Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adina

Ja kupuje posciel https://domownia.pl/kategorie/sypialnia/tekstylia/posciel-bawelniana  z bawelny i jestem zadowolona. Nawet po wielu praniach jest mieciutka i jest to dosc gruba bawelna o mocnym splocie a nie cienka jak papier. Pościel bawełniana jest moim zdaniem najwygodniejsza i daje najlepszy komfort (szczególnie jesli jest to bawełna satynowa).

Ostatnio na jesień upolowałam sobie taką krateczkę:

5902232488067-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agii

Co do pościeli, mam też pewną przypadłość, nie znoszę, brzydzę się spać w pościeli innej niż moja. Nawet jeżeli jest to ładny hotel czy apartament, pierwsza noc jest dla mnie zawsze dyskomfortem, w pozostałe jest już trochę lepiej, bo pościel jest bardziej "mojsza", ale i tak najchetniej wszędzie zabierałabym swoją.  Podobnie z ręcznikami i w ogóle wszelkimi tkaninami.

Jeśli szukacie dobrej jakości pościeli oraz poduszek dla dzieci, polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:

https://satyna24.pl/p/dziecieca-poduszka-kolorowa-z-panda/

W sklepie jest masa dobrych wzorów, tak wiec warto jest sobie popatrzeć :) 

paduszka-z-pandami-513-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia

Nie od dziś wiadomo, ze pościel najlepsza jest ta wykonana z bawełny i to najlepiej 100%. Dlatego kupując pościel warto wybierać tą z bawełny uszytą. Obecnie w Internecie jest dużo ofert pościeli. Nie każda jednak jest warta zakupu. Trzeba po prostu sprawdzić skład. Moim zdaniem np. Ewox - producent polskiej pościeli ma ją z bawełny i to nawet premium. Taka pościel będzie służyć na lata. Najgorsza pościel to ta z satyny. Szczególnie na zimę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani rodzice, ja sama nie dawno urodziłam moją małą Hanie.. Mama mi podpowiedziała jaki sklep jest najlepszy a jak wiadomo mamy trzeba się słuchać. Kupiłam poszewkę na poduszkę  https://www.e-ekomax.pl/poszewki-dla-dzieci w tym sklepie i powiem Wam że to był strzał w dziesiątkę. Malutka widać, że jest zadowolona, a ja uspokojona, że wreszcie lepiej zasypia. Nie wiem czy to zasługa poszewki, ale najważniejsze, że mam więcej czasu dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosiak

Ja bym nie kombinowała z satyną, bo czym innym jest bawełna satynowa, a czym innym satyna bawełniana - często myli się te dwie nazwy. Najlepiej postawić na pościel bawełnianą i najlepiej polskiego producenta, na przykład sklep Antex https://sklepantex.pl/ Myślę, że z dostępnej kolorystyki bawełny z całą pewnością każda mama znajdzie coś wyjątkowego dla swojego maluszka 🙂 Swoją drogą, jakie kolory pościeli dla dzieci najczęściej wybieracie? Ja optuję za spokojnymi wzorami i stonowaną kolorystyką, trochę w kierunku skandynawskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia

Obecnie jest wiele sklepów z pościelą dla dzieci i dorosłych. Polecaną pościelą jest pościel bawełniana. Też mamy wiele polskich producentów jak np. EWOX.PL który ma pościel z bawełny premium. Dodatkowo można kupić dużo dodatków w jednym wzorze, co idealnie nadaje się jako wyprawka dla maluszka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elżunia

Ja na pewno polecam wypróbować poduszki supełkowe i ochraniacze na łóżeczko ze sklepu Supelkowelove. Są mięciutkie, bezpieczne dla maluszków, produkowane w Polsce, wykonywane ręcznie, a w dodatku po prostu pięknie się prezentują w łóżeczku. Sama mam np. ten ochraniacz: https://supelkowelove.pl/pl/produkty/142-ochraniacz-trojkolorowy-200cm.html i serdecznie polecam. To bardzo ważne, żeby dbać o to, aby dziecko na pewno się o nic nie uderzyło. Mam też poduszki od nich - nie tylko maluchom się spodobają, mamy też je docenią, sama mogę to potwierdzić 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila

Mogę ci polecić zdecydowanie pościele marki Ducato - https://flhf.com.pl/asortyment/posciele/ducato/. Inspirowane naturą, z bogatą barwą kolorystyczną i wzorów. Przy wyborze pościeli dla moich dzieci kierowałam się tym, aby były przyjemne w dotyku. W internecie znajdziemy wiele sklepów, które mają bogatą ofertę. Najczęściej kupowałam w JYSK lub innych podobnych sklepach. Od momentu urodzenia dzieci baczniej zwróciłam uwagę na wybór pościeli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Estereczka

Ja polecam bardzo kupować pościele w firmie Stanpol  Pościel - Ceny, Opinie, Producent (stanpol.biz)  😉 Mają spory wybór i dobre ceny, sprzedają też dla hoteli i do szpitali wiec jakość na pewno jest bardzo dobra. Ja mam od nich pościel bawełnianą i bardzo komfortowo mi się pod nią śpi. Jeszcze rozważam zakup pościeli z kory Bielawa lub Emi Exclusive bo widziałam u nich na stronie i mi się podoba też 🙂 Zamawiałam tez od nich piękną narzutę i bardzo fajnie się sprawdza spacer.pngpościel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deisi

W sumie nawet nie myślałam o tym, żeby nie kupować. Wydaje mi się to normalną sprawą, zwłaszcza że tak naprawdę w ten sposób mogę ochronić wcale nie taki tani zakup. I mam okazję kupić fajny pokrowiec na materac https://materacnawymiar.pl/pl/c/Pokrowce-na-materace/25 pokrowiec na materac . Mam nadzieję, że się na długo sprawdzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kama1998

Fajne pościele maja na poscielove24. Ja zamówiłam dwa komplety i polecam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kama_Wiz

Jak ktoś szuka czegoś co jest dobre i nie drogie to czemu nie skorzystać z rankingu dziecięcych produktów? Ja tak zawsze robię, na prawdę rzadko zdarza się, że przeinwestuje albo nie jestem zadowolona :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MiaS

Takie rzeczy jak pościel, ręczniki czy kocyki zamawiałam z Ceba. Mają duży wybór i jakościowo jest rewelacyjnie:) Śliczny design. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że rzeczy długo nam posłużą:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ceba baby zamówiłam pościel z wypełnieniem w zestawie z poduszką ,pościel jest oddychająca, miękka i delikatna dla skóry dziecka  na stronie mają szeroką gamę kolorów i wzorów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonim

ja wszystko zamawiam od kebaby, maja naprawdę świetna jakość produktów i ogromny wybor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

ojjj szukałam szukałam:D bawełna, velvet, minki, domieszki,  muślin... jaka wielkość, mniejsze większe hahahah... Postanowiłam, że szukam w naturalnych tkaninach - to był mój główny wyznacznik, a następny, że ma mi się podobać. I przeglądając maluszkowe pościele natrafiłam na małego księcia... I już zostałam kupiona kocham wszystko co związane z Małym księciem i tak w ten sposób moja mała Oliwia śpi otulona w królewicza hihi A wyy co myślicie żeby dziewczynka spała w takiej pościeli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aśka

Ja dla synka pościel zamawiałam z Piapimo. Zrobiona z bawełny satynowej, bardzo miła i przyjemna w dotyku. Materiał jest oddychający i bezpieczny dla wrażliwej skóry. I co fajne, mają na produktach minimalne wzory więc bardzo łatwo jest zestawić sobie komplet;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...