Kącik zadumy

Moja najdroższa Nataleczka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

moni27

moni27

Przytulam ...
Wiem co to znaczy stracić dziecko i odwiedzać je na cmentarzu. Przeżywasz teraz wiele trudnych chwil, których wspomnienia już na zawsze w Tobie pozostaną. Życzę Wam dużo siły, wytrwałości i spełnienia marzeń o upragnionym dzieciątku.

Dla Aniołka

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/wiate_ko_pami_ci.jpg

--

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

4237 moni27 Kobieta, 37 lat, Ostrów Wielkopolski
kodomo

kodomo

Witam kochana ja również straciłam synka w 33-34 tc po 6 miesiącach od porodu znów zaszłam w ciążę i samoistnie poroniłam . Porobiłam wszystkie badania i trafiłam na cudownego lekarza który pomógł mi zajść w 3 pragnioną ciążę i dzięki dużej ilości leków mam teraz pięknego i kochanego synka. Poszukaj dobrego lekarza ktoremu zaufasz porozmawiaj już teraz o obawach i prowadzeniu kolejnej ciąży i nie poddawaj się. Na pewno zostaniesz mamusią cudownego dzidziusia. Teraz na pewno musisz poczekać około 3 mies i poświęć ten czas na badania jeśli jeszcze jakieś musisz wykonać.Tulę Ciebie mocno
Nasze aniołki patrzą na nas i chcą naszego szczęścia kochana i na pewno będziesz tuliła już niedługo maluszka,zobaczysz.

--

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

12341 kodomo Kobieta, 38 lat, Wrocław
~Lilia2

~Lilia2

Dopiero po roku trafiłam na Twój wpis. Jeśli jeszcze tu zaglądasz, jeśli jeszcze sie staracie, to może spróbujcie konsultacji u prof. Malinowskiego w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu niepłodności, a zwłaszcza na tle immunologicznym. Ja straciłam 4 ciąże, zanim do niego trafiłam. Badania wykonywane tradycyjnymi metodami u mojego ginekologa nie wykazywały odchyleń od normy. Badania u profesora wykazały, że mam nadkrzepliwość i zaburzenia immunologiczne, na co dostałam dwie serie szczepień ze specjalnie przygotowanej krwi męża. Teraz jestem w 5 ciąży, w 20 tygodniu i, póki co, wszystko idzie dobrze. Fakt, że leczenie nie jest tanie, bo nie ma refundacji z NFZ, ale z pomocą rodziców jakoś dajemy radę. Jeśli jeszcze nie byłaś u profesora, to może spróbuj. Klinika nazywa się Gynemed, Łódź, ul Sczanieckiej.