Konkursy

Testujemy mleko modyfikowane Enfamil Premium 2

Redakcja

Redakcja

Kochani,

każdemu z nas zależy na prawidłowym rozwoju naszych dzieci. Staramy się zapewnić maluchom odpowiednie warunki, dbamy o ich zdrowie i uczymy nowych umiejętności. Oczywiście do prawidłowego rozwoju potrzebna jest też zdrowa dieta bogata w witaminy i minerały.

Nadchodzi czas, kiedy mamy przestają karmić piersią i zastanawiają się, jakie mleko następne włączyć do diety niemowlęcia. Zapraszamy Was więc do akcji testowania mleka modyfikowanego Enfamil Premium 2!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/forum_enfamil.png

Wystarczy do 6 listopada 2015 roku do północy wypełnić ankietę rekrutacyjną złożoną z pytań zamkniętych i jednego pytania otwartego. Wybierzemy aż 100 zgłoszeń, które zapewnią ich autorom możliwość testowania produktu!

Ankieta dostępna jest tutaj.

Regulamin akcji

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

nikawa

nikawa

Szkoda, że testować można z dziećmi w wieku od 6 do 12miesiąca.
Moje dziecko ma 2,5 roku i nadal pije to mleko. Enfamil 3 oraz 4 nie sprawdziło się. Po 3. były niespokojne nocki. A 4. po prostu nie zasmakowała. Piła, ale nie tak chętnie.
Po trzech konsultacjach lekarskich postanowiliśmy, że zostajemy przy Enfamil 2. Córce bardzo ono służy. Sama je wybrała spośród 4 proponowanych. Miała wówczas 11. miesięcy. Wcześniej akceptowała wyłącznie mleko mamy :)

35628 nikawa Kobieta, 34 lata, P
Redakcja

Redakcja

Kochani, w dniu dzisiejszym osoby, które zakwalifikowały się do akcji testowania otrzymają mail z informacjami. Sprawdźcie dokładnie swoje skrzynki (również SPAM)!

Gratulujemy :-)

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin
izunia989

izunia989

Super że się dostałam moja córka piła to mleko gdy byla jeszcze noworodkirm potem musilismy je zmienic ze wzgledu na alergie teraz kiedy minela chetnie powroce do Enfamil i sprawdze czy mojej corce smakuje tak samo jak kiedys :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/p19upc0zkszycd9d.png]Tekst linka[/url]

43125 izunia989 Kobieta, 30 lat, Wojciechów
~kasia1827

~kasia1827

Dziękuję. Z niecierpliwością oczekujemy przesyłki :)

Zuzia i Eryk

Zuzia i Eryk

Moja Zuzia już czeka z niecierpliwością na Enfamil, Słyszałam o nim same superlatywy, czas się przekonać :)

46247 zuzia-i-eryk Kobieta, 37 lat, Radom
nikawa

nikawa

Zuzia i Eryk, ja również podpisuję się pod tymi superlatywami. Szkoda, że nie dane nam było dostać próbek ;) Majątek wydajemy na to mleczko. Ale warto. Moja córa ma doskonałą odporność. Wierzę, że to zasługa również tego mleka.

35628 nikawa Kobieta, 34 lata, P
Redakcja

Redakcja

Kochani, pierwsza tura paczek została już wysłana. Kolejne wyślemy niebawem. Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat mleka modyfikowanego Enfamil Premium 2 na tym forum.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin