Noworodki i niemowlaki

Jaka pościel?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Moniczka2508

~Moniczka2508

Pościel tak samo jak kołdra i poduszka powinna być uszyta z naturalnej tkaniny. Bo tylko taka przepuszcza powietrze i ciało oddycha podczas snu.
[reklama usunięta]

~Castamere

~Castamere

Jak najbardziej się zgadzam. Chociaż na poduszke i koldrę trzeba uważać ;) Nie zawsze to co jest naturalne jest najlepsze, na przyklad w sytuacji jeśli dziecko ma alergię na pierze. Pościel jednak powinna byc faktycznie wykonana z naturalnych tkanin z uwagi na to, ze jest przyjemniejsza w dotyku, lepiej przepuszcza powietrze i lepiej odprowadza wilgoć, dzięki czemu jest zdrowsza dla malucha.

[reklama usunięta]

~Celiani

~Celiani

Słuchajcie, dostałam ostatnio w prezencie na rocznicę ślubu pościel z owczej wełny, rewelacja - szczególnie pod koniec zimy i wczesną wiosną, fajnie grzeje, a jednocześnie się człowiek nie poci. I teraz moje pytanie, orientujecie się, czy można gdzieś kupić materace z owczą wełną? Wiem, że kiedyś takie były, ale od jakiegoś czasu nigdzie nie rzucił mi się w oczy taki materac.

~brenda

~brenda

~Celiani, prawda, nie jest łatwo znaleźć materac z owczą wełną, nie wiem z czego może to wynikać, bo odkąd sama mam taki [reklama usunięta] uważam, że większego komfortu snu mieć nie można ;) Chociaż to też kwestia odpowiedniego dobrania pod siebie, problemy z kręgosłupem i pozycję, w jakiej lubię spać.

maxx44

maxx44

Ja ostatnio kupowałam pościel w tym sklepie https://elway.biz/33-posciel-3d i na prawdę uważam, że mają tu świetne produkty. Pościel jest badrzo przyjemna i dobrze się w niej spi, do tego widać także że jest solidnie uszyta, a co najwązniejsze wcale nie nie była droga i moim zdaniem na prawde warto ja kupić

60172 maxx44 Mężczyzna, 36 lat, Warszawa
TinyStar

TinyStar

U nas na początku świetnie się sprawdził kokon niemowlęcy, córka spała w nim prawie do roku + kocyk bambusowy. Była wcześniakiem i bardzo dużo ulewała, co jest fajne w kokonach firmy Tiny Star pierzemy je w całości, nie wyciągamy materacyka, przez co jest higienicznie i czyściutko :) Wszędzie go zabieraliśmy ze sobą jako takie pierwsze łóżeczko turystyczne, a Jaśmina czuła zapach domu i szybciutko się wyciszała :)

65793 tinystar Kobieta, 35 lat, Błonie
Ula_mamula

Ula_mamula

Mają dobrą jakość z Tiny Star, również z nich korzystam u moich dziewczynek. Podoba mi się, że mają spory wybór wzorów.

65794 ula-mamula Kobieta, 29 lat, Warszawa
~Ewka1990

~Ewka1990

Najważniejsze żeby pościel miała certyfikat, najlepiej oekotex. Pościel ze 100% naturalnych materiałów. Bawełna, bambus. [reklama usunięta]