :-)

Jak zwykle ostatnio brakuje mi czasu żeby napísac więcej...

I witam wszystkie nowe mamy :-) nasza forumowa familia rosnie w siłę :-D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
Na tel ta strona przestala mi dzialac i ciezej mi odpisywac tak to podczas karmienia moglam.
teraz tak na szybko odnosnie ropiejacego oczka Hania id poczatku miala oba ma juz 9 tyg i od jakis 3 tyg jedno juz jest ok a prawe wciaz raz mniej raz wiecej ropieje i to ten przeklety kanalik ale skoro odetkak sie w jednym to czekam kiedy w drugim . Przemywam przegotowana woda juz 3 lekarzy widzialo te oczka i raz mialam krople i na pare dni wtedy pomoglo ale tak na prawde trzeba czekac kiedy sie odetka i przemywac. jak nie ma stanu zapalnego nie ma co ingerowac oprocz wody:)
pozniej postaram sie odp na wiecej teraz zmykamy na spacer:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

U nas też jest problem ropiejacych oczek. Były już kropelki a teraz zostało masowanie i przemywanie.
Kochane tak sobie myślę że lepsza zima póki co nam się nie mogła trafić co nie? Ja dziś z Hubkiem spacerowałam dobre 2 godziny. I tak codziennie. Jestem zadowolona bo noe dość że dziecko jest na powietrzu to i jak skorzystam że wyjde z domu. Miłego popołudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.

Macie rację co do pogody dziś było plus 4:) aż miło wyjść na spacer.

Młoda Fasolki, fajnie, że wygadalas się mężowi, u nas tez raz lepsza raz gorsze dni. Ja widze, że jak jestem zmęczona to czekam już męża nabuzowana i gotowa do ataku :) porem sama zła jestem na siebie.

U nas to samo z oczkami. Jedno jyz ok a drugie dalej ropieje. Przebywam woda. Jak były krople to było dobrze i potem znów. Przed podaniem antybiotyku może zróbcie dzieciom wymaz z oka, tak nam radzili w szpitalu.

Jeśli chodzi o wagę to doszłam juz do swojej wagi niby, ale ogólnie ciało takie mało jędrne i jeszcze to może zamiłowanie do pieczywa.. Wstaje rano i mam plan zdrowiej jest a tu mnie neci bułeczka...

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Mamusie mam pytanie!
Od paru dni nie przy kazdym jedzeniu ale pary razy na dzien Colin zaczyna pic mleczko pare lykow i nagle wielki placz biore od razu do kuchni wlaczam okap uspakaja sie karmie dalej i znow pare lykow i placz a glodny jest. Czasem jeszcze do placzu dochodza baki . Mial ktos tak?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! U was plus 4 a u nas minus 4 ale bylam z malym i tak na zakupach,ubralam go w 100 rzeczy i heja,maly odrazu zasnal.
Musze sie pochwalic ze möj Semi wkoncu dzis pierwszy raz wypil herbatke!!!!!!!!!!! Hura..... kupilam mu nowa buteleczke i prosze,pil! Moze to naprawde zalezy tez od butelki albo wkoncu mu sie odwidzilo, ale pözniej po jedzeniu ulalo mu sie sporo mleko z ta herbata.

Aleksandra to fajnie zobaczymy czy cos sie od tych nasion u nas ruszy, samo zdrowie!

Dziewczyny wspölczuje wam z oczkami,widze ze co 2 dzieciatko ma.

Megi moze ma wzdecia i go boli a smierdza te baki ,sory ale musze sie tak zapytac bo möj ostatnio tak smierdzaco pierdzi ze möj maz sie smieje i möwi co ja dzis jadlam!

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Marta a
Pare dni temu mial mega smierdzace jak stary chop :p ale od 3 dni sa znow bez zapachowe.

Mloda fasolka
Wlasnie on pije lapczywie lekarka kazala nam co 20 ml robic przerwe ale nawet nie zdazy wypic tyle i juz ryk i placz. Butelki ciagle uzywamy te same z innych nie chce pic. Probowalam z nuka i dupa z avent tak samo tylko tommee tippee .

Odnośnik do komentarza

Wpadłam tylko na chwilę. Parę dni temu pisałam, że córeczka ma katarek. W nocy ciężko oddychało się jej, łapała powietrze. Byłam przerażona bo wyglądało to jakby nie mogła oddychać. Wczoraj poszliśmy do pediatry, który skierował nas do szpitala. Spędziliśmy tam pół dnia, aż tyle dzieci choruje. Okazało się że ma infekcję kataralną. Powiedźcie co oznacza, jak ma różowe gardziołko (tak ma napisane na wypisie)? Nie zapytałam się o to z tego wszystkiego. Jakoś nie mam głowy

Odnośnik do komentarza

Meggi- Ciężko mi powiedzieć. Twój Colin jest troszkę starszy od mojej Julki. :) Możliwe.

Kurcze kobiety pomóżcie.
Moja Julka miała jedynie szczepienie po urodzeniu w szpitalu na wzwB i gruźlicę i albo wcześniej nie zauważyłam, że ma brzydki ślad po szczepieniu albo tego nie miała. Ale pokazałam dzisiaj to mojej mamie i mówiła że nie zauważyła wcześniej żeby ten ślad był taki 'brzydki' zrobił się nabrzmiały i czerwony. Miałam zrobić zdjęcie ale zasnęła.

To możliwe żeby 3 tyg po szczepieniu coś się zaczęło dziać? Trochę się martwię...

My szczepienie mamy dopiero 3.03.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...