Skocz do zawartości
Forum

Jak ubrac sie na chrzest? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm no własnie ::):

Jak ubrac się na chrzest? Mam byc matką chrzestna.. Chrzest bedzie kameralny bo tylko rodzice chrzestni, rodzic+ dziecko oraz ksiadz.

Takze mam kompletną pustke co do samego ubioru. Bo ja raczej chodze w spodniach tzn na sportowo lub rurki ::):
No i tu sie zaczynają schody bo najlepiej by było sukienke - a ja daaaawnooo nie chodziłam w kieckach... :/
Jakies rady?? ::): Mile widziane! :36_1_22::23_30_126:

Odnośnik do komentarza

Wszystko bedzie kameralnie. Bo w kaplicy.. I bedzie tylko sam obrzęd Chrztu..

Po może i bedzie poczęstunek ;-)
wiecie wolalabym jakos skromnie.. ;-) ale zarazem inaczej więc myslalam bardziej o spodniach;-) ale jakich... Ech.. ;-) i co do tego też pustka.. Nawet myslalam czy na biało się nie ubrać- poluje właśnie na białe buty;-) marzenie...

Odnośnik do komentarza

No tak chodzę w spodniach. Głównie w jeansach;-) materiałowe i garsonki to nie mój swiat;-) w sukienkach nie chodzę od dobrych 6 lat:) więc głównie patrzę na ubiór spodnie + ? A jakie buty.. Obcasy odpadają:-) chciałam się ubrać na biało ale wyglądałabym raczej jak na ślub;-) hm..
Chrzest odbywa się w kaplicy - w zamkniętym ośrodku. Także wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

załóż to co pasuje do Ciebie bo 1 w sukience wygląda super a inny jak clown i tak samo ze spodniami.

Ja bardzo lubię zestawy spodnie + koszula + marynarka a do tego buty na lekkim obcasie szerokim ( szpilek nie lubię )

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...