Noworodki i niemowlaki

Problemy z laktacją

Odpowiedzi znajdują się poniżej

olesicka

olesicka

Eweliniasta
ja femaltiker rozpuszczam w wodzie, po na razie unikam mleka i nabiału w ogóle. Ale czy pomaga? Do tego piję też z humany piulatte plus. A jeszcze od czasu do czasu lactosan. także co tylko dam radę:) ale jakoś pokarmu nie przybywa...

Z tego co wiem femaltiker raczej większości kobiet pomagał. Po kilku dniach już powinna pojawić się jakaś poprawa. Rozpuszczać w wodzie oczywiście możesz. Ewentualnie w jakimś mleku roślinnym jak unikasz nabiału. Z kokosowym jest pysznie :)

52124 olesicka Kobieta, 32 lata, kraków
mamaEmika

mamaEmika

W kryzysowych sytuacjach wspomagałam się także prolaktanem i dla mnie był zarówno smaczny z mlekiem, jak i jogurtem. Dodawałam do niego musli lub owoce- samo zdrowie:)

59421 mamaemika Kobieta, 30 lat, Mazury
~Filipija

~Filipija

Ja postawiłam na picie dużej ilości wody, unikanie stresowych sytuacji i zdrową dietę, częste przystawianie do piersi. Jestem osobą zawsze zdeterminowaną, zwłaszcza jak coś sobie postanowię i tak było w tym przypadku. W różnego typu napoje na laktację nie wierzę.

~Mamikoemiko

~Mamikoemiko

Dziewczyny, mam duży problem z laktacją, próbowałam dosłownie wszystkiego (czyli znane mi sposoby). Co stosujecie na pobudzenie laktacji? Czy to możliwe, aby pobudzić ją w miarę szybko?

~pierwszymaluch

~pierwszymaluch

Dziewczyny a ja mam pytanie, jak najwygodniej karmi się piersią, i czy to ma jakiś wpływ na laktację?

~wrzesniowamamatomka

~wrzesniowamamatomka

Ja uwielbiam karmić na leżąco i nie wiem, czy to ma wpływ na laktację, ale jest mi najwygodniej:)szczególnie w nocy:)warto także przed spaniem lub rano wypić te proszki na laktację:)w nocy maluszek miał tyle mleka, że po jednym karmieniu, spał całą noc:)