Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Jakie łóżko do sypialni polecacie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Olga343

Olga343

Ja cenię sobie prostotę i wygodę. Sama mam łóżko drewniane z dreamsdesign.pl. Śpi się mega wygodnie. Łóżko idealnie wkomponowało się do stylu mojej sypialni :)

Mam coś takiego jak na zdjęciu poniżej ->

59559 olga343 Kobieta, 24 lata, tajne
kamyki_80

kamyki_80

osobiście jestem szcześliwą posiadaczką łóżka kontynentalnego - polecam z całego serca :)
Wiem, że ich cena jest nieco wysoka ale jeśli szukasz dużego wyboru jakichkolwiek łóżek do sypialni to polecam sklep mirjan24 :)

55408 kamyki-80 Kobieta, 38 lat, Warszawa
beata.lisek

beata.lisek

fajnie jeśli łóżka do sypialni są wyposażone w pojemnik na pościel. W moim małym pokoju bardzo ułatwiło to funkcjonowanie.

60883 beata-lisek Kobieta, 33 lata, Poznań
Angelka22cc

Angelka22cc

To racja, że pojemnik na pościel jest bardzo przydatny.

Ważny, o ile nie najważniejszy, jest także materac. Musi być wysoki i miękki, aby się wygodnie spało.
[reklama usunięta]

60140 angelka22cc Kobieta, 25 lat, Katowice
~Irema

~Irema

Długo spaliśmy na rozkładanej wersalce, niestety nie było innej możliwości. Ale wiecie jak to jest, lata lecą i człowiek chciałby czegoś wygodniejszego, bo coraz więcej zaczyna mu przeszkadzać ;) Zrobiliśmy mały remont, kupiliśmy stelaż łóżka + materac i żałuję, że nie naciskałam na tę zmianę wcześniej. Ramę mamy klasyczną, drewnianą, przyznaję, że jedną z tańszych, ale jest solidna. Za to bardzo zależało mi na porządnym materacu [reklama usunięta]. Mój partner ma niespokojny sen, bardzo się wierci, więc i ja budziłam się w nocy co chwilę, od zmiany ‘sypialni’ nie ma już tego problemu. Materac to strzał w dziesiątkę, ma dwa stopnie twardości, ja jestem lżejsza i śpię spokojniej, więc u mnie jest standardowa twardość, po jego stronie jest wzmocniony.

beata.lisek

beata.lisek

jeśli łóżko do sypialni to osobiście polecam kontynentalne. Mam je od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Podwójny materac ma znaczenie. A cenowo wyszło tak samo, jak przeciętne łóżko + dobry materac.

60883 beata-lisek Kobieta, 33 lata, Poznań
~Dinnere

~Dinnere

Sama jestem obecnie w trakcie remontu i przeglądałam sobie łóżka [reklama usunięta].

Łóżka tapicerowane są wygodne, szczególnie podobają mi sie te z pojemnikiem na pościel z uwagi na to, ze mozna tam ukryć koce czy kołdry. No i polecam zastanowić sie nad odpowiednim materacem - dobrze dobrany materac nie powinien być ani zbyt twardy, ani zbyt miękki - powinien natomiast idealnie dopasowywać się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i być przynajmniej o 20 cm dłuższy od osoby, która będzie na nim spała.

orleanda

orleanda wpis edytowany

My postawiliśmy na typowe łoże małżeńskie, jednak z dwoma osobnymi materacami. Dzięki temu mogliśmy dopasować je do swoich preferencji. Łóżko oczywiście ma miękki zagłówek i jest wykonane z bardzo przyjemnego materiału :)

66062 orleanda Kobieta, 32 lata, Racławice
NaAG

NaAG

Ja uwielbiam łóżka z wysokimi zagłówkami i o dziwo było mi mega ciężko takie znaleźć ale po długich poszukiwaniach udało się zamówić na allmeblo. Od razu zamówiłam też u nich materac i jestem bardzo zadowolona z jakości i wykonania.

66104 naag Kobieta, 28 lat, Kraków