Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Odkrywanie mistrzostwa"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możesz nazwać się Mistrzynią w konkretnym zakresie? Dowiedz się, w czym jesteś najlepsza i rozwijaj swoje umiejętności!

Zapraszamy wszystkie kobiety do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 pakiety złożone z poradnika Lucyny Wieczorek "Odkrywanie mistrzostwa" i rocznego dostępu do programu "Odkrywanie mistrzostwa" online.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/mistrzynie_okladka_home.png

Zadanie konkursowe:
Napisz w kilku zdaniach, jaką umiejętność chciałabyś u siebie rozwinąć do perfekcji?

Odpowiedzi należy zamieszczać w wątku konkursowym do 14 lipca 2014 roku do północy. W ciągu dwóch kolejnych dni roboczych ogłosimy wyniki.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Zapraszamy do udziału!

Odnośnik do komentarza

Jaką umiejętność chciałabym u siebie rozwinąć do perfekcji?
GOTOWANIE, PIECZENIE, SMAŻENIE...
Bo wiecie, ja jestem typową miastową dziewczyną żyjącą na mrożonkach i fast-foodach, gdyż nikt mnie nie nauczył gotować. To co przyrządzam jest jadalne, ale szału nie ma:( Najważniejsze, że mąż i syn nie marudzą i nie kręcą nosami, ale ile bym dała aby przyrządzić obiad, romantyczną kolację, czy kolorowy deser, który byłby idealny, perfekcyjny... i wszystkim by smakował, tak, że prosiliby o dokładkę. Wtedy i ja miałabym radość z gotowania:)

Odnośnik do komentarza

Jestem zapaloną miłośniczką fotografii. Każdego dnia staram się zrobić choć kilka zdjęć. Fotografia jest moją pasją, odpręża mnie i daje mnóstwo satysfakcji. Mimo, iż nie mam żadnego wykształcenia w tym kierunku to każde zdjęcie staram się zrobić najlepiej jak potrafię, z pełnym zaangażowaniem. Marzy mi się aby kiedyś w przyszłości zajmować się fotografią profesjonalnie, ukończyć jakiś kurs, zdobyć doświadczenie i robić doskonałe zdjęcia. To jest umiejętność, którą chciałabym u siebie rozwinąć do perfekcji.

Odnośnik do komentarza

Kazda z nas stara sie byc perfekcyjna w tym co robi. Taka to chyba nasza kobieca natura. Zdobywamy nowe umiejetnosci i "szlifujemy je", probuja zdobyc "mistrzostwo". Jestesmy dociekliwe i dazymy co celu. Tak, to my kobiety ;) Cel na najblizszy czas dla mnie? Zdecydowanie chcialabym rozwinac swoje umiejetnosci krawieckie. Od poczatku roku zafascynowalam sie maszyna do szycia i od tego momentu szycie to moja wielka pasja. Co szyje? Pluszo - stworki dla dzieci. Pluszaki, szmaciaki, patchworki. Wymyslam, projektuje, wycinam, przeszywam, wypycham, zaszywam... i tak w kazdej wolnej chwili. Po co to robie i dlaczego akurat w tym chce byc perfekcyjna? Bo jest to dla dzieciakow! Dla ich radosci, dla ich spelnionych marzen, slodkich snow na poduszko - pluszakach...

Odnośnik do komentarza

Udoskonalić grę na gitarze...odkryłam tę pasję kilka lat temu i gitara zupełnie mnie oczarowała. Poczułam jakąś nową wrażliwość na muzykę.
Kiedy ponad rok temu pojawił się Synek na świecie brak czasu spowodował, że gitara zeszła na dalszy plan...ale tęsknię bardzo. Kiedy tylko mamy chwilę gram dla Synka.
Chciałabym jednak uczyć się nadal, dążyć do perfekcji...o ile tylko czas i zdrowie pozwoli.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym do perfekcji opanować... umiejętność niedążenia do perfekcji.Media lansują model matki idealnej, pięknej, zaradnej, zrelaksowanej... W markowych ubraniach i doskonałym makijażu krzątającej się po jasnym, nowoczesnym i nieskazitelnie czystym mieszkaniu... A ja? Kochająca, spełniona i szczęśliwa, ale zmęczona, czasem nieporadna...biegam między pracą, domem, ryneczkiem, marketem, piekarnią....od lat omijam fryzjerskie i kosmetyczne salony, perfumerie i ukochane księgarnie...Nie mam czasu. Nie mam głowy. Bo biegnę, dążąc do perfekcji...Nie mam już siły na nic innego. Chwilami nie istnieję...
A tak chciałabym nauczyć się spacerować, zamiast gnać...
Żyć w moim domu, zamiast go ciągle "ogarniać"...
Delektować się moją rodziną, zamiast jej w pośpiechu służyć... Chcę do perfekcji nauczyć się umiejętności relaksu, umiejętności spokojnego oddechu, umiejętności cieszenia się chwilą... Nawet gdy za ścianą naczynia niepozmywane, albo kurz jeszcze nie starty...

Odnośnik do komentarza

Do perfekcji chciałabym rozwinąć w sobie asertywność i dobre samopoczucie w sytuacjach, kiedy wiem, że mam rację a jestem atakowana i czuję się źle przez zachowanie innych chociaż wiem, że dobrze postąpiłam.
Człowiek nigdy nie będzie w stanie rozwinąć do perfekcji wszystkich swoich umiejętności, bo tak naprawdę uczyć się musimy całe życie i doskonalić swoje umiejętności wraz z upływającym czasem i zmieniającymi się warunkami, od których zależne są nasze umiejętności. Ważne, abyśmy dobrze czuli się w tym co robimy i w jaki sposób to robimy i właśnie głównie o to dobre samopoczucie chodzi, abyśmy potrafili żyć w zgodzie z samym sobą.

Odnośnik do komentarza

Jest taka jedna umiejętność którą pragnę z całych sił rozwinąć w sobie do perfekcji. Nie będzie to szybkie zarabianie dużych pieniędzy, jazda kładem na jednym, tylnym kole czy błyskawiczne składanie mebli. Ale umiejętność bycia kreatywną. Wielu z Was może zapytać po cóż Ci w tym zabieganym świecie taka umiejętność? A ponadto rozwinięta do granic możliwości? Otóż dzięki pracy moich dłoni mogłabym stworzyć coś niezwykle oryginalnego, a zarazem wyjątkowego, czegoś takiego nie byłoby jeszcze na świecie. Mogłabym nazwać to jak tylko bym zapragnęła i mogłabym podzielić się tym z innymi ludźmi. Mogłabym odkryć w sobie duszą prawdziwego artysty i czerpać z tego niebywałą przyjemność. Mogłabym zasiąść w fotelu z lampką wina i powiedzieć do siebie – jestem z siebie dumna. Mogłabym zarazić swoją kreatywnością najbliższych, aby ich życie było weselsze i bardziej barwne. Mogłabym… Tak wiele… Z tak ogromną kreatywnością mogłabym wszystko…

Odnośnik do komentarza

Kochani!

Mamy już wyniki konkursu. Wasze odpowiedzi inspirują do działania :-)

Szczęśliwymi zwycięzcami zostały:
MamaChłopców
nietoperek86
lopo3

Gratulujemy!

Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody na maila: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy Wam za udział!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...