9 miesięcy, ciąża

Marcowe Mamusie 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Olcik00

Olcik00

Dzięki za mile słowa! :)
Ze mną dzosiaj był chłop. Trochę zabawnie wyszło,bo byl akurat w pracy (jest policjantem) i zrobił sobie przerwę żeby podjęchac. Wyobraźcie sobie miny wszystkich w koło na widok paradującego mundurowego. :) No ale chciał bardzo być i ja się ciesze,ze się udało.

dobrawrozka może ciśnienie Ci bardzo spadło? Ja mam podobne objawy jak mi spada do 90/60..

62038 olcik00 Kobieta, 25 lat, Wrocław
KajaM.

KajaM.

Polaaa taka nasza uroda chyba :D
Magdalena zaraz zobaczysz dzidzię :D myśl pozytywnie ;) fajne chociaż te położne?
Trzeba się badać, lepiej być panikarą i lecieć do lekarza nawet z głupota niż później żałować że się nie zareagowało.

66032 kajam Kobieta, 25 lat, Wrocław
KajaM.

KajaM.

Olcik jak chłop policjant to nikt Ci nie podskoczy w tej przychodni :D wchodził z Tobą do gabinetu?;)

AniaMania25

AniaMania25

Cześć dziewczyny
Gratulacje udanych wizyt super sie cieszę ze nie ma złych tylko dobre wieści :)!!!
Co do torbieli w ciazy ja miałam w poprzedniej ciazy i teraz tez mam ale sie wchłania tak jak wcześniejszy. Mysle ze nawet w ciazy one szybciej sie wchłaniają tak to jest ładnie skonstruowane ;)
A ja dzis mam wyjątkowo słaby dzien! Słabo mi ciagle przez ta pogodę jest tak duszno ze szok. W pracy klima chodziła na maxa i było duszno brakowało mi tlenu... w pociągu robiło mi sie słabo...:( dodatkowo dzis odbieram córkę ze żłobka i mam sporo z nią do przejścia.. w ten żar! Ehh mam nadzieje ze damy rade.

55358 aniamania25 Kobieta, 32 lata, Warszawa
magalena3

magalena3

KajaM tak z położna już się znam z wizyt tu w przychodni ale całej historii nie znała. Zaczęłam się platac w mowie bo nerwy a ona spokojnie ja mam czas powoli Pani mówi. :D

olcik fajnie musiało wyjść z tym mundurowym. Sama bym się zdziwiła. Pewnie wiezniarka w ciąży i pod opieką :D

--

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...
♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥
https://www.suwaczek.pl/cache/3fc6bd57e8.png

37703 magalena3 Kobieta, 30 lat, Brzeziny k. Łodzi
KajaM.

KajaM.

Magdalena to fajna położna:) pewnie dalej Ci ciężko o tym mówić, wiem bo też musiałam swojej powiedzieć
Ania mania to strasznie dużo nas z tymi torbielami.. oby wszystkie się wraz wchłonęły:) ciekawie jest skonstruowany kobiecy organizm ;)

Olcik00

Olcik00

magdalena hahahaha w ten sposób nie myślałam!! :D

kaja oczywiście :) od początku wizyty do końca siedział ze mną.

62038 olcik00 Kobieta, 25 lat, Wrocław
magalena3

magalena3

olcik No wiesz różne pomysły przychodzą do głowy. A jak się siedzi i nudzi w kolejce to wogole. :D
AniaMania25 u nas niestety też skwar. Ale wierzę w ciebie że dacie radę. Najwyżej załóż sobie torebkę albo coś na głowę i dacie radę :D

--

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...
♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥
https://www.suwaczek.pl/cache/3fc6bd57e8.png

37703 magalena3 Kobieta, 30 lat, Brzeziny k. Łodzi
Moniaaa3

Moniaaa3

Ale fajnie dziewczyny że u Was wszystko dobrze :). Ja się wczoraj przestraszylam bo zobaczyłam takie brązowe uplawy jak przed @....wizyta dopiero za tydzień. Miała któraś z Was też tak? Poza tym nie mieszcze się już w większość swoich spodni...:(. W pierwszej ciąży tak szybko nie tyłam.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgybpt7vn6.png

66035 moniaaa3 Kobieta, 32 lata, Pomorskie
KajaM.

KajaM.

Monia a nie masz możliwości przyspieszenia wizyty? Takie rzeczy lepiej sprawdzić. Albo podjedź sobie na sor żeby się uspokoić :) chociaż najbardziej niebezpieczne są żywo czerwone krwawienia