Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Bogowie i herosi mitów greckich"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Ela30
Witam! Tym razem prace 3-letniego Kacperka, który się rozchorował i nie mógł iść do przedszkola.
1. Kacperek jest wyjątkowym niejadkiem i lubi się bawić jedzeniem. Oto jego dzieło. Po przeczytaniu opisu, syn stwierdził "To taki szef wszystkich szefów!"
2. Wczorajszy bóg grecki, o którym syn powiedział "No to dobrze że jest, bo by było złe!"

Perun i Amor

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Ela30
Witam! Tym razem prace 3-letniego Kacperka, który się rozchorował i nie mógł iść do przedszkola.
1. Kacperek jest wyjątkowym niejadkiem i lubi się bawić jedzeniem. Oto jego dzieło. Po przeczytaniu opisu, syn stwierdził "To taki szef wszystkich szefów!"
2. Wczorajszy bóg grecki, o którym syn powiedział "No to dobrze że jest, bo by było złe!"

Perun i Amor

hahahaha!
Zeus miało być...
Perun to chyba nie ta mitologia ;)

Odnośnik do komentarza

Redakcja
omg już myślałam, że znowu wtopa, plątałam się jeszcze w mitach o Dafne, ale mówię nie... tym razem zgadnę ;-)
Jazon przecież znany jest nawet ale jakoś w ogóle nie w tym kierunku szukałam ;)

Nie, nie, tym razem strzał w 10. :)
Czuję, że razem z dziećmi zabraliśmy popołudnie na wertowanie mitów :D
A ja sądziłam, że kreska mojego syna jest taka oczywista :D

Odnośnik do komentarza

To Hermes. Myślałam, że czapka ze skrzydłami i skrzydełka przy kostkach nóg (powinny być co prawda przymocowane do sandałów, ale... córka wyrosła z letnich) jednoznacznie wskażą na szybkiego boskiego posłańca. Nie byłam natomiast pewna, czy na zdjęciu będzie wyraźnie widać listy a tu proszę, taka sytuacja ;-) Ale bardzo spodobała mi się interpretacja walentynkowa!
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...